Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Kalousek nesmí, oni by ho lidi volili

Ono, jak je něco blbý od začátku, tak se to s tím táhne a nemůže to dobře dopadnout. Na čele kandidátky Spolu jsou Alexandr Vondra a Luděk Niedermayer a to je prostě blbý.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PD

Toto je názor čerstvého předsedy ODS Petra Fialy, jak pracovala v roce 2014 EU:

„Kdekdo se spoléhá na nějaké bruselské recepty. Ale které to jsou? Znáte nějaké, které fungují? Já tedy ne.“

Kdy se to tak náhle změnilo k lepšímu, zní moje otázka ???

PS ...názory tohoto podivného člověka budete moci sledovat v něděli na TV Nova, v duelu s Andrejem Babišem !!

0 0
možnosti

J60a42n 25Č53e51r17n32ý

15. 12. 2023 17:23

Fiala se už napravil a stal se z něj EU jestřáb

0 0
možnosti
LF

Cílem kandidátky SPOLU je ochránit kandidáty ODS, řekl Kalousek.

Máte pravdu pane Kalousku, cílem ODS aby se dostala do vlády, přibrala do puzzle TOP 09.

A pročpak si TOP 09 nesestavila svoji kandidátku?

ODS i TOP 09 parazité.

0 0
možnosti
PD

Zdravím vespolek !!

Na základní škole jsem měl dějepis docela rád, ale nějak si nepamatuji, že by někdo finančně podporoval Sovětský svaz, aby porazil nacistické Německo ?? .....pomůže někdo ??

0 0
možnosti
Foto

DEMOKRACIE naruby, Odporné. Rv;-€

0 0
možnosti
PD

Jako že strana nesmí hlasovat, koho nominuje?

0 0
možnosti
MP

Cituji zajímavý postřeh z posledního odstavce dnešního Úvodníku, od významného českého sci-fi spisovatele: "... Umělá inteligence se stává přelomovým fenomenem. ..."

"No comment"

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-do-letadla-nepatri-ani-e-cigarety-rikaji-experti-k-bendove-koureni-za-letu-229673

0 0
možnosti
MP

Do letadla nepatří disidentská činnost!

0 0
možnosti
IP

I82g37o54r 73P74á32v84e74k

15. 12. 2023 15:51

PROVOLÁNÍ

PINĎOUŘI A PINĎOURKY, OVČANÉ !

Osud banderovska závisí už jen a jen na štědrosti pinďourů. Jsem skálopevně přesvědčen že jejich hloupé pindání přeroste v hmotnou podporu a na oltář své modly nebudou ani na okamžik váhat položit všechny své statky a taky své životy. Jejich souručenství s banderovskem na poli cti a slávy strhne určitě i mnohé dosud váhající ovčany, kteří je budou následovat a otevřou i oni svá srdce a hlavně peněženky pro konečné vítezství té nešťastné ruské země napadené Amerikou.

Věřím, že budete štědří penězi a životy!

0 0
možnosti
ZG

Rektor VŠE Dvořák prohlásil mimo jiné v televizi, že děkan Ševčík byl vyhozen též za „velmi nevhodné výroky o panu premiérovi“.

Předpokládám tedy, že celá naše kulturní fronta povstane jako jeden muž (feministkám se omlouvám za užití tohoto zcela nevhodného ustáleného spojení) a postaví se za děkana Ševčíka, neboť větší veřejně vyslovené bolševické zvěrstvo jeden aby pohledal...

p. s. Velmi nevhodné výroky o rektoru Dvořákovi rozhodně nevyslovujte!

0 0
možnosti
LN

Putin byl ve své show otevřený: Buď bude Ukrajina poslouchat, nebo přestane existovat

Ruský prezident Vladimir Putin po loňské pauze letos obnovil svoji tradiční show. V pětihodinovém přímém přenosu odpovídal na otázky, které mu posílali Rusové z různých míst země. Její průběh a odpovědi šéfa Kremlu o válce na Ukrajině hodnotí analýza Aktuálně.cz. ... (detaily v článku)

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/putin-to-rekl-otevrene-mir-je-pro-nej-ukrajinska-kapitulace/r~5e42e0629b3111ee8980ac1f6b220ee8/

***

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , D. Laurencikova , J. Černý , P. Černý , D. Černý , A. Mohela , P. Spáčil , V. Čermák , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , J. Novak , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , J. Pšenička, V. Zadák , D. Hubáčková , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, J. Krejčová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , A. Schneefelderová , ...

0 0
možnosti
PS

Jo blbísku, na to, že je skoro mrtvej má výdrž.

0 0
možnosti
Foto

A12. 83R67e33n86j86a74s24c10u

15. 12. 2023 15:15

Tak Institut pro studium války (ISW) tvrdí, že okud by Rusko dostalo pod kontrolu celou Ukrajinu, nebo by se uzavřelo příměří na stávající linii, bylo by to pro Západ velmi drahé. Ruské jednotky i systémy protivzdušné obrany by se přiblížily Západu a Moskvu by bylo těžší odstrašit. Ve své analýze na to ISW upozornil, když reagoval na spory ohledně další americké pomoci.

Tak to je zajímavé. Když by se NATO posunulo o 1 000 Km k Moskvě, tak by to prý bylo v naprostém pořádku, ale pokud se tato hranice posune o 100 Km zpět, tak už je to přímé ohrožení západu ?

Čili USA a NATU vadí i jen přiblížení o několik desítek km ruské vojenské technologie k hranicím NATA, takže je zcela přirozené, že RF vadilo přiblížení vojenské technologie a základen USA a NATO ke svým hranicím. Teď, když najednou západ dostává vlastní medicínu, tak se jim to nelíbí.

0 0
možnosti
Foto

Holt došlo k podcenění Ruska, neumí vyrobit ani budík, tak nebude problém je porazit. Ovšem budíky se v boji moc nepoužívají. Ale nefňukat, s životní úrovni Západu dolů a dodávat v daleko větším objemu zbraně a munici. My příští rok tak cca za 10 miliard, vždyť vojenský rozpočet je navýšen o 40 miliard.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz