Středa 21. ledna 2026, svátek má Běla
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Kam mizí Babiš?

Není to jenom o tom, že v žemříčku favoritů boje o prezidentské křeslo klesl Andrej Babiš na druhé místo a vede nyní Petr Pavel, kdežto Danuše Nerudová zůstává třetí. Zdá se totiž, že selhává v roli politika, přestává být čitelný a dokonce viditelný.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

LB

Titulek z tisku: Zelenskyj: Rusové, zbankrotovali jste. Desítky miliard na zbraně a teď se klaníte Iránu. To se mu to směje druhému, že vydává desítky miliard na zbraně, když za zbraně pro něho desítky miliard vydává někdo jiný. Komu se klaní za drony on?

0 0
možnosti
JF

Jemu pomáhají slušné, a zákony dodržující země světa, jako brutálně napadené zemi agresívním rusáckem... To nevíš, idiote ?

0 0
možnosti
LB

Další projev geniálně debilního Fridrichova mozku. Leck mir ...

0 0
možnosti
JF

Čau rusáku... Nedaří se ti, a nedaří...

0 0
možnosti
VP

A stačilo tak málo ? Kdyby statečný Voloda se slezl s Putinem ,A připustil že svou blbou politikou . Přitáhl NATO až pod okna Kyjeva a Moskvy ? A ted se vzájemě ničí a USA si mne ruce jaké že to má vojáky místo tlustých US hochů .A kteří za "Sláva Ukrajině ",[UA] položí svoje a Ruské životy ! V Konečném důsledku se USA Volodi zbaví a Ukrajina Bude jejich . To je tak když malí kluci chtějí vyhrát nad velkými kluky ! A nerespektují zákony přírody ..[UA]

0 0
možnosti
LN

Ruský prolhaný debil V. Pavelka v plném nasazení. Za Pútina! Rv !!

0 0
možnosti
JF

Tímto vyjádřením jsi jasný ubohý ubožák - prostě ruský serjožka...

0 0
možnosti
DM

D82a54n66i84e90l 69M42a54c93h

19. 10. 2022 12:30

Zatímco Putínek si zastabilizoval hranice NATO s Finskem, Ukrajinou a výhledově Gruzií. Ten musí být řízen přímo z Pentagónu!

0 0
možnosti
KF
JA

No, Rusko je v téhle válce útočník.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz