18.2.2020 | Svátek má Gizela


Diskuse k článku

K čemu máme ombudsmana

Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 496, poslední: 17.1. 2020 22:36, přehled diskusí

J. Matuška 17.1.2020 22:09

Prezident republiky Miloš Zeman vystoupí v neděli dne 19. ledna 2020 od 18.00 hodin v pořadu Prezidentský Press klub na rádiu Frekvence 1. Rozhovor bude vysílán živě ze zámku v Lánech.

M. Ilsner 17.1.2020 22:13

Prezident republiky Miloš Zeman mě zajímá asi tak, jako včerejší počasí.

V. Fenzel 17.1.2020 22:14

Zeo, máte vy vůbec čas se najíst??

J. Matuška 17.1.2020 22:36

Jím zásadně u počítače, jinde bych si nepochutnal...;-)

P. Staronový 17.1.2020 21:31

Další kopírování už mne nebaví. ještě to má i výstižné obrázky.

Debilové byli vždy, ale internet je nemilosrdně odhaluje.

P. Staronový 17.1.2020 21:32

Patří níže, pod ukázku.

J. Venc 17.1.2020 21:43

Vzpomínám si, odběhl jsem od toho a nějaký den zde nebyl - býval bych Vám poslal mail.

A upřímně řečeno - až to bere dech a zvedá se z toho žaludek.

A vidím tam i takřka "přímé" i odvozené citace konkrétních replik, kterých se lze každodenně dočíst i zde. Netušil jsem doposud, že se to rozjelo do až tak absurdních rozměrů.

yan.venc@gmail.com - pokud budete mít čas a trpělivost a jest toho povícero. Zajímavý fenomén.

Díky tak i tak.

Bez jindy nezbytného smajlíku, žaludeční štávy stále rozbouřeny.

I. Kellner 17.1.2020 22:14

Svět chce být klamán.

To nemusíte tahat z mailů, stačí se zamyslet nad většinou zpravodajství, které más obklopuje.

M. Pivoda 17.1.2020 21:28

Izrael ohlásil technologický průlom ve vývoji laserových děl

... První program se zabývá vývojem technologického demonstrátoru stacionárního PVO/PRO systému kdy je laserové dělo umístěno v kontejneru. Tento stacionární obranný laser rozšíří schopnosti izraelského systému železná kopule o možnost sestřelovat rakety krátkého doletu, dělostřelecké a minometné granáty nejenom protiraketovými střelami, ale i laserovým paprskem. Pro porovnání jedna protiraketová střela ze systému železná kopule stojí něco přes 50 000 dolarů, kdežto jeden výstřel z obranného laseru vychází na tři dolary a padesát centů. ...

https://cdr.cz/clanek/izrael-ohlasil-technologicky-prulom-ve-vyvoji-laserovych-del?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

M. Mařák 17.1.2020 21:23

Polský Lidl stahuje zmrzliny z ČR. Pořád říkám, že ten náš Doník je hotové neštěstí.

H. Kotaz 17.1.2020 21:32

Kvůli blbě provedené etiketě - výrobce zapomněl na ní též napsat, že obsahuje lepek.

M. Mařák 17.1.2020 21:38

No však jo, se nedivím, že má ten impíčment.

P. Forejt 17.1.2020 20:42

Pavel Šafr, psychicky labilní osoba a zaslepenec, odtržený od reality, si na Forum 24 klade otázku, zda by nebyl Fiala lepší premier, než Andy?? Mno, nejsem žádný fanda Babiše, ale tady je výsledek už předem jasný .....n-tsssss

M. Pivoda 17.1.2020 20:38

Tesla je existenční hrozbou pro tradiční automobilky

https://elektrickevozy.cz/clanky/tesla-je-existencni-hrozbou-pro-tradicni-automobilky?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

P. Staronový 17.1.2020 20:44

Tesla je existenční hrozbou pro své akcionáře. Pokud by nebyla masivně daňově podporována, už by krachla dávno.

M. Pivoda 17.1.2020 20:49

Potrzuje je, že budoucí technologický pokrok bude možný jen za cenu vyhubení ekonomů 19. století.

Včetně Milana Prokopa, který se zde snaží utajit jako Staronový.

P. Staronový 17.1.2020 21:06

Vidím, že jsem jméno zvolil vhodně, když to "odhalil" i Pivoda, Šimek a Pěknýden. :-P

Pokud na budoucí technologický pokrok nebudou prachy, pokud se budou fabriky vyrábět neprodejné nesmysly, odnesou to spotřebitelé.

Ekonomické zákonitosti platí bez ohledu na století. Vadí to hlavně jurodivým Pivodům, kteří pod záminkou pokroku tahají z lidí peníze.

J. Venc 17.1.2020 21:10

Františka bych z toho výčtu vynechal. Beztak sem dochází víceméně jen kvůli "odhalování" ostatních diskutérů.

:-)

J. Havelka 17.1.2020 21:17

Dlužno dodat, že se napřed zeptá: "kerej si ty?" a teprve když nedostane odpověď, zahájí vyšetřování a odhaluje anonymy!![>-]EU;-)

P. Staronový 17.1.2020 21:26

Nedávno jste chtěl vzorek důchodcovských mailů:

"Mikuláš Minář skrytě propaguje NSDAP a Hitlerjugend? Proč ten mladík nosí hnědé kalhoty a košili jako Führer? Čtenářka Aeronetu v úctyhodném věku možná odkryla něco, co mělo zůstat tajemstvím. Nacistickými symboly se to na pódiu na Letné minulou neděli jenom hemžilo, až nás z toho mrazí! Už zdaleka nejde jenom o propagaci Sudet, na scénu nastupují podprahové symboly a vzkazy, kterých si všimnou jenom zasvěcení! Prolomené Benešovy dekrety, jáhen ze Sudet na pódiu, nacistické oblečky a šílející davy jako v dobách Konráda Henleina v Chebu! Redakce Aeronetu dnes zažila jedno milé překvapení. Kontaktovala nás pravděpodobně nejstarší čtenářka Aeronetu, které je 93 let a s pomocí pravnuka nám napsala děkovný email za naši práci. Paní Miluška z Jižních Čech je ráda, že se tak usilovně v redakci a v článcích stavíme za ochranu českého národa před revizionismem politického vývoje po roce 1945, protože ona sama zažila nástup nacistů k moci a v milém dopisu nás však překvapila jednou poznámkou.

(obrázek) Mikuláš Minář v hnědých nacistických barvách. Hnědá košile, hnědé kalhoty v tmavším odstínu, hnědý pásek. Onou poznámkou nám vyrazila dech a začali jsme pátrat po souvislostech. Paní Miluše totiž v emailu vyjádřila údiv a otázku, proč se Mikuláš Minář obléká jako Adolf Hitler a jeho zfanatizovaná mládež Hitlerjugend? Nejprve jsme nechápali souvislosti, ale potom to najednou začalo do sebe zapadat. Když se nyní díváme na souvislosti, doslova nám spadla čelist. Celé to přitom vypadá naprosto nenápadně. Mikuláš Minář totiž v poslední době se na demonstracích objevuje ve světle hnědé (tzv. pískové) košili a v kalhotách, které mají jen o něco tmavší odstín. Vše doplňuje tmavě hnědý pásek a košile má rovněž hnědé knoflíky. Když jsme se podívali do archivů NSDAP a Hitlerjugend, zůstali jsme jako opaření. Ta shoda je naprosto dokonalá.

P. Staronový 17.1.2020 21:27

Mikuláš Minář se totiž v neděli na Letné ukázal v kompletním oblečení nacistické NSDAP a ve stejných hnědých barvách, které používala nacistická strana nejen pro své uniformy, ale stejnou barvu používala i Hitlerjugend. Klasická nacistická světle hnědá písková barva Minářova oblečení, jako kdyby tím chtěl něco sdělit a vyslat signál. Mikuláš Minář v oblečení a barvách NSDAP a Hitlerjugend Uniforma NSDAP Jenže, to zdaleka není všechno. Již před dvěma týdny na Václavském náměstí vystoupil Mikuláš Minář opět v téže barvě, tentokrát v podobě trička. Když si zadáte jméno Mikuláše Mináře do Google Image vyhledávání obrázků, spatříte z poslední doby obrovskou záplavu “hnědých” fotek předsedy spolku Milion chvilek, což znepokojuje především starší spoluobčany. Mladický vzhled jednatele neziskovky a jeho hnědé oblečení doslova evokuje Hitlerjugend. Co je však zajímavé, že v případě Minářovy hnědé košile jde o stejný střih límce, kterou používala na košilích NSDAP koncem 20. let minulého století. Aniž si to zmanipulovaní občané na Letné uvědomili, u mikrofonu na pódiu stál muž oblečený v hnědém outfitu předválečné NSDAP a Hitlerjugend. Najednou vám s hrůzou začnou docvakávat jednotlivosti a souvislosti, které jste předtím přehlíželi. Všimněte si dobře, že druhý jednatel Milionu chvilek Benjamin Roll vítal katolického jáhna “ze Sudet” čtením z papíru v ruce. Nejednalo se o floskuli nebo vtípek, ale Benjamin Roll to přímo takto četl z papíru. Video najdete zde. Mnoha lidem to hned nedocvakne a nedojde, ale když si uvědomíte, že Mikuláš Minář vystupuje na Letné před více jak čtvrt milionem lidí v hnědé košili a v hnědých kalhotách s hnědým páskem, tak to musí nakonec každému dojít. Petr Pithart stál v čele sudetoněmecké nadace Bernarda Bolzana Není ani náhodou, že Petr Pithart ve svém dopise uváděl, že liberální demokracie je i rovněž bojující demokracií a menšina, která prohrála volby má mít přesto svá práva. Video je zde.

P. Staronový 17.1.2020 21:30

No, tohle přece říkal Konrád Henlein, že německý lid v Československu jako menšina musí mít svá práva a český stát je nesmí nijak omezovat. Když si najednou uvědomíte procesy, které probíhají proti Andreji Babišovi, najednou si uvědomíte, že se nám tu opakují 30. léta ze západních Čech, když Konrád Henlein v sudetském Egeru (Chebu) na náměstí provolával teze, že útlak ze strany české většiny vzešlé z demokratických voleb, musí jednou provždy skončit. Adolf Hitler v barvách NSDAP. Když se zamyslíte nad dopisem Petra Pitharta, ten člověk je v podstatě smýšlením nacista. Kdykoliv menšina nepřijme výsledek demokratických voleb a začne z ulice volat po svržení vlády, postupuje přesně a stejně jako Konrád Henlein ve 30. letech v Československu. Henleinova Sudetoněmecká strana neuznávala výsledek demokratických voleb v Československu, protože německá menšina se nehodlala smířit s tím, že vůle voličů a většiny národa je směřována jinak a jinam.Zmanipulovaný dav na Letné tleskal mluvčímu v hnědé košili a v hnědých kalhotách, který z pódia jako Konrád Henlein burcoval ke svržení premiéra, toho prašivého psa Edwarda Beneše, resp. Andreje Babiše. Předseda Senátu se setkával se Sudeťáky už před 20 lety Pokud pořád nevěříte, že za demonstracemi proti Babišovi stojí jako jeden z hlavních architektů právě Sudetoněmecký landsmančaft, tak vás asi překvapí, že právě výše zmíněný Petr Pithart se účastnil v Jihlavě a také v Brně tzv. českoněmeckých setkání, které spolupořádá jak lidovecká divize Sudetoněmeckého landsmančaftu, tzn. sdružení Ackermann-Gemeinde, tak i nadace Bernarda Bolzana (Vyšehradská 320/49, Praha 2). V dubnu 2001 v Jihlavě vystoupil tehdejší předseda senátu Petr Pithart který se rovněž účastnil sjezdů Sudetoněmeckého landsmančaftu. Mikuláš Minář v hnědé košili a ve hnědé bundě. Bodejť by ne, když Petr Pithart byl sám předsedou této nadace Bernarda Bolzana, konkrétně od 4. února 2000. To je překvapení, že?

J. Matuška 17.1.2020 20:34

Do ulic, vyzývá komentátor Kaiser. Co na nás chystá EU, to si nikdy v minulosti netroufla

Komentátor serveru Echo24 Daniel Kaiser má za to, že přišel čas vyrazit do ulic. Evropská komise totiž v Bruselu dál protlačuje svůj zelený plán, jehož součástí je uhlíková neutralita naší časti kontinentu do roku 2050. A tento plán ovlivní naše životy víc než cokoliv, co EU přijala za posledních 30 let. http://jdem.cz/ffuvw7

Pět stručných odstavců stojí za přečtení... Škoda, že jenom NENÁVIST dokáže dostat sta tisíce lidí do ulic. :-(

J. Franke 17.1.2020 20:36

Pozdě... Už to tady bylo 17:18...

J. Matuška 17.1.2020 21:18

Pod článkem Tomáše Břicháčka je zatím 204 příspěvků. Ukazuje to, že si řada diskutujících uvědomuje hrozbu NOVÉHO ZELENÉHO ÚDĚLU Uršuly von der Leyenové. Doufám, že se to na podzim ve volbách potvrdí výběrem stran a hnutí, které budou PROTI zelenému šílenství... [>-]:-)

/Mně, jako starému paprikovi, by to už mohlo být jedno, ŽE.../EURv

P. Forejt 17.1.2020 20:28

Je nesporné, že Václav Klaus stále ční vysoko nad námi a to tak, že na něj mnozí ani nedohlédnou. Je to zjevení, mág znalostí a schopností a v naší kotlince prostě nemá srovnání .......asi tak nějak.

M. Ilsner 17.1.2020 20:27

To je zvláštní, tolik let po Havlově smrti a pořád tolika lidem leží v žaludku. Kydání hnoje na něj a vychvalování jeho nástupce je symptomatické pro osoby duševně pohmožděné.

J. Havelka 17.1.2020 20:29

Idioti sobě...já bych se na ně .....

P. Forejt 17.1.2020 20:24

Vypadá to, že tzv. 5G sítě jsou před branami a zarážející je, že se o tom nevedou žádné debaty?? Premier dokonce hovoří o roce 2024(?). Na 5G sítě bude napojena veškerá kritická infrastruktura. Rozvodné sítě, vojenská zařízení, finanční instituce, dopravní infrastruktura, zdravotnická zařízení a mnoho dalšího. Veškerá tato zařízení budou díky potenciálu 5G sítí snáze, rychleji a do větší hloubky napadnutelná či přímo manipulovatelná. Kromě toho, že bude nová síť vyžadovat ještě daleko větší hustotu vysílačů než dnes - a bude tedy ještě více hyzdit domy a krajinu - tak především umožní obrovské přesuny dat v minimálním čase. Všem je jasné, že nároky na zabezpečení těchto dat dramaticky narostou. To bude problematické s ohledem na to, jak po hlavě se svět do této technologické revoluce hrne. Bude to past a obrovská závislost, podlomená značným rizikem. Jen považte, že na 5G bude celosvětově napojeno 62miliard zařízení, později až 75miliard.

PS ...já osobně jsem pak zvědavý, zda mi tato nová technologie zatopí v uhelném kotli, když nebudu doma? ....n-tssss

M. Ilsner 17.1.2020 20:28

Ty topíš uhlím? No, co čekat od magora, že...;-D