28.5.2022 | Svátek má Vilém


Korunu blbosti vyhrává…

7.1.2022

Dovedli jste si představit, že se bude křičet Adame, vrať se? Snad ještě nezapadl do Helsinek. Bohužel, vize mi připadá stále pravděpodobnější. Chcete malý důkaz?

Když vás příští pondělí otestují pozitivně, půjdete na čtrnáct dní do karantény. Když vás pozitivně otestují v úterý, pošlou vás na pět dní do karantény. Kravina? Ne, výnos ministra Válka.

On nás ale humor přejde, protože ta omikronová vlna už jde, čeká se padesát tisíc denně. Doufáme že to bude padesát tisíc smrkajících a nikoli padesát tisíc čekatelů na mrazáky a teplé lůžko v krematoriu.

Zajímá mě, jak všichni píší o evoluci a jak ten virus má zájem na tom, aby mu hostitel neumřel, aby se v něm mohl množit a postupovat dál. Přičítá se mu větší díl inteligence, než má člověk, který si ubíjí hostitelskou planetu a její hynutí je mu fuk.

Ale fuj, mluvím jako Gréta…

Ale jo, v tomhle smyslu s ní souhlasím, osm miliard je sakra moc na jednu planetu. Ale pomůžou jenom technologie a ne nesmysly. Zápas o taxonomii je nejnapínavější bitva poslední doby. Tedy, i když fanatici zhouby vyhrají, život půjde dál a nouze naučila Dalibora housti. A blackouty naučí i Rakušany stavět jaderné elektrárny a ukáže se, že to jde sakra rychleji než za dvacet let.

To už bude po koroně, po Válkovi… a budeme čelit jiným blbinám.

Aston Ondřej Neff


Hledáme 50 testerek: Vyzkoušejte s námi českou kosmetiku Linteo Baby
Hledáme 50 testerek: Vyzkoušejte s námi českou kosmetiku Linteo Baby

Hledáme 50 maminek, které se svými děťátky vyzkouší přírodní dětskou kosmetiku a vlhčené ubrousky Linteo Baby. Šance testovat je vysoká, stačí se...