Diskuse
Je to myšleno vážně?
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Haf
Tady je takovejch chytrejch hlaf
nikdy nikdo mi nevysvětlil, jak mohl samozvanej préza Beneš vydávat dekrety, když 5.10 -38 sám abdigoval následně se sám v Anglii znova jmenoval prézou a teprve 19.6.46 ho parlament potvrdil ve funkci...
clay
koukám na JOJ na De Facto
populisticky argumentující Dzurinda v roli Paroubka, Mečiar v roli vysvětlujícího Kalouska...
Lucifer
Lucifer
Re: a před víkendem si prosvištíme některá německá slovíčka
a pzristě si prosvištime azbuku, abichom to nějak vyvašili

5P
je to úplně v pohodě
Pokud by Hussein byl běloch nedostal by ani Ťuk. Vím o jednom neralizovatelném výstřednictví v udělování Nobelových cen za mír. Nevím jestli to jde, ale Hlavní Nobelovku za takzvaný mír by mělo dostat cca 15 milionů obyvatel Česka a Slovenska. Ti jediní si to zaslouží.
clay
Re: Vážení,poděkujme VK,že nás ochrániti ráčil.
a vedle podobizny pověsím mucholapku....
kvetla
Už se těším,co bude P.T. autor psát,až začnou hromadné žaloby na český stát
A šlo by o sumy,proti kterým jsou církevní restituce jen drobné.Přidali by se totiž i potomci odsunutých Maďarů,Italů a jistě i vnukové nácků co zdrhli včas do Jižní Ameriky,či jinam do světa. Dnes jim těžko budete soudně prokazovat,že jejich dědové kolaborovali s Třetí Říší..Válešné archivy jsou děravé,protože je sami Němci při ústupu cíleně pálili,Rudá arnádě sloužil papír podpal ,na machorku a i jako vložky do bot ap. Nu a Rabovacím Gardám ,které majetky "přebírali" ,šlo o to,aby v tom byl bordel,ve kterém se nikdo nevyzná a mohli si ulít "malou domů".Komu pak budeme nadávat ?Topoloánkoví?Paroubkovi?Zemanovi? A o tom,že Evropský soudní dvůr,který bude našim soudům "po Lisabonu"nadřazen dovede porodit obdobně obludnou myš,jako naši ctihodní plzeňští právníci existují fakta.Nu a když jde o bilionky,tak jde morálka stranou,že ?.
I-Worm
Re: Už se těším,co bude P.T. autor psát,až začnou hromadné žaloby na český stát
vono by se na tom naopak dalo něco trhnout, protože by nám pak Hunové museli zaplatit válečný reparace - jenomže u nás by to jistě skončilo tak, že by nás u soudu hájili JUDři s diplomem z Plzně ... a tudíž Pánbu s námi a zlé pryč!
Lucifer
Re: Oh, vy hlavy dubové, plechom pobité ! Dzp.
snad och, OH je hydroxilový radikál
uncle K
Dovoluji si oponovati,
tento exot nám nadělil Občanskou demokratickou stranu. Teď jde o to, co je větší prů.er!
Kajan
Re: Dovoluji si oponovati,
Ne, to jsem byl já ! On jen realizoval můj návrh ! Dzp.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz
