Úterý 11. listopadu 2025, svátek má Martin
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Jedna pochybnost a jedna jistota

Vláda Petra Fialy selhala při pokusu vyřešit jeden z palčivých problémů dneška, totiž stavební řízení.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

LD

L84i53b97o18r 60D36a26v44i59d

8. 10. 2024 18:48

Nejde o ty prachy pro tzv. dámu (prý první), ale je dobře, že můžeme vidět, jak se ty vyžírky odhalují, jaké jsou to skvělé charaktery??

5 0
možnosti
SL

Jde o prachy pro první dámu, ale problém je hlavně v tom, kdo nyní první dáma je a dezoláti se z toho můžou posrat.

Jsme holt v zemi, kde si právě na tomhle tehdy postavili svojí první volební kapaň, vyhráli a dopadlo to tak, jak to dopadlo.

1 7
možnosti
VZ

Bude První Soudružce stačit 95 000,- měsíčně nq nákupy v Pařížské? Jak to vidíš. Lazárku?

1 0
možnosti
SL

Ty znáš její měsíční náklady, ty proletáři? Já je neznám, ale žil jsem v domění, že první dáma nějakou apanáž dávno dostává, protože taky reprezentuje tuhle zemi. Mě to přijde normální a první dáma měla mít nějaké peníze od státu už dávno, stejně tak jako by měli naši expresidenti mít výsluhu minimálně dvojnásobnou, než mají teď. Já nejsem závistivej, o tom si tu budeš muset polkat s někým jiným.

1 0
možnosti
VZ

Prý je to odškodnění protože dva gardoví komunisté se musí klanět památce obětí komunistů.

1 0
možnosti
SL

Ty zase prý žereš vařený chrousty.

1 0
možnosti
JG

J75. 84G86a18n24a58u17r

8. 10. 2024 19:36

Depá vařený.....Syrový je žere!A někdy i živý!

1 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz