Diskuse
Kdo zavinil krizi
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Skybird
Upřímnou soustrast
pozůstalým po obětech povodní a soucítění všem, které živel postihl. Minimálně poslání alespoň nějaké stovky na konto 72027202/300 a nebo DMS považuji za samozřejmé a jestli se každý diskutující připojí, tak to bude milé. Věřím, že šéf neziskovky Pražská olympijská, který údajně bral 100.000.- měsíčně věnuje postiženým záplavami alespoň polovinu své výplaty. Jinak totiž ta jeho firma financovaná z našich peněz byla a stále ještě je úplně na draka.
Pokud se týká tématu krize tak plně souhlasím s citátem z knihy Ekonomie dobra a zla : "Tato krize není jen ekonomická či spotřební, je mnohem hlubší. Naší době chybí přiměřenost. Je třeba odvyknout si od spotřební drogy tak, jak si od ní odvyká závislý člověk. O tom, že to nebude snadné, nepanují žádné pochyby. Žili jsme příliš dlouho a beztrestně na dluh nejen finanční, ale i ekonomický, znevažována byla politická zodpovědnost a ke třetímu světu jsme se chovali až s příliš velkou dávkou krutého cynismu. I to je náš dluh“.
ibn
Je třeba odvyknout si od spotřební drogy
Odvyknout si spotrebovavat v systemu, ktery na spotrebe stoji? Politicka zodpovednost? Komu?
Proti ignoranci
Kam se dostali komunisté za cca 30 let v Číně!!!!!! Ale o tom se nesmí mluvit - komunisté jsou čerti a mají rohy!!!!!
wu-lung
Re: Kam se dostali komunisté za cca 30 let v Číně!!!!!! Ale o tom se nesmí mluvit - komunisté jsou čerti a mají rohy!!!!!
bzukův poslední level je tady :-))
Proti ignoranci
ODS podala daňové přiznání, kde okradla stát o více jak milion korun a stalo se jim ho@vno!!! Slíbila zjednodušit daňové přiznání a opět dlouhý nos na voliče!!!!
dr Turnowski
přátelé, nezlobte se, ale jen hloupej politik jásá, když mu stoupá
křívka veřejného ménění.....stejně tak, jako když mu to samé klesá. Státník, spravuje svěřený majetek co nejlépe, v programu za kteý byl zvolen a je mu jedno, že je nejméně, či nejvíce populární. Protože to není cíl.
šimon klein
Re: přátelé, nezlobte se, ale jen hloupej politik jásá, když mu stoupá
ééééééééé.....aspoň jedno jméno nemáš ???......pozn.: Budhu neberu....
pH 77
Zlatá střední cesta
Myslím, že pravdu má jak Klaus, tak Štěch. Do budoucna nebude možné žít na dluh a dělat z lidí nesamostatné a nezodpovědné hlupáky, ale nebude ani možné podnikat s představou, že moje svoboda je absolutní a že jediným měřítkem pro posuzování "správnosti" mého počínání je finanční zisk.
dr Turnowski
Re: Zlatá střední cesta
No a on to někdo dělá? Tedy podniká za jediným účelem vydělat skvháru? Teda mimo nějakého taxikáře a nebo dealera marjánky?
Rudobijec jojo
Po komoussku
Preference se vzeprely vuli sockomousu a tudiz jako tridni nepritel si preference zaslouzi zavrit do basy. Preference byly tribunalem pracujiciho lidu ke dnesku odsouzeny na tri mesice nepodminene v zarizeni se zvysenou ochranou
Fery Mara
Re: Po komoussku
Počkejte s tím. Dojičky, členky brigády kapitalistické práce, ze staku Lihový dům už sepisují petici na zrušení všech politických stran, kromě obou komunistických.......
swissdenis
hystericka kampan proti CSSD
--kazdy den desitky utoku krivych obvinenich a pritom rodina vudce ODS REBICKA se krmi z vypalneho
swissdenis
ctete MF DNES
jeji dnesni vydani vam otevre oci-----co je to modra mafie--odporna rodina REBICKU--vypalne ,dum za 124000000 ,z vydirani slusnych PODNIKATELU--za nez udajne ODS bojuje--
libero
Re: ctete MF DNES
Jo, časem ho asi budou muset vyhodit, nebo až ještě trochu zbohatne, půjde s výdělkem třeba na Floridu.
To už tak bývá.
Bzuk
správně - když ODS klesají preference, může za to Topol
když ji začnou stoupat, může za to klidně i instalater z Fidži nebo lední medvědi, jen ne Topol ....
Ta logika je naprosto zřejmá - prostě ho milujete
Petr Kunetka, sileny zlocinec
Re: správně - když ODS klesají preference, může za to Topol
A co ze to Topolanek udelal, ze tak vzrostly preference? ;)
swissdenis
volici ODS davaji hlasy
MODRE MAFII jako rodina REBICKU--domek za 124000000,vypalne podnikatelu-----proste modre krivacke krysy
libero
Re: volici ODS davaji hlasy
A vás štve že to voliči oranžové mafie flákají? Kdepak, viz níže.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz