22.1.2021 | Svátek má Slavomír


Kodrcavý běh k Vánocům

13.11.2020

Ministr zdravotnictví Jan Blatný v pondělí navrhne vládě, aby jednala o prodloužení nouzového stavu o měsíc. V pondělí je šestnáctého, za další měsíc to bude čtrnáctého prosince a to budou vánoce už ne za dveřmi, ale na krku. Mohli bychom se vsadit, o kolik to sněmovna vládě prodlouží. 

Kdyby to neudělala, většina regulací by musela padnout. Černý Petr by se obrátil. Teď je jasné, že za druhou vlnu může Babišova dovolená na Krétě. Chce ho převzít Adamová Pekarová s vysvětlením, že se někdy ty vanilkové rohlíčky upéct musí?

Bude to zjevně tahanice na dlouhou míli. Česká metoda buzerace zmírňované bordelem se osvědčuje, reprodukční číslo kleslo na nula osm a na semaforní mapě Evropy jsme si značně polepšili. Z krematorií se ovšem kouří dál, covidoví bagatelisté nad tím mávnou rukou s poznámkou, že ti mrtví by stejně umřeli, jen o něco později. Možná si na to vzpomenou po létech, až na ně přijde poslední hodinka, co by za to dali, kdyby se o týden, o měsíc, neřkuli o rok oddálila!

Aston Ondřej Neff


Advantage Consulting, s.r.o.
INŽENÝR KVALITY - AUTOMOTIVE (40-55.000 Kč)

Advantage Consulting, s.r.o.
Moravskoslezský kraj
nabízený plat: 40 000 - 55 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.