Středa 14. ledna 2026, svátek má Radovan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.

Přihlásit se

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

LP

Rozhodnutí Kuby je umíráček ods - z níž fialová parta vyrobila zelenou stopohlavní fanaticky ukrajinskou lokajskou stranu. Jen si Kuba musí dát pozor, kdo se mu tam bude všechno snažit z ods nalézt - až ucítí, kde to chcípne a kde by to mohlo sypat. Třeba takový Promopro Vondra - který se zase přilepil do Bruselu přes fialové Spolu, ale možná "prohlédne" a začne tvrdit, že to, co říkal Kuba, si on myslel vždycky :))

VK

zdá se, že Fiala opět nepochopil, když prohlásil, že ....Kuba měl kandidovat do vedení ODS (sic).

VK

Ústavní právník osvěžuje prezidentovi paměť !!

Pokud si prezident Pavel k jmenování vlády klade podmínky ohledně programu, jedná se o politické rozhodnutí. Podle JUDr. Jaroslava Kuby, odborníka na ústavu by pak měl mít na paměti, že se v ní píše: „Politická rozhodnutí vycházejí z vůle většiny vyjádřené svobodným hlasováním.“ Podle něho prezident přivolává ústavní krizi.

Foto

Upřímně jsem ráda, že jdou od válu oba - Řehka i Černochová.

Foto

Pokud Černochovou nezvolí za předsedkyni výboru, tak můžete mít pravdu.

Foto

Nejlépe se vláda otestuje, když vládne. Jinak jsou to jenom názory a občas i bláboly.

MZ

To je tak, když si dědek hraje na mača... Přemýšlím, proč se novinářům někde říká pokleslé pero, ale dnes se to dá pochopit.

JP

Ali Baba rezignoval, Zelinka zůstává. Vo ničem nevěděl, je úplně čistej. Korupce na Ukrajině definitivně vyřešena.

JP
Foto

Petr Pavel je Sean Connery z Temu. 😄Opsáno z X.

Foto

Polesný, nemáš na jízdenku do ukrajinska, abys tam zabil co nejvíce Rusů? Napiš mi číslo účtu, já ti ji zaplatím

LF

100x Machova vkládaná do diskuze 3.14čovina, že bejvalej komouš (PePa)zradil komunistickou myšlenku.

Nezradil Ukončil členství ve zločinecké KSČ, protože změna režimu a to "chameleoni, či kam vítr tam plášť"se takto chovají

Nebejt 17. listopad 1989. tak nelze vyloučit, že minimálně člen ÚV KSČ, ne-li jeho předsedou. Předsedou KSČ byl, tedy jako předseda ZO KSČ, ale věrnost ..........

Je to člověk, který z kariérismu slouží Režimu. Vlastnost zelené Gumy je obzvláště vhodná...

VZ

Petro Nutelič nepřímo naznačil, že válka na Ukrajině je pro Kotlinku zisková o 12 miliard.

V tom případě by měl Putina požádat aby zaútočil na Pobaltí. Miliardy se jen posypou.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz