30.11.2023 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

Když á, tak bé až po zet, prosím BIS

Generál Koudelka chtěl dát najevo, že jím vedený útvar je aktivní, přinesl výsledek a odhalil celou škálu putinovských poskoků. Sklidí za to potlesk a generál si zaslouží o hvězdu navíc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Kalužík 27.9.2023 12:02

Ještě chybí možnost, že nemalá část národa bude generála uhánět o kontakt na příslušného pána, že také chtějí nějaké to euro! :)

C. Berka 27.9.2023 11:12

Je evidentní, že si jak policie, tak BIS, při informování zákonných adresátů i médií nelámali příliš hlavu s rozdílem mezi informací a domněnkou. Je zřejmé, že obě složky ignorovaly analýzu alternativních scénářů.

Na věc se však můžeme podívat i z jiného úhlu. V posledních deseti letech lze čím dál více vnímat, že jsme součástí absurdního světa, kde orgány činné v trestním řízení a zpravodajské služby oficiálně či neoficiálně podporují mediální scénu a vlastní pozitivní mediální prezentaci místo toho, aby vymáhaly právo (tj. věci dotáhly až do pravomocného odsouzení, ne jen k bombastickým tiskovým konferencím) a informovaly vládu o hrozících problémech (tj. aby vláda na základě zpravodajských informací rozhodovala a nebyla v jejich vleku).Viz: https://ekonomickydenik.cz/mohly-ceske-ozbrojene-slozky-zabranit-otrave-skripalovych-v-salisbury-neni-to-vylouceno-uooz-podcenil-zasadni-informaci/

L. Beneš 27.9.2023 9:05

Zatímco řada spisovatelů se věnuje psaní Sci-Fi, šéf instituce označené zkratkou BIS je nanejvýš autorem slovesných projevů, jež je vhodné označit jen zkratkou Fi. Věda v tom není opravdu žádná. Jen fikce.

M. Hoblík 27.9.2023 8:06

Je to jako s Vrběticemi. On ten stařík Zeman měl pravdu, když nedůvěřoval Koudelkovým bajkám! Podle generála nás jeden Rus dostane na kolena, dva Rusové zníčí Hrad a tři Rusové nám budou vládnout? Koudelka chce za každou cenu vykázat činnost a ví, že troubové ve vládnoucích stranách slepě skočí na každou protiputinovskou vějičku!

J. Kostelanský 27.9.2023 1:43

Alespoň je vidět, jak je ta ruská propaganda efektivní. Na co Američané potřebují stovky miliónů až miliardy dolarů, na to Rusům stačí několik tisíc eur. :-)

Pak se nelze divit, že ruská propaganda je tak úspěšná... :-)

L. Novák 27.9.2023 1:49

Tak se snaž!!!

J. Kostelanský 27.9.2023 1:53

Jak jde noční směna? Plníte bruselské normy ohledně počtu příspěvků?

L. Beneš 27.9.2023 9:06

Sleduje se především počet kusů.

L. Novák 27.9.2023 0:15

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , V. Čermák , V. Zadák , M. Varadinková , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , J. Krejčová , J. Černý , P. Černý , D. Černý , J. Červený , P. Spáčil , J. Novak , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , D. Hubáčková , J. Karza , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , J. Pšenička, P. Brecík , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , A. Mohela , M. Moravcová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , I. Teren , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , ...

J. Kostelanský 27.9.2023 1:49

Vím, že je to zcela zbytečná otázka, ale přesto ji položím:

Pane L.Nováku, uvědomujete si, že se chováte přesně jako kdysi komunistická státní bezpečnost? Hledáte lidi s "nebezpečnými" názory a děláte si jejich podrobnou evidenci. Rozumíte tomu, že lidé můžou, nebo vlastně musí mít různé názory? A že nejvíc se mýlí lidé, kteří jsou o své pravdě fanaticky přesvědčeni do té míry, že nepřipouštějí žádnou možnost, že by se mýlit mohli oni sami?

L. Novák 27.9.2023 1:56

Tohle tady tvrdí jenom ruští trollové jako ty. Proč asi? Že jste zrádci vytrubující propagandu nepřátelské agresívní mocnosti - Ruska, je v demokracii možné napsat zcela svobodně, zvláště je li takové tvrzení prokazatelná pravda. Takže vytrubuj Putinovu ;-O propagandu dál, ale když by šlo do tuhého, jako v srpnu 1968, skončíš na kandelábru nebo na větvi vismo. !!Rv

J. Kostelanský 27.9.2023 2:00

Takového fanatika jako jste vy bylo možno vidět a slyšet jenom v bolševických filmech ze Sovětského svazu. A i to jen v některých...

Já bych ale řekl, že jste jenom troll. Trolíte, aby jste lidi naštval. Ale jinak máte podobné názory jako lidé, jejichž jmenný seznam jste uvedl. Viďte?

L. Beneš 27.9.2023 9:08

Není pochyb o tom, že především má nas*áno v hlavě.

J. Majzlík 27.9.2023 0:00

Dotaz: Kam se poděla Amnesty International, která se v uplynulých desetiletích měla vždy tak čile k světu v etapách vládnutí téměř pravicových formací?

V. Čermák 26.9.2023 23:38

CELÝ CIVILIZOVANÝ SVĚT V ŠOKU! Kanadský parlament freneticky skandoval, když Zelenskyj a Trudeau vzdávali hold členovi SS, který se v roce 1943 prokazatelně účastnil na vyvražďování Poláků, Rusů a Židů v koncentračním táboře!

Mach s Divišem je Obhajují..;-DRv

L. Novák 27.9.2023 0:14

JSI Putinův BOLŠEVICKÝ RUSKÝ ;-O KRETÉN, ale to není ni nového... Rv!!

J. Kostelanský 27.9.2023 1:54

Potrafená husa zakejhala... :-)

J. Kostelanský 27.9.2023 1:52

Viděl jsem to nejdřív na jednom ruském kanálu na Telegramu. Nejlepší na tom bylo, že ti poslanci kanadského parlamentu freneticky tleskali někomu, o němž vůbec nic nevěděli. Bylo jim řečeno, že mají tleskat, tak tleskali... Co mi to jen připomíná... :-)

I. Břízová 26.9.2023 22:56

|Tak co, frajeři. Už mi konečně vysvětlíte, zda nám ten lék dodali z ciziny? Bylo v létech 50.

V. Čermák 26.9.2023 23:34

Zdravotnictví je za Vrcholem, na celém Kolektivním Západě, USA EU. Šlo sice nahoru, ale už jde Dolů...

P. Diviš 26.9.2023 23:37

Další obor, o kterém hoνno víte, multiSvědku.

V. Čermák 26.9.2023 23:45

Ale vím. Nejsou Peňýze, Svazáčku, protože je dáváme na Energie, Ukrajině, na Zbraněa na Green Deal...;-D

L. Kolman 26.9.2023 22:47

Nic lepšího prý nemáme, než je tato vláda řečníků a poradců, kteří umějí jen mluvit a nikoliv dělat. A jejich vrchník Fiala jen vysílá signály, jinak je mimo, Jsem viděl jeho diskusi s občany. Ti mu dobře vyprášili kožich, mimoňovi, který žije mimo realitu. To mu také většinou řekli.

D. Mach 26.9.2023 23:10

Ne.

V. Čermák 26.9.2023 23:35

Ano, drží ho jen 108-ka...Rv

L. Písařík 27.9.2023 5:06

Co si voliči zvolili, to mají, snad si to budou pamatovat aspoň do příštích voleb.

I. Břízová 26.9.2023 22:40

Pamatujete si na léčení détské obrny? Já jo.

V. Čermák 26.9.2023 23:59

Komouši měli Zdravotnictví a Školství, taktéž Energetiku a Stavitelsvtví na slušné úrovni. Bohužel neměli peníze co mají DemoKraďy. Byli součástí Sovětského Sojůzu, podobně jako my teď USA EU Sojůzu....Rv

J. Lukavsky 27.9.2023 16:53

No já pamatuji i na povinné očkování proti pravým neštovicím. Že by někdo protestoval jsem neviděl, možná proto, že na neštovice umírala před očkováním polovina dětí a měli jsme spolužáka co prodělal dětskou obrnu. Takže nechceš se očkovat? OK, podepiš že bereš na sebe veškeré náklady za event. léčení či na pohřeb.... J.L. end

L. Kolman 26.9.2023 22:30

Tak nějak to bude vypadat i u nás. Většího eurohujera a slouhu Západu než je signalista Fiala, totiž nenajdou.

Slovensko je pod těžkým mediálním útokem Západu kvůli nadcházejícím volbám, snaží se všemi prostředky vyhrožovat Slovensku ztrátou podpory, pokud vyhraje SMER Roberta Fica. Útoku se účastní jak sociální sítě ("Evropská unie varovala globální technologické giganty Alphabet, TikTok a Meta, že musí udělat více pro "ochranu" slovenských voleb před zahraničními zásahy a proruskou propagandou. V opačném případě jim hrozí vysoké pokuty, informoval včera bruselský server Politico.") Tak vyhrožují i oficiální představitelé (například Per Pavel), Soros už zapojil do tlaku i lokální neziskovky. Posledním výplodem je průzkum NMS Market Research Slovakia, který dokonce staví na první místo eurobolševickou stranu Progresivní Slovensko.