Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Kam mizí Babiš?

Není to jenom o tom, že v žemříčku favoritů boje o prezidentské křeslo klesl Andrej Babiš na druhé místo a vede nyní Petr Pavel, kdežto Danuše Nerudová zůstává třetí. Zdá se totiž, že selhává v roli politika, přestává být čitelný a dokonce viditelný.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Nemůžu si pomict, musím to sem dát:

v tuto chvíli, kdy naše stříbrná letadla už rozsévají zkázu nad městy našich zákeřných nepřátel, chci se zodpovědět svému národu ze svého nejtěžšího kroku. Ano, zahájil jsem válku, a zahájil jsem ji bez vypovězení. Učinil jsem tak, abych ušetřil tisíce životů vašich dětí, jež v tomto okamžiku vyhrávají svou první bitvu, dříve než se nepřítel mohl vzpamatovat ze svého zděšení. Žádám vás nyní dodatečně o váš souhlas. Dále, zvedl jsem boj bez dalšího ponižujícího jednání s tím malým, mizerným státečkem, který si myslel, že může beztrestně provokovat a urážet náš veliký národ a rozvracet jeho pořádek a bezpečnost svými placenými bandity. Křikem se toho zla nezbavíme! Byla jen jedna cesta: zničit trestnou výpravou ten obtížný státeček, který soustavně ohrožoval náš mír; zničit ten malý a méněcenný národ, který ani nemá práva žít; zničit jej, ať jej chrání kdokoliv, – a teď ať ty druhé mocnosti ukážou své karty! Pravím jen, že my se nebojíme nikoho! Věděl jsem, že stojíte za mnou. Za vaši čest jsem poslal své nádherné vojsko do boje. Stejně tak za vás prohlašuju celému světu do očí: My jsme tu válku nechtěli, ale my ji vyhrajeme! Vyhrajeme ji z vůle boží. Vyhrajeme ji, protože my jsme v právu!

0 0
možnosti
Foto

-pomoct- krutibrko. Jasnozřivej text z roku 1937, literární znalec Fridrich určitě to pozná hned.

0 0
možnosti
JF

Kágébak se zbláznil úplně.

0 0
možnosti
Foto

Myslíte s tím hřibařením? Von mu někdo prozradil, že to jsou houby a že rostou převážně v lese, že jo.

0 0
možnosti
Foto

K Hladíkovi. Když už tolik plakátu kvůli němu bylo vyrobeno a vylepeno, a stále je, ať tím ministrem je. Bylo by škoda, aby se tolik kvalitního papíru a barevného tisku jen tak nevyužilo. Životní prostředí je třeba chránit.

0 0
možnosti
FD

U nás visí ještě Okamůra.

0 0
možnosti
RN

“U lidovců už se spekuluje o náhradníkovi za Hladíka. Padlo jméno Bělobrádka.”

Když jsem viděl jeho foto, tak by se měl přejmenovat na Zrzobrádka ... ;-)

0 0
možnosti
PH

P19e51t57r 14H40a82n

19. 10. 2022 14:39

Pak by byl pro vás přijatelnější?

0 0
možnosti
DM

D22a60n67i66e40l 13M88a44c75h

19. 10. 2022 14:30

Putler vyhlásil na okupovaných ukrajinských územích stanné právo. A Zelenskyj ho zase zruší!

0 0
možnosti
PD

OT, pro pobavení: Zrovna jsem zaslechl, že nějaký mamlas v EP prohlásil, že nabití elektromobilu musí být stejně rychlé a snadné, jako tankování benzinu či nafty. :-P

0 0
možnosti
RN

To bude určitě nějaký filozof ... ;-D

0 0
možnosti
LN

Když do penze, tak teď. Výpočty ukazují, jak se dá letos vydělat na důchodech

V Česku vznikla ojedinělá situace, letos přiznané penze totiž budou díky mimořádným valorizacím vyšší než ty přiznané příští rok. A to dokonce do takové míry, že se v letošním roce vyplatí požádat o předčasný důchod, který za běžných podmínek naopak penzi krátí. Letos ji však až o tisíce korun měsíčně navýší, ukazují výpočty.

https://zpravy.aktualne.cz/finance/kdyz-do-penze-tak-ted-vypocet-ukazuje-jak-se-da-letos-vydela/r~0aa120b64ee011ed8b4e0cc47ab5f122/

0 0
možnosti
Foto

Dnes jsem běhal v Brně po vyšetřeních a všude se na mě z plakátů usmíval Hladík. A bylo mi tak dobře od srdce. Chválím Piráti, že v Brně vycouvali z široké koalice, kde neměla být de facto žádná opozice. To se nám pak bačuje.

0 0
možnosti
VP

M. Bastlová falešná potvora ,s manýrou a rétorikou Komunistické svazačky 50let !Která chce Vrábela navléknout do něčeho co na demonstraci nepadlo (jen levný Ruský plyn ) !Což je pravda a žádný konspirační žvást ,ze kterého by chtěla uplést nepohodlným, smyčku ! Protože vládní smečka zuří že se lidi spontálně sešli aby protestovali proti ZBYTEČNÉ drahotě které nás Evropa a USA vystavili ..!

0 0
možnosti
OM

Ten dobrý člověk se jmenuje tuším Vrabel, s kratkym.

0 0
možnosti
Foto

Stále nerozumím tomu nekonečně dlouhému maratonu kolem volby prezidenta. Je opravdu tak důležitý? Zatím to každý zvládnul. A určitě to zmákne i ten příští. Horší je to s řemeslníky, techniky, kuchaři, operatéry v nemocnicích atd., ne každý zvládne náročnější práci.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz