Pátek 14. února 2025, svátek má Valentýn
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Kola dějin někdy šmajdají

Pondělní vystoupení šéfa BIS Koudelky nejspíš vyvolá vlnu komentářů.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

JF

Sledujte ŽIVĚ start kosmické lodi Starship. Musk se pokusí otevřít cestu na oběžnou dráhu.

Start lodi Starship můžete sledovat živě na CNN Prima NEWS od 23 hodin. „Nosná raketa by měla být podruhé zachycena pomocí ramen na věži startovní rampy. Možnost pro start se naskytne v úterý nedlouho před západem slunce na kosmodromu Starbase v Boca Chica na jihu Texasu a potrvá půl hodiny, tedy od 23:00 do 23:30 středoevropského času. Cílem testu bude opět zachytit nosič zpět na startovací rampě, zatímco Starship zamíří na vytyčené místo v Indickém oceánu.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz