Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Kuriozity těchto voleb a trest za blbost

Sběr dat se odehrál v týdnu předcházejícím odpálení Babišovy atomovky. Výsledky mají hodnotu sněhu napadaného o minulém víkendu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

Množí se počet lidí, kteří bohatnou na drahé elekřině a dnes jsou z nich milionáři.

Může za to politika vláda a nesmyslné dotace. Fotopanely nejsou pro každého, protože jejich návratnost je na desítky let .....ale když se to udělá šikovně a přes stát ......vyplatí se to !!!

0 0
možnosti
Foto

Bolševické vinobraní, trpky burčák, a kocovina.

0 0
možnosti

J22a54n 79Č69e53r60n95ý

27. 1. 2023 20:45

Ruská federace našla za polárním kruhem na Taimyru díky tajícímu premafrostu v okolí okrajových moří Severního ledového oceánu 120 miliard tun ropy a plynu. Tato kvalitní "sladká" ropa prý dokonce údajně překonává kvalitou i ropu Brent a ESP! Má jen 0,05 % síry, proto je vhodná pro výrobu nafty s nízkouhlíkovou stopou.V roce 2024 má začít první těžba a distribuce prvních 30 milionů tun. (Příklad: Čs. republika spotřebuje za rok 5 mil. tun ropy). Plný výkon začne společnost Rozněft distribuovat v roce 2030 s ročním objemem 100 mil. tun ropy prodeje do světa.:-):-)

0 0
možnosti
DM

D25a26n60i14e59l 88M97a60c40h

27. 1. 2023 20:47

To maj dobrý. Tak teď aby si tam postavili spalovnu.

0 0
možnosti
Foto

POdložil z Forejtovny je odporný rasista. Označil mě za Cikána, a tudíž za něco méněcenného. K tomu jsem se už vyjádřil níže. Dodat mohu pouze to, že POdložil z Forejtovny je lidský dobytek. Dement, který tady každý den blábolí nesmysly.

0 0
možnosti
PD

To už asi většina ví a příčetní všichni. Akorát nevím, proč ho krmíte.

0 0
možnosti
Foto

Jestli na Moniku praskne, že taky studovala na politrukyni, budu fakt zklamanej.

0 0
možnosti
Foto

ta by to nezvládla hloupá mohylo

0 0
možnosti
IP

I29g18o87r 40P64á42v49e96k

27. 1. 2023 20:35

vklad do diskuze: Fiala: Volební kampaň byla odporná - Novinky

Ano, v tom má premiér pravdu. Jedna z nejhorších a vůbec nejhorší kampaň. O to se v plné míře a rozsahu bez výjimky zasloužila vláda spolu se svým kandidátem, médii a zfanatizovanou části národa. Něco takového tu opravdu ještě nebylo. Lži, agresivita, překrucování, dvojí metr, nátlak, vyvolávání strachu, výhružky i urážky občanů. Absolutně bez cti a svědomí. Není možné mít svůj názor v demokratickém státě, kde se oni výše samozvaní jediní "demokraté" převtělují do totality a područí těch zahraničních sil, na které se premiér i vládní kandidát při jakékoli příležitosti odvolávají a obracejí. Ostatní občané, ať mají názor jakýkoli, či se dokonce od politiky úplně distancují jsou dehonestováni a degradováni.

0 0
možnosti
PD

Ale jděte, brepto. Bureš lhal, útočil, překrucoval a může za to vláda ...

Jestli nemáte vlastní názor, je to chyba vaše, ne vlády.

0 0
možnosti
PO

Před rokem vyšlo najevo, že ještě za ministra Lubomíra Metnara (ANO) koupila armáda pouhé tři dny před loňskými Vánocemi za miliardu tisícovku pětkrát předražených kulometů MINIMI. Nákup proběhl bez výběrového řízení a kulomety nedodává belgický výrobce, ale jihočeská garážovka. Pod smlouvou je podepsán tehdejší náměstek pro vyzbrojování Lubomír Koudelka. Nejen, že Koudelka nebyl novou ministryní Janou Černochovou (ODS) vyhozen, ale byl dokonce povýšen......Ufff

0 0
možnosti
Foto

Fakt tady musíš blejt takové kraviny?

0 0
možnosti
LN

„Mír“ je kódové slovo pro fandění Kremlu. V důsledku znamená válku

V klasickém Orwellově románu 1984 totalitní ideologové nepotřebují tlusté svazky Leninových spisů. Vystačí se třemi prostými hesly: „Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla.“

V ukrajinském Donbasu probíhá válka devátým rokem. Slyšeli jste za tu dobu někoho ze současného českého „tábora míru“, jenž je vrcholně znepokojen západní podporou Ukrajiny, volat po ukončení konfliktu, po zastavení ruské intervence? Já také ne. (Bývalý „ministr obrany Doněcké lidové republiky“ Igor Girkin prohlásil naprosto jasně, že válku v Donbasu rozpoutali nikoliv místní, ale Rusové, kteří se tam přesunuli z Krymu - z podnětu a za peníze oligarchy Malofějeva.)

Když tedy naši dnešní andělé míru vyvolávají svá hesla, „mír“ pro ně znamená stav, kdy Rusko vedlo svou válku proti Ukrajině způsobem, jenž jim umožnil pokračující ozbrojené násilí jednoduše ignorovat. „Mír“ je pro ně stavem, kdy válka sice pokračuje, ale my se v malém českém zatuchlém dolíčku mezi pohraničními horami můžeme tvářit, že neexistuje. Že se nás netýká. Že válka je mír. ...

https://blisty.cz/art/111794-mir-je-kodove-slovo-pro-fandeni-kremlu-v-dusledku-znamena-valku.html

0 0
možnosti
PS

Koukám, L.Novák, žádná vlastní myšlenka, jako obvykle.

0 0
možnosti
PO

No jo ...ti prezidenti se nám prostě daří !!

Havel donášel STB, Klaus byl světlá vyjímka. Zeman se také tenkrát zapletl .....a nyní ??? .....škoda mluvit.

0 0
možnosti
Foto

Ty seš fakt debil.

0 0
možnosti
LN

Přísně střežené hroby. Novináři v Rusku zmapovali hřbitov trestanců Wagnerovy armády

... Ukázalo se, že mnoho z mužů pohřbených v Bakinské byli trestanci, které loni naverbovala Wagnerova skupina poté, co její zakladatel Jevgenij Prigožin slíbil vězňům prominutí trestů, pokud přežijí šest měsíců na frontě. Patřili mezi ně nájemný zabiják, vrazi, recidivisté a alkoholici. ...

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusti-vojaci-odmitly-prevzit-nejmodernejsi-tanky-armata-maji/r~96379b8c9e1d11eda873ac1f6b220ee8/

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz