Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Kudy kolem Prahy

20. září byl otevřen jeden úsek Pražského okruhu, tedy stavby, která má celostátní význam. Dohotovení okruhu je v nedohlednu, zvláště kvůli komplikacím se schválením plánu. Pro Prahu - a s ní pro značnou část Čech - je bolestné, že poslední most přes Vltavu je v Tróji a další až Kralupech.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
DP

D. Polanský

30. 9. 2010 7:05
Praha, Praha a co Brno a další a další

Všude se něčeho nedostává, takže nemýtizujme problémy Prahy. Civilizovaní nejsme spíš proto, že např. pražští taxikáři okrádají systematicky a programově zákazníky.

0 0
možnosti
VP

V. Pavel

30. 9. 2010 6:12
Jsme civilizovaný stát?

Aston má pravdu v tom, že nejsme civilizovaný stát. Jen v necivilizovaném státě např. jeho prezident veřejně osobně napadá ministra zahraničí.

0 0
možnosti
MV

M. Volf

30. 9. 2010 5:38
Přání otcem myšlenky.

otci to však kulhá/ prostytuty vymění/ zase jiná....ehmmm./ Pohled lecos dokáže/ budou krásná hesla/ nehrozí však bourání/ do Suchdola vesla./ Jen se blíží volby/ i tys v jejich chvostu/ abys potom Astonku/ zklamáním.............skok z mostu.-)

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz