Pondělí 15. července 2024, svátek má Jindřich
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Kudy kolem Prahy

20. září byl otevřen jeden úsek Pražského okruhu, tedy stavby, která má celostátní význam. Dohotovení okruhu je v nedohlednu, zvláště kvůli komplikacím se schválením plánu. Pro Prahu - a s ní pro značnou část Čech - je bolestné, že poslední most přes Vltavu je v Tróji a další až Kralupech.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
RS

R. Sedláček

30. 9. 2010 19:55
tří slova

stačí úchylům formátu blba PIXY a Póvla k diskuzní masturbaci. "Protože jsi splachovací"

PÁNOVÉ, jste ukázkou všeho křiváctva. Pixo - když cituješ, tak v kontextu. http://blbblog.mypage.cz/menu/co-mi-tak-proletlo-hlavou" target="_blank" rel="nofollow">Minulosti neutečeš !

Nestydím se za sebe, proto toho tolik svěřuji internetu. Vy dva se zamindrákovaně schováváte za  lživé registrace (idol). Tak zas za pár týdnů u dalšího z vašich duševních průjmů. viz. níže

0 0
možnosti
VP

V. Pavel

1. 10. 2010 18:38
Re: tří slova

Sedláčku! Zaznamenávám a jistě nejen já, že masturbace je to, co vám leží na srdci, jakož i Idolova "lživá registrace"! Pokud jde o masturbaci, nepochybuji, že důvěrně z vlastní denní praxe dobře víte o co se jedná, avšak dovolte mi položit otázku: Kdo je Idol?  :-)

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

30. 9. 2010 18:27
Kajan

Já Vám ukážu ! -)))

Spontánní řád lidské interakce je jediným obsahem lidských myslí, lidských životů a lidského světa, jako celku ! Dzp.

0 0
možnosti
MK

M. Komárek

30. 9. 2010 18:33
Re: Kajan

souhlasím s tím, že na pražských vozovkách funguje spontánní interakce mnohem více, něž nějaká pravidla - ty nedodržuje skoro nikdo ...

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

30. 9. 2010 18:29
Re: Levičák jeden ! Dzp.

Zvyšování daní se mi také nelíbí. Nečas se nyní chová jako socky.

0 0
možnosti
HL

H. Lukešová

30. 9. 2010 16:29
Kajane,

bez ironie. Přísahám Bohu, že si nedělám srandu. Prý jste publikoval bezvadné články na Virtualy, zkuste tady publikovat sem nějaký článek o kompozitivní teorii a SŘLI.

0 0
možnosti
VP

V. Pavel

30. 9. 2010 17:37
Re: Kajane,

Kopretino! Platí: "Obvykle se dějí věci obvyklé a vyjímečně věci vyjímečné"! Také platí: "Kde nic není, ani čert nebere", anebo "Vem na dlani chlup"! Všechna rčení by vám měla pomoci učinit si jasno v tom, zda je možné, aby Janyška kdy v životě zplodil něco smysluplného! Zdravím! :-) 

0 0
možnosti
PK

P. Kolář

30. 9. 2010 16:14
Když si blbec zamane, že je "pro",

ale nesmí to být za jeho humny, je to na jedno brdo. A v pozadí jsou ekoteroristé.

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

30. 9. 2010 13:22
Kajan

Hele, bez nadávky. Bez kompozitivní teorie jste v prd eli !  -))) Dzp.

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

30. 9. 2010 13:27
Re: Kajan

Žvanit na netu, aníž by člověk znal podstatu lidského světa a podstatu snahy zničit ho, tedy socialismu, je zbytečné ! Proto se bez znalosti  kompozitivní teorie neobejdete ! Dzp.

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

30. 9. 2010 10:49
Kajan

Pražáci, šíblo Vám nebo co ?  Taková nádhera a Vy si budete ještě vymýšlet ! ODS má v Praze lví podíl na tom, že pražská aglomerace je nejrychleji se rozvíjejícím územím Evropské unie !  Dzp.

0 0
možnosti
MP

M. Prokop

30. 9. 2010 11:03
Re: Kajan

Helejte Kajane, já v Praze žiji, navíc na Smíchově, takže mi asi nevysvětlíte, že to funguje jinak, než vidím kolem sebe. A vidím plusy i minusy. Že je v Praze spousta horších možností než ODS vůbec neznamená, že ODS nemá sakra dost věcí k zlepšení.

0 0
možnosti
MP

M. Prokop

30. 9. 2010 10:06
Kratší, delší, hluk .....

Nějaké místo, kde bude hluk (nebo cokoliv jiného, třeba žabičky) v okolí Prahy vadit, se najde na každé trase. Na to je to příliš zalidněné území.

Dnes už je podstatná příprava trasy. Pokud by měla být zcela nová, je to cca 5 nebo více let navíc, s tím, že se stejně dospěje k podobným problémům.

0 0
možnosti
BU

B. Uhlich

30. 9. 2010 8:16
K věci:

Hygienik Vít ve své správě konstatuje, že by u asi dvou nemovitostí v Suchdole mohlo dojít k většímu zatížení hlukem..... v té správě se dokonce píše u jakých....hm, tak teď nevím zda si z nás někdo nedělá zadnici...pan hygienik je buď duševně unaven, nebo odvedl dobrou práci za něčí tititi. Asi bude nutné, aby lidé z Korunovační ulice dali jasně najevo co to je být obtěžován hlukem , prachem a smradem. Domnívám se, že je sice pravdou , že v demokracii je sice možné ochránit práva i malého jednotlivce, ale nikoliv za cenu poškození práv mnoha tisíc jiných jednotlivců, víme?

   Já opravdu nechápu v čem je problém. Starosta Suchdola Hejl moc dobře ví, že tam ten okruh má být a dokonce se to tam plánovalo dřív než se pan starosta ráčil narodit. Leč pan starosta si z toho vyrobil politikum tak je z toho holt politikum, co naplat , že je dost suchdoláků, kteří s okruhen souhlasí, protože jim samým to přinese podstatně lepší cestování do vnitřní Prahy atd.

  Tedy řešení je jasné. Dotyčné nemovitosti vykoupit nebo akusticky odhlučnit...mimochodem: pokud vím, tak část komunikace má být nikoliv Suchdole, ale pod Suchdolem v tunelu, tak pak už fakt nevím v čem je problém. Každopádně ať stát udělá co udělá, je opravdu naprosto nutné řešit tuto severní cestu, protože situace ve vnitřní Praze je naprosto neúnosná. Navíc to množství zbytečně spáleného benzínu a nafty je asi taky nemalé.

  Já sám dost často jezdím z Horoměřic do Ďáblic a vím jaký je to průšvih....člověk je vzteky skoro bez sebe, obzvlášť v okamžiku, kdy z těch Horoměřic je do Ďáblic vidět a přesto se tam jede skoro hodinu.

0 0
možnosti
PK

P. Kylchap

30. 9. 2010 9:27
Pane autore,

"dokonce se to tam plánovalo dřív než se pan starosta ráčil narodit."

což nejste schopen pochopit, že za tu dobu se mnohé změnilo. Ona i problematická severojižní magistrála, kterou postavili komunisti se plánovala již za tatíčka Masaryka.

0 0
možnosti
KJ

K. Janyška

30. 9. 2010 8:11
Kajan

Teď naběhne zedník, tesař, projektant a tlučhuba v jedné osobě  Pavel a bude stavět tunely a mosty ! Vlasně už  naběhl ! -)))

ODS v Praze fungovala výborně, možná až na pár nenažranců.  Dzp.

0 0
možnosti
VP

V. Pavel

30. 9. 2010 8:20
Pochvala Janyšky by pro mne byla hanbou!

Janyško! Kromě zjevné imbecility zde, kde jste s primitivní agresivitou vám vlastní kontraproduktivně adoroval nositele Nobelovy ceny za ekonomii F. Hayeka, dále strůjce ekonomického neúspěchu ČR - českého neúspěšného ekonoma Václava Klause a ve své pomatenosti též nekriticky jako celek ODS, vč. zkrachovalé pražské základny, v čele s totálně zkompromitovaným nepoctivcem P. Bémem, s oblibou napadáte mne! S ohledem na shora uvedené skutečnosti proto opakuji, že by pro mne bylo hanbou, kdybyste vy mne chválil!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz