Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Krysy v kanálech

Také patřím k těm, kteří citově vnímají silněji srpen 1969 než ten z osmašedesátého. Byl jsem tehdy mimo Prahu ve společnosti přátel a někdo přiběhl, že na Prahu míří kolona tanků. Co se zase zbláznili, znělo kolem stolu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Dcera Putinova Rasputina a hlasatele ruského válečného imperialismu Dugina zemřela při výbuchu Duginova auta. Dugin měl štěstí, jel jiným vozem. Co k tomu dodat? Není větší utrpení pro rodiče, než smrt jejich dětí.

Možná božská karma za jeho slova, slovo má totiž obrovskou sílu.

Dugin: „Budeme shovívaví jenom tehdy, bude-li náš kontinent svobodný a poslední atlantista smeten do slaných vod, do živlu symbolicky patřícího egyptskému bohu s tváří Krokodýla. Čas se naplňuje. Poslední a rozhodná bitva je blízko. Zdalipak jste všichni připraveni na vyvrcholení velké války kontinentů?“

0 0
možnosti
RN

Víte, že vy se často vyjadřujete naprosto stejným stylem, když popisujete Babiše, EU a její federalizaci ? ;-)

0 0
možnosti

J35a24n 26Č45e59r21n61ý

21. 8. 2022 8:41

Naše školství je podfinancované, takže učitelky jako manželka Mlejnka, zcela běžně prodávají rušičky odposlechů a další bezpečnostní techniku, aby si trochu přivydělaly. Na tom přece není vůbec nic neobvyklého, ani špatného.

0 0
možnosti
JF

Není podfinancované. V posledních létech dostávali učitelé přidáváno nejvíc ze všech... Víc než hasiči, kteří by spolu se záchranáři měli být na prvním místě.

0 0
možnosti
Foto

Banderovci, máte tam Bolšoj theater a mnoho dalších cílů, v Petrohradě by mohly nastat černé noci....

0 0
možnosti
VZ

Havelko, to už měl v plánu Hitler. Banderovci jeho odkaz zcela jistě naplní.

Znáte snad někoho vhodnějšího?

0 0
možnosti
MP

Závěr článku (o krysách): ... A buďte si jisti, že je to velká Putinova naděje, že jim odklopí poklop a pomůže jim na světlo, u nás, v Německu, kdekoli v Evropě takoví lidé jsou a záleží jen na místních lidech, aby poklop nebylo možné odklopit.

Připomenu, že střízlivý český generál Šedivý na počátku konfliktu konstatoval, že na zabrání Evropy Putin dnes nemá dost sil.

0 0
možnosti
VM

A NA CO BY TO DĚLAL,

že ?

0 0
možnosti
Foto

Tak tady máme další smutné výročí okupace naší země ruským agresivním imperialismem a jak je vidět v současnosnosti na bezdůvodně okupované Ukrajině, ruské agresivně imperiální pojetí zahraniční politiky, dobyvačná doktrína se nezměnilo ani pádem komunismu v SSSR a vznikem Ruské federace.

0 0
možnosti
VZ

Berte to z té pozitivní stránky. Propagandisté mají co žrát.

Dnes už je ani 30. září, ani 15. březen neuživí.

0 0
možnosti
JF

"U Moskvy explodoval vůz s dcerou Putinovy šedé eminence." -

Už je v ruském pekle. Škoda že její otec, Putinův Rasputin unikl... No nic, tak příště... Ale už to práská v Moskvě u Kremlu, a to je dobře...

0 0
možnosti
JG

J72. 34G67a19n31a44u57r

21. 8. 2022 8:44

Aspoň si ten grázl užije plody své práce!Pozná, jaké to je, když ruSSonáckové na Ukrajině zabíjejí děti.Jen je škoda, že mu to neutrhlo nohy![UA]

0 0
možnosti
JF

"Vláda zvažuje novou daň, dotkla by se tří oblastí." -

Ale, ale... Vždyť Pětikolka šla do voleb vloni na podzim s hlavním bodem, že nebude ZVYŠOVAT DANĚ...

0 0
možnosti
Foto

U nás v Brně konečně v noci trochu napršelo, což je málem Boží zázrak.

0 0
možnosti
JK

J85a39n 56K67a61r59z57a

21. 8. 2022 8:07

Snad trochu napršelo. Zatím je jisté pouze to, že korporátní média přešla během 24 hodin z módu "úporné sucho" do módu "povodně a záplavy".:-)

0 0
možnosti
JF

"Dosud nepublikované snímky ze srpna 1968. Focení ukončila salva ze samopalu. Dokud měl foťák schovaný pod přehozeným svetrem, mohl mačkat spoušť, byť často jen od boku. Jakmile však polevil v ostražitosti a odkryl objektiv hlídkujícím vojákům, odměnou mu byla výstražná salva ze samopalu. Dvaaosmdesátiletý pamětník Karel Ditrich odkrývá po letech dobrodružnou vzpomínky i dosud nepublikované snímky ze svého archivu." -

Tak vypadala tato internacionální nechtěná pomoc. A následujíci "normalizace", kdy se velké množství našich občanů zachovalo kolaborantsky je na našich lidech znát do dnešních dní, že ano....

0 0
možnosti
Foto

To je fakt a někteří kolaboranti dodnes volí reprezentanta normalizace - karierního komunistu a eštébáckýho udavače č. 25085 Andreje Babiše, krycím jménem Bureš.

0 0
možnosti
JF

"Nerostné poklady Ukrajiny mizí, ruské drancování ji připravilo o biliony. Za půl roku vojenského konfliktu už Ukrajina přišla o naleziště nerostných surovin v hodnotě bilionů dolarů. Kremelští vazalové se zmocnili dvou třetin uhelných ložisek či pětiny nalezišť zemního plynu. A to není zdaleka vše." -

Krást a vraždit rusáci umí. U nás to dělali desítky roků. Náš uran z nich udělal velmoc, a těžili ho i mukli - piloti RAF... A zadara do rusácka. S jejich znásilněním a okupací se potýká velká část našeho národa dodnes, má nalomený charakter a vidění světa... I zde je máme.

0 0
možnosti
IP

I27g90o36r 47P90á16v25e32k

21. 8. 2022 7:37

No hlavně buzno fridrišku nezapomeň že je neděle tak nezapomeň navštívit chrám Páně. Vyposlechni si mši a nebylo by od věci se vyzpovídat. Máš toho tolik na svědomí, že by zpovědník po zpovědi se šel sám vyzpovídat.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz