20.4.2021 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

Jen nenaštvat voliče

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 19.4.2021 14:18

" Nebýt západem řízené BIS, Praha a Moskva jsou přátelé, tvrdí Rossijskaja gazeta." - Nenapsal to Zeman ? Tedy pokud ještě žije...

J. Fridrich 16.4.2021 14:23

" Je v silách Česka zkontrolovat Sputnik? Odpovídá šéfka SÚKL paní Storová." -

A to jako proč ? Vždyť Pfizer vyrábí už nyní stamiliony a zanedlouho vyrobí miliardy té NEJLEPŠÍ a BEZPROBLÉMOVÉ vakcíny na Světě. Nyní nabídl Evropě 50 milionů své vakcíny NAVÍC a i my z této nabídky dostaneme zvýšený počet.

„Je to zbytečné.“ UK nevyhoví Zemanovi a nebude zkoumat Sputnik V. Prezident Miloš Zeman, který je dlouhodobým zastáncem ruské vakcíny, oslovil rektora Zimu kvůli Sputniku V v březnu. Rektora požádal, aby vakcínu prozkoumala komise odborníků z Univerzity Karlovy. „Rektor Zima zaslal panu prezidentovi dopis, ve kterém objasnil důvody, proč je zbytečné toto posuzovat na UK, neboť výsledky klinických experimentů byly publikovány v prestižním časopise LANCET v únoru tohoto roku,“ uvedl Hájek.

Právě Storovou a bývalého ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) označil už dříve prezident Miloš Zeman za hlavní překážky pro dodávky ruské vakcíny Sputnik V do Česka.. Takže jeden pomatený rusofil v naší zemi vyhazuje z vlády dobré ministry zdravotnictví a zahraničí proto, že ho nechtějí poslouchat a MILOVAT MOSKVU-RUSÁCKO... Tak to udělali okupanti jinak, oklikou jak mají ve svém zvyku po léta - " Rusové už do Česka dovezli Sputnik V. Oficiálně tajné. " Ruská vakcína Sputnik je v Česku. Seznam Zprávy se dostaly k dokumentům, které ukazují, jak se vakcína do republiky dostala. Diplomatickou poštou. Informace o počtu vakcín ruská ambasáda tají, přehled nemá ani český stát." -

Tak už jsme opět po 31 létech rusáckou gubernií.. Rusomilky, své díky směřujte na náš Hrad a do Lán tomu kolaborantovi a jeho odporným společníkům na této ztrátě naší suverenity... A těch rusomilů a číňanomilů u nás nemáme MÁLO.. To, že se tak děje pod PLÁŠTÍKEM POHÁDKY, že se jedná o dávky pro pracovníky jejich ambasády je skutečně pohádka, pod kterou se vejde několik stovek tisíc dávek toho jejich neschváleného lektvaru..

J. Fridrich 15.4.2021 10:37

" Rusové už do Česka dovezli Sputnik V. Oficiálně tajné. Před dvěma týdny dorazil na ministerstvo zahraničí dopis z Ruska s naléhavou žádostí ruských diplomatů: „Velvyslanectví Ruské federace projevuje úctu Ministerstvu zahraničních věcí České republiky a má čest požádat vážené ministerstvo o poskytnutí operativní asistence ve věci získání souhlasu české strany s dovozem na území České republiky z Ruské federace ruské vakcíny proti covidu-19.“ Ruská vakcína Sputnik je v Česku. Seznam Zprávy se dostaly k dokumentům, které ukazují, jak se vakcína do republiky dostala. Diplomatickou poštou. Informace o počtu vakcín ruská ambasáda tají, přehled nemá ani český stát." -

Tak už jsme opět po 31 létech rusáckou gubernií.. Rusomilky, své díky směřujte na náš Hrad a do Lán tomu kolaborantovi a jeho odporným společníkům na této ztrátě naší suverenity... A těch rusomilů a číňanomilů u nás nemáme MÁLO.. To, že se tak děje pod PLÁŠTÍKEM POHÁDKY, že se jedná o dávky pro pracovníky jejich ambasády je skutečně pohádka, pod kterou se vejde několik stovek tisíc dávek toho jejich neschváleného lektvaru.. To bude rusáckých pracovníků na jejich ambasádě - budeme se divit.. Podstatné je to, že NÁŠ STÁT NEMÁ KONTROLU NAD TĚMI POČTY dávek k nám přivezených - a tlak na surové protlačení toho jejich šmejdu bude SÍLIT..

J. Fridrich 13.4.2021 7:18

MIREK

J. Fridrich 12.4.2021 10:33

Soudruh Spáčil dnes nepochopil a napsal mně - " vo co gou " ve vyhození dvou našich DOBRÝCH ministrů a hlavně kdo to NAŘÍDIL :

P. Spáčil 12.4.2021 7:27 Ale prd, Petříček mydlil schody Hamajdovi a prohrál. Tak už to chodí.

Ale prd, soudruhu Spáčile.. Že jste to vy, tak vám řeknu, jak to je ve SKUTEČNOSTI.. Schody Petříčkovi NAMYDLILI v Moskvě, Kremlu v kanclu Vladimíra Vladimíroviče Putina a s pomocí jejich slouhy a kolaboranta Zemana za jeho-Petříčkuj odpor k rusácké výstavbě dalšího bloku Dukovan a jeho správnému postoji k NEPŘIJETÍ NESCHVÁLENÉ a NECERTIFIKOVANÉ vakcíny Sputnik V v jejím NEUSTÁLENÉM - pokaždé v jiném provedení byl vyhozen z vlády, která se podvoluje tlaku toho rusku sloužícího kolaboranta z Lán.

Podobně byl vyhozen pan ministr Blatný v době, kdy jeho vedení rezortu zdravotnictví vede k dobrým výsledkům v potlačování epidemie COVIDU 5 v naší republice... Opět je důvod k jeho odvolání jeho ZÁSADOVÉ jednání na obranu zdravotní bezpečnosti našich občanů

J. Fridrich 11.4.2021 7:12

" Rusko hrozí jaderným supertorpédem. V době rostoucího napětí na hraních s Ukrajinou Rusko současně posiluje své pozice v Arktidě, rozšiřuje tam své základny a testuje nové zbraně, ukázaly družicové záběry společnosti Maxar. Jsou mezi nimi střely s plochou dráhou P800 (3M55) Oniks, obavy Západu ale vyvolává hlavně moderní supertorpédo 2M39 Posejdon, jehož klíčové testy se konaly v únoru, jak řekl ruský ministr obrany Sergej Šojgu. Na obrázcích jsou také ruské jaderné ponorky Delfin z třídy Projekt 667BDRM. Posejdon s jaderným pohonem je určen k proniknutí přes pobřežní obranu, má být schopný se pohybovat při dně, což mu umožní se vyhnout většině detekčních zařízení. Vyzbrojený je jadernou hlavicí o síle dvou megatun, jejíž exploze by zničila rozsáhlou oblast pobřeží a učinila ji na dlouhá léta neobyvatelnou." -

To není možné, mírumilovné rusácko takto vyhrožuje ? A včera v TV 1 ukázali jednu z vesnic na Sibiři - takové dřevěné boudy v kterých jejich lidé žijí neuvidíte ani v Pákistánu a Bangladéši.. Nedávno jejich car prohlásil - " Putin velebí mercedesy, běžní Rusové třou bídu. Automobily Mercedes si ruští zákazníci jistě oblíbí, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin." Myslím, že není důvod si v Rusku ty luxusní Mercedesy neoblíbit.. Více než desetina Rusů nemá vlastní záchod - 12,6 %. Hlavně aby se důchodci v Rusku pokusili dožít důchodu, měli co jíst a pokud možno splachovací záchody i mimo Moskvu a Petrohrad. Tabulka dožití ve světě, Rusko je na " hezkém " 128 místě..

https://cs.wikipedia.org/wiki/Průměrná_délka_života

J. Fridrich 10.4.2021 14:53

" Bývalý náměstek Aeroflotu byl v londýnském exilu uškrcen. Gluškov ale byl kritikem ruského prezidenta Vladimira Putina a blízkým přítelem oligarchy Borise Berezovského, který také utekl do Británie a byl roce 2013 nalezen oběšený ve svém domě v Berkshiru. Gluškov nikdy nevěřil, že se Berezovskij zabil sám." -

Nějak nám ti kluci ušatí - odpůrci Vladimíra Vladimíroviče hynou po celém širém Světě podivně NEVYSVĚTLITELNĚ..Nezdá se vám, naše rusomilky..?

J. Fridrich 9.4.2021 15:01

Socani zaperlili na svém sjezdu - " Tahle vláda je nejhorší v historii. Vstup do ní byla sebevražda, zní z části ČSSD." - Bez koalice s ANO by nebyli socani ani v Parlamentu. A s Valachovou mají jedno jisté, Valachová LIKVIDOVALA naše školství - a to nejen inkluzí a nyní chce zlikvidovat-dorazit socany-ČSSD.

J. Fridrich 5.4.2021 9:33

Dnes na Internetu-Seznamu-Novinkách - "

Babiš už nechce nikoho očkovat. Vsadil všechno na léky na covid."

To musel napsat pacient z některé naší psychiatrické kliniky - z Bohnic, Černovic a pod. - asi z těžšího oddělení.. Tipuji od docenta Chocholouška, než se nám definitivně zbláznil při odchytu svých pacientů...

J. Fridrich 3.4.2021 10:55

" Kým chtějí Piráti a STAN obsadit ministerstva, pokud vyhrají volby." - Tyto úvahy mne vedou k použití repliky na britské rčení - " God Save the Queen " - Bůh ochraňuj královnu na " Bůh ochraňuj naši zemi ", pokud by u nás vládli Piráti se svým přívěškem Starosty..

Pirátům by to lépe slušelo houpat se na ráhně nějakého anglického korábu, kam je věšeli v dobách kdy tráva byla ještě zelená...

J. Fridrich 2.4.2021 7:09

" Omlouvám se, už nemohu. Vladimír Mišík oznámil, že končí s koncertováním. " Režisérka mimo jiné rozkryla tajemství Mišíkova otce, kterým byl důstojník americké armády John Gaughan. Mišík otce nikdy nepoznal, protože krátce po seznámení s matkou opustil Evropu. Mišík posléze uvěřil falešné zprávě, že Gaughan zahynul během válečného konfliktu v Koreji. Ukázalo se však, že zemřel až v roce 2007. O Mišíkovi, který díky němu získal v USA šest bratrů a tři sestry, celý život nevěděl.

Skvělá hudba v neskvělé době bolševických zákazů a nesvobody.. On a mnoho dalších podobných hudebníků nám zpříjemňovali život v těch létech jejich odporné totality.

Další " zářez do pažby " odporných komunistických zločinců.. Neexistuje snad jediný náš herec, spisovatel, umělec, kterým by dle některých našich dodnes pomatených občanů " zlatí komunisti " neničili jejich životy perzekucemi celých jejich rodin.. Mišíkovi ZATAJILI na desítky let jeho otce sprostou lží..

J. Fridrich 11.3.2021 14:32

" Nechtěl jsem tu zkapat. Dolejš popsal léčbu covidu. "

Soudruh Dolejš zkoušel ruského-sovětského Sputnika ? Nu vot - GEROJ...

P. Jirkovský 9.3.2021 22:57

Vždycky mě potěší, když si dva (může bejt i víc) blbci brousí ostrovtip (ach bóže) na něčem, co neviděli.

J. Matuška 9.3.2021 22:46

Václav Klaus pro Lidové noviny: Recenze knihy Kronika předem ohlášené epidemie

https://www.klaus.cz/clanky/4702

J. Matuška 9.3.2021 22:59

Ad 22:46 ... Autora trápí, že je v koronavirové éře svět interpretován černobíle, DOBRO PROTI ZLU. „Kdo tento nový souzvuk narušuje, je považován za nebezpečného.“ (str. 18), což označuje za nový fundamentalismus. „Tím se radikalizují názory, zužuje se pohled na svět, lidé jsou snadněji ovládatelní.“ FÉROVÁ DEBATA NENÍ MOŽNÁ. NENÍ TO PŘESNĚ TO, CO VIDÍME DNES A DENNĚ KOLEM SEBE?

.......................Není to vidět i na diskusích na NP?

P. Jirkovský 9.3.2021 23:54

To už je fakt tak slabomyslnej, že vykrádá tituly knih vynikajících spisovatelů?

J. Matuška 9.3.2021 22:12

„mému...tomu chlapíkovi, co to tam řídí.“ Biden při projevu zapomněl jméno svého ministra obrany

Z. Ještěrka 9.3.2021 22:21

Jmen netřeba, hlavně aby si příště upamatoval ,že vojáci sídlí v Pentagonu ...

V. Zadák 9.3.2021 22:37

Vezměte Klusáčkovi to červené tlačítko než bude pozdě!

F. Doušek 9.3.2021 21:50

V druhé polovině tohoto týdne nás zasáhne Klaus.

Tedy, větrná bouře Klaus.

P. Jirkovský 9.3.2021 22:05

Konečně se zapsal do historie taky jinak, než jako politik.

I. Kellner 9.3.2021 21:49

"Kromě nich se nešťastnou náhodou otrávil také policista, který Skripalův dům prohledával, a později žena, která parfém s jedem nalezený v popelnici dostala od přítele."

Pořad na ČT o Salisbury musí bejt hodně výživnej, škoda že nemám televizi.

F. Doušek 9.3.2021 21:51

Si to kupte na DVD.

P. Spáčil 9.3.2021 22:37

Určitě tam budou znovu informovat o té převratné informaci, že v Anglii v parku u Salisbury běžně půl roku neprší a že se nevyváží popelnice. :-)

I. Kellner 9.3.2021 22:45

To by tam nikdo nemohl najít to složité dávkovací zařízení které si nesmíme představit jako obyčejný flakónek, ale nakonec flakónek to byl, pěkně v popelnici, tam se kupují parfémy jako dárky to jasná věc.

D. Mach 10.3.2021 11:12

Jo, první dva díly byly dost zajímavé. Už se těším na další dva díly za týden.

P. Forejt 9.3.2021 20:53

Koalice Spolu je společenstvím krajního středu....a když píši krajního, tak myslím toho levého.

P. Forejt 9.3.2021 20:54

pokr.

Miroslav Kalousek kdysi prohlásil, že napravo od TOP 09 je zeď. Dnes tato strana zcela běžně uzavírá volební koalice, viděli jsme to v krajských volbách, i s ultralevými Zelenými. ODS zase byla kdysi klausovská pravicová strana, kterou zdejší liberálně levicoví novináři neměli rádi. Dnes je ODS miláčkem médií hlavního proudu a její potentáti na Klause seniora plivou a namísto něho velebí Václava Havla, levicového prezidenta, který někdejší klausovskou ODS doslova nenviděl......n-tsssss

P. Forejt 9.3.2021 20:47

já to věděl, že jednou budeme ještě slintat za socíkem ....a je to tady. To byla tehdá svoboda a demokracie ...oj.

P. Forejt 9.3.2021 20:00

Očkovat, či neočkovat ??

Nejlepším prostředkem proti chřipce je čaj s citronem, několik acylpyrinů a pár dní v posteli. A zatím se všichni těší na to jedinečné očkování, které nás všechny zachrání, vytrhne nás z deprese koronaviru, zaplatí všechny dluhy, postará se o úklid domu, dokonce umyje okna, ochrání nás před dravou zvěří a i před tou šíleně nebezpečnou korónou (z níž se 99,9% všech pacientů úspěšně vyléčí) a navíc ještě vyvenčí psa. Zázrak století!

Ovšem všecka současná očkování nejsou žádná očkování a je nesprávné je tak nazývat. Jedná se o technologii, která mění naši buněčnou genetiku a která způsobí autoimunitní onemocnění, někdy AIDS, ne-li smrt, u každého, kdo se na toto pozlátko nechá nachytat.

Když tento zločinný zásah, který se mylně a zrádně nazývá „očkování“, využívá cizí mRNA k tomu, aby donutilo naše vlastní buňky začít produkovat toxickou látku (antigen), na kterou imunitní systém určitě zareaguje útokem jako na škodlivého nepřítele, co čekáme? Náš imunitní systém pak skutečně zareaguje a zaútočí na buňky, které obsahují tento jed, ale tyto jsou jeho vlastní součást, jsou součástí našeho těla, takže útočí sám na sebe, útočí na svůj vlastní organismus, který má správně ochraňovat. ....