27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Kterak soud pokračuje v destrukci

23.10.2007

Jenže ono se to zvrtlo, Růžový panter v tom nezůstal sám, ozvalo se několik lidí a institucí, Neviditelného psa nevyjímaje, a začaly se scházet peníze na uhrazení "odškodného", tedy oné likvidační částky.
Takže nastalo dějství druhé. Soud se tváří, že neví, že "odškodné" je spláceno, a uvalil exekuci. Je marné protestovat a dovolávat se a odvolávat se. Soudní mašinérie jde neomylně svou cestou, za vytčeným cílem: Růžový panter musí být zničen, aby si už nikdo příště nedovolil proti korupčníkům vyskakovat.

Prosím, podívejte se na webovou stránku Růžového pantera a udělejte si svůj úsudek. Mohu se mýlit, už mockrát jsem se mýlil - ale mně se to vše jeví jako obludné svinstvo, které mě zbavuje posledních zbytků důvěry v soudnictví, pokud jsem ještě nějaké měl.SOUTĚŽ: Celoroční prémiové členství u Fitshakeru a cvičební diář k tomu
SOUTĚŽ: Celoroční prémiové členství u Fitshakeru a cvičební diář k tomu

Zapojte se do soutěže o prémiové členství a cvičte tak po celý rok zcela zdarma. Výherci navíc dostanou jako bonusový dárek speciální cvičební diář...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.