28.1.2022 | Svátek má Otýlie


Kostlivec ve skříni

12.11.2005


Je to mazaný tah v zemi, kde platí Haškovo "to je syn toho voběšenýho, to bude taky ňákej lump" a presumpce všivárny platí rozhodně víc, než žízeň po důkazech. Tím spíš, že veřejné mínění masírované médii neměří všem stejně. Grossovy bytové poměry byly měřeny podstatně podrobnějším metrem než Kalouskovy, například. Rath si toho všeho samozřejmě musel být vědom, když vyrukoval s obviněním ODS bez trumfového esa v rukávu.
Jenž čarování kolem pana Hroboně, o němž občan až do dnešních dnů v životě neslyšel, pokud to není soused od vedle nebo spolupracovník, tohle čarování naše zdravotnictví nespasí. Zdravotnictví, to je zuřivý tanec kolem sta miliard nuceně vymačkaných z obyvatelstva. Každý natahuje ruku. A navíc se ze stonání stal národní zvyk, něco jako koukání na televizi. Na takový problém se asi musí jít opravdu od lesa a kostlivci ve skříni patrně moc nepomohou. Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.