18.5.2021 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Jen nenaštvat voliče

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 7.5.2021 9:43

" Rusko se na deset dní zastavilo. Rusko se kvůli obavám z třetí vlny koronaviru zastavilo na deset dní. Na prvomájové svátky navázalo placené volno, které od 4. do 7. května dekretem stanovil prezident Vladimir Putin." -

Stále stejné rusácko, jak za SSSR. Lhát celému světu i svým občanům a ZATAJOVAT celému světu i svým občanům i to, co normálně uveřejňují i Africké země... Vůbec nic se u nich NEZMĚNILO, naše nevážené kolaborantské rusomilky. Rusko má celý týden tvrdý Lockdown, tedy CELÉ JE ZASTAVENO a v zahraničí se to dozvídáme poslední den toho tvrdého ZASTAVENÍ života celé země. Je to stále stejná poloasijská Říše Zla. Diskuze k této zprávě byla zastavena před cca 10 hodinami, asi proto, že už stále více našich občanů se probouzí z toho snu o HODNÉM a FÉROVÉM CIVILIZOVANÉM Rusku.. Pár ukázek příspěvků, než to museli stopnout. Bylo tam v diskuzi asi málo pochvalných příspěvků :

Tomáš Pščolka

Před 10 hodinami

Se Sputnikem na věčné časy. Nechci je vidět, nechci o nich slyšet a nechci je tady. Rusáci jsou mi u pr...

Mario Vapenik

Před 10 hodinami

To mi hlava nebere. Výrobce nejčasnější a samozřejmě nejlepší vakcíny na světě, kolem které je porůznu ve světě rozruch a dějí se kolem ní podivné věci a přitom kovářova kobyla chodí bosa. To mi hlava nebere ... nebo vlastně bere.

J. Fridrich 7.5.2021 7:06

" Kolář o Hamáčkovi: Trumbera a nedouk. Ztrapnil nás před celým světem. Jak celou kauzu vnímá bývalý velvyslanec v Rusku? „Stydím se za to, že máme vůbec takovouhle kauzu a musíme tím hodně mást své spojence. Že v Moskvě si říkají, že kdybychom Hamáčka neměli, museli bychom si ho vymyslet. On to interpretuje tak, že v Moskvě bouchají šampaňské, protože po něm jdou novináři. Přitom on tady udělal něco naprosto neuvěřitelného, totální fiasko, ostudu. Projev totální nekompetence,“ komentoval exdilomat."- Jeden z našich nejlepších diplomatů, velvyslanec v důležitých zemích Světa, ale i v rusácku. Diskuzi k článku na Novinkách museli stopnout - a tentokrát se nedivím. Co tam píšou naše rusomilné ODŘEZKY se nedá ani dočíst. Petr Kolář (* 27. 9. 1962) je český manažer a diplomat, bývalý velvyslanec ve Švédsku, Irsku, USA a Rusku.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kolar-o-hamackovi-trumbera-a-nedouk-ztrapnil-nas-pred-celym-svetem-153441

J. Fridrich 4.5.2021 13:41

" Hamáček: Jsem v šoku, toto je nejtěžší okamžik mého života." -

To je ale normální, každý zločinec - zloděj, vrah, VLASTZRÁDCE-KOLABORANT je ve chvíli, kdy je " přichycen " při činu v šoku a je to jeho " nejtěžší okamžik jeho života ", jak říká ten socan.. Tak to měl i vrah a zločinec Kajínek, když byl vypátrán a potrestán. Spravedlnost potom zlikvidoval Zeman, když ho obdařil milostí o kterých říkal, že je bude používat jen zcela výjimečně pro nevyléčitelně nemocné a nízké přestupky..

J. Fridrich 3.5.2021 13:35

" Ostře se opřela do Arenbergera i Zemana. Je šílené, co předvádíte, říká Němcová." - Mirka Němcová je obdivuhodná žena, ona zvládne s Jirkem Pospíšilem a Aňou Geislerovou kromě příprav letošního ukončení COVIDU 19 v ČR na Karlově mostě a příprav s touto akcí spojených, tedy zamluvit Karlův most, zajistit dlouhé stoly, talíře, mísy a příbory na akci " Druhé ukončení kovidu 19 v České republice ", abychom po roce ty Evropany opět pobavili jako vloni...

Ale to jí nestačí, ona vidí jasně chyby naší vlády v boji s koronavirem, ve školství i v zahraniční politice naší země po jejím napadení rusáky.. Babička Boženy Němcové by pravila " Šťastná a neomylná to žena.."

J. Fridrich 19.4.2021 14:18

" Nebýt západem řízené BIS, Praha a Moskva jsou přátelé, tvrdí Rossijskaja gazeta." - Nenapsal to Zeman ? Tedy pokud ještě žije...

J. Fridrich 16.4.2021 14:23

" Je v silách Česka zkontrolovat Sputnik? Odpovídá šéfka SÚKL paní Storová." -

A to jako proč ? Vždyť Pfizer vyrábí už nyní stamiliony a zanedlouho vyrobí miliardy té NEJLEPŠÍ a BEZPROBLÉMOVÉ vakcíny na Světě. Nyní nabídl Evropě 50 milionů své vakcíny NAVÍC a i my z této nabídky dostaneme zvýšený počet.

„Je to zbytečné.“ UK nevyhoví Zemanovi a nebude zkoumat Sputnik V. Prezident Miloš Zeman, který je dlouhodobým zastáncem ruské vakcíny, oslovil rektora Zimu kvůli Sputniku V v březnu. Rektora požádal, aby vakcínu prozkoumala komise odborníků z Univerzity Karlovy. „Rektor Zima zaslal panu prezidentovi dopis, ve kterém objasnil důvody, proč je zbytečné toto posuzovat na UK, neboť výsledky klinických experimentů byly publikovány v prestižním časopise LANCET v únoru tohoto roku,“ uvedl Hájek.

Právě Storovou a bývalého ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO) označil už dříve prezident Miloš Zeman za hlavní překážky pro dodávky ruské vakcíny Sputnik V do Česka.. Takže jeden pomatený rusofil v naší zemi vyhazuje z vlády dobré ministry zdravotnictví a zahraničí proto, že ho nechtějí poslouchat a MILOVAT MOSKVU-RUSÁCKO... Tak to udělali okupanti jinak, oklikou jak mají ve svém zvyku po léta - " Rusové už do Česka dovezli Sputnik V. Oficiálně tajné. " Ruská vakcína Sputnik je v Česku. Seznam Zprávy se dostaly k dokumentům, které ukazují, jak se vakcína do republiky dostala. Diplomatickou poštou. Informace o počtu vakcín ruská ambasáda tají, přehled nemá ani český stát." -

Tak už jsme opět po 31 létech rusáckou gubernií.. Rusomilky, své díky směřujte na náš Hrad a do Lán tomu kolaborantovi a jeho odporným společníkům na této ztrátě naší suverenity... A těch rusomilů a číňanomilů u nás nemáme MÁLO.. To, že se tak děje pod PLÁŠTÍKEM POHÁDKY, že se jedná o dávky pro pracovníky jejich ambasády je skutečně pohádka, pod kterou se vejde několik stovek tisíc dávek toho jejich neschváleného lektvaru..

J. Fridrich 15.4.2021 10:37

" Rusové už do Česka dovezli Sputnik V. Oficiálně tajné. Před dvěma týdny dorazil na ministerstvo zahraničí dopis z Ruska s naléhavou žádostí ruských diplomatů: „Velvyslanectví Ruské federace projevuje úctu Ministerstvu zahraničních věcí České republiky a má čest požádat vážené ministerstvo o poskytnutí operativní asistence ve věci získání souhlasu české strany s dovozem na území České republiky z Ruské federace ruské vakcíny proti covidu-19.“ Ruská vakcína Sputnik je v Česku. Seznam Zprávy se dostaly k dokumentům, které ukazují, jak se vakcína do republiky dostala. Diplomatickou poštou. Informace o počtu vakcín ruská ambasáda tají, přehled nemá ani český stát." -

Tak už jsme opět po 31 létech rusáckou gubernií.. Rusomilky, své díky směřujte na náš Hrad a do Lán tomu kolaborantovi a jeho odporným společníkům na této ztrátě naší suverenity... A těch rusomilů a číňanomilů u nás nemáme MÁLO.. To, že se tak děje pod PLÁŠTÍKEM POHÁDKY, že se jedná o dávky pro pracovníky jejich ambasády je skutečně pohádka, pod kterou se vejde několik stovek tisíc dávek toho jejich neschváleného lektvaru.. To bude rusáckých pracovníků na jejich ambasádě - budeme se divit.. Podstatné je to, že NÁŠ STÁT NEMÁ KONTROLU NAD TĚMI POČTY dávek k nám přivezených - a tlak na surové protlačení toho jejich šmejdu bude SÍLIT..

J. Fridrich 13.4.2021 7:18

MIREK

J. Fridrich 12.4.2021 10:33

Soudruh Spáčil dnes nepochopil a napsal mně - " vo co gou " ve vyhození dvou našich DOBRÝCH ministrů a hlavně kdo to NAŘÍDIL :

P. Spáčil 12.4.2021 7:27 Ale prd, Petříček mydlil schody Hamajdovi a prohrál. Tak už to chodí.

Ale prd, soudruhu Spáčile.. Že jste to vy, tak vám řeknu, jak to je ve SKUTEČNOSTI.. Schody Petříčkovi NAMYDLILI v Moskvě, Kremlu v kanclu Vladimíra Vladimíroviče Putina a s pomocí jejich slouhy a kolaboranta Zemana za jeho-Petříčkuj odpor k rusácké výstavbě dalšího bloku Dukovan a jeho správnému postoji k NEPŘIJETÍ NESCHVÁLENÉ a NECERTIFIKOVANÉ vakcíny Sputnik V v jejím NEUSTÁLENÉM - pokaždé v jiném provedení byl vyhozen z vlády, která se podvoluje tlaku toho rusku sloužícího kolaboranta z Lán.

Podobně byl vyhozen pan ministr Blatný v době, kdy jeho vedení rezortu zdravotnictví vede k dobrým výsledkům v potlačování epidemie COVIDU 5 v naší republice... Opět je důvod k jeho odvolání jeho ZÁSADOVÉ jednání na obranu zdravotní bezpečnosti našich občanů

J. Fridrich 11.4.2021 7:12

" Rusko hrozí jaderným supertorpédem. V době rostoucího napětí na hraních s Ukrajinou Rusko současně posiluje své pozice v Arktidě, rozšiřuje tam své základny a testuje nové zbraně, ukázaly družicové záběry společnosti Maxar. Jsou mezi nimi střely s plochou dráhou P800 (3M55) Oniks, obavy Západu ale vyvolává hlavně moderní supertorpédo 2M39 Posejdon, jehož klíčové testy se konaly v únoru, jak řekl ruský ministr obrany Sergej Šojgu. Na obrázcích jsou také ruské jaderné ponorky Delfin z třídy Projekt 667BDRM. Posejdon s jaderným pohonem je určen k proniknutí přes pobřežní obranu, má být schopný se pohybovat při dně, což mu umožní se vyhnout většině detekčních zařízení. Vyzbrojený je jadernou hlavicí o síle dvou megatun, jejíž exploze by zničila rozsáhlou oblast pobřeží a učinila ji na dlouhá léta neobyvatelnou." -

To není možné, mírumilovné rusácko takto vyhrožuje ? A včera v TV 1 ukázali jednu z vesnic na Sibiři - takové dřevěné boudy v kterých jejich lidé žijí neuvidíte ani v Pákistánu a Bangladéši.. Nedávno jejich car prohlásil - " Putin velebí mercedesy, běžní Rusové třou bídu. Automobily Mercedes si ruští zákazníci jistě oblíbí, prohlásil ruský prezident Vladimir Putin." Myslím, že není důvod si v Rusku ty luxusní Mercedesy neoblíbit.. Více než desetina Rusů nemá vlastní záchod - 12,6 %. Hlavně aby se důchodci v Rusku pokusili dožít důchodu, měli co jíst a pokud možno splachovací záchody i mimo Moskvu a Petrohrad. Tabulka dožití ve světě, Rusko je na " hezkém " 128 místě..

https://cs.wikipedia.org/wiki/Průměrná_délka_života

J. Fridrich 10.4.2021 14:53

" Bývalý náměstek Aeroflotu byl v londýnském exilu uškrcen. Gluškov ale byl kritikem ruského prezidenta Vladimira Putina a blízkým přítelem oligarchy Borise Berezovského, který také utekl do Británie a byl roce 2013 nalezen oběšený ve svém domě v Berkshiru. Gluškov nikdy nevěřil, že se Berezovskij zabil sám." -

Nějak nám ti kluci ušatí - odpůrci Vladimíra Vladimíroviče hynou po celém širém Světě podivně NEVYSVĚTLITELNĚ..Nezdá se vám, naše rusomilky..?

J. Fridrich 9.4.2021 15:01

Socani zaperlili na svém sjezdu - " Tahle vláda je nejhorší v historii. Vstup do ní byla sebevražda, zní z části ČSSD." - Bez koalice s ANO by nebyli socani ani v Parlamentu. A s Valachovou mají jedno jisté, Valachová LIKVIDOVALA naše školství - a to nejen inkluzí a nyní chce zlikvidovat-dorazit socany-ČSSD.

J. Fridrich 5.4.2021 9:33

Dnes na Internetu-Seznamu-Novinkách - "

Babiš už nechce nikoho očkovat. Vsadil všechno na léky na covid."

To musel napsat pacient z některé naší psychiatrické kliniky - z Bohnic, Černovic a pod. - asi z těžšího oddělení.. Tipuji od docenta Chocholouška, než se nám definitivně zbláznil při odchytu svých pacientů...

J. Fridrich 3.4.2021 10:55

" Kým chtějí Piráti a STAN obsadit ministerstva, pokud vyhrají volby." - Tyto úvahy mne vedou k použití repliky na britské rčení - " God Save the Queen " - Bůh ochraňuj královnu na " Bůh ochraňuj naši zemi ", pokud by u nás vládli Piráti se svým přívěškem Starosty..

Pirátům by to lépe slušelo houpat se na ráhně nějakého anglického korábu, kam je věšeli v dobách kdy tráva byla ještě zelená...

J. Fridrich 2.4.2021 7:09

" Omlouvám se, už nemohu. Vladimír Mišík oznámil, že končí s koncertováním. " Režisérka mimo jiné rozkryla tajemství Mišíkova otce, kterým byl důstojník americké armády John Gaughan. Mišík otce nikdy nepoznal, protože krátce po seznámení s matkou opustil Evropu. Mišík posléze uvěřil falešné zprávě, že Gaughan zahynul během válečného konfliktu v Koreji. Ukázalo se však, že zemřel až v roce 2007. O Mišíkovi, který díky němu získal v USA šest bratrů a tři sestry, celý život nevěděl.

Skvělá hudba v neskvělé době bolševických zákazů a nesvobody.. On a mnoho dalších podobných hudebníků nám zpříjemňovali život v těch létech jejich odporné totality.

Další " zářez do pažby " odporných komunistických zločinců.. Neexistuje snad jediný náš herec, spisovatel, umělec, kterým by dle některých našich dodnes pomatených občanů " zlatí komunisti " neničili jejich životy perzekucemi celých jejich rodin.. Mišíkovi ZATAJILI na desítky let jeho otce sprostou lží..

J. Fridrich 11.3.2021 14:32

" Nechtěl jsem tu zkapat. Dolejš popsal léčbu covidu. "

Soudruh Dolejš zkoušel ruského-sovětského Sputnika ? Nu vot - GEROJ...

P. Jirkovský 9.3.2021 22:57

Vždycky mě potěší, když si dva (může bejt i víc) blbci brousí ostrovtip (ach bóže) na něčem, co neviděli.

J. Matuška 9.3.2021 22:46

Václav Klaus pro Lidové noviny: Recenze knihy Kronika předem ohlášené epidemie

https://www.klaus.cz/clanky/4702

J. Matuška 9.3.2021 22:59

Ad 22:46 ... Autora trápí, že je v koronavirové éře svět interpretován černobíle, DOBRO PROTI ZLU. „Kdo tento nový souzvuk narušuje, je považován za nebezpečného.“ (str. 18), což označuje za nový fundamentalismus. „Tím se radikalizují názory, zužuje se pohled na svět, lidé jsou snadněji ovládatelní.“ FÉROVÁ DEBATA NENÍ MOŽNÁ. NENÍ TO PŘESNĚ TO, CO VIDÍME DNES A DENNĚ KOLEM SEBE?

.......................Není to vidět i na diskusích na NP?

P. Jirkovský 9.3.2021 23:54

To už je fakt tak slabomyslnej, že vykrádá tituly knih vynikajících spisovatelů?

J. Matuška 9.3.2021 22:12

„mému...tomu chlapíkovi, co to tam řídí.“ Biden při projevu zapomněl jméno svého ministra obrany

Z. Ještěrka 9.3.2021 22:21

Jmen netřeba, hlavně aby si příště upamatoval ,že vojáci sídlí v Pentagonu ...

V. Zadák 9.3.2021 22:37

Vezměte Klusáčkovi to červené tlačítko než bude pozdě!

F. Doušek 9.3.2021 21:50

V druhé polovině tohoto týdne nás zasáhne Klaus.

Tedy, větrná bouře Klaus.

P. Jirkovský 9.3.2021 22:05

Konečně se zapsal do historie taky jinak, než jako politik.

I. Kellner 9.3.2021 21:49

"Kromě nich se nešťastnou náhodou otrávil také policista, který Skripalův dům prohledával, a později žena, která parfém s jedem nalezený v popelnici dostala od přítele."

Pořad na ČT o Salisbury musí bejt hodně výživnej, škoda že nemám televizi.

F. Doušek 9.3.2021 21:51

Si to kupte na DVD.

P. Spáčil 9.3.2021 22:37

Určitě tam budou znovu informovat o té převratné informaci, že v Anglii v parku u Salisbury běžně půl roku neprší a že se nevyváží popelnice. :-)

I. Kellner 9.3.2021 22:45

To by tam nikdo nemohl najít to složité dávkovací zařízení které si nesmíme představit jako obyčejný flakónek, ale nakonec flakónek to byl, pěkně v popelnici, tam se kupují parfémy jako dárky to jasná věc.

D. Mach 10.3.2021 11:12

Jo, první dva díly byly dost zajímavé. Už se těším na další dva díly za týden.