Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jak organizovat protest

Zjevně nejúspěšněji si vedl spolek Milión chvilek pro demokracii. Třicet let po Listopadu dostal na pražskou Letnou čtvrt miliónu lidí a měl velký podíl na tom, že vnikly dvě koalice, které pak ve volbách porazily Babiše.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

Putinova ;-O prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , J. Černý , P. Černý , A. Renjascu , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , J. Novak , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , J. Pšenička, V. Zadák , D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , D. Černý , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , M. Grundmann , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , V. Mokrý (Kotas) ...

0 0
možnosti
JF

"Ukrajinský útok podle médií zabil desítky ruských vojáků na cvičišti. V areálu v té době právě nastoupili vojáci v očekávání příjezdu ruského generálmajora Olega Moisejeva. Při útoku přišlo o život nejméně 60 ruských vojáků, uvedl zpravodaj ruskojazyčné redakce stanice BBC." -

Výborně chlapci. A bijte je, řežte je, a žeňte je kolem Moskvy za Ural. Tam ta swoloč patří.

0 0
možnosti
SL

My tu ale nechceme válku pane Fridrichu, my tu chceme stavět dálnice, školky a zvyšovat důchody! Nechte toho, nechovejte se jako Řehka!

0 0
možnosti
Foto

"Rusko čenichá v Arktidě ...." ;-D, dobrej titulek.

0 0
možnosti
LF

Rakety, které rusák pálí na ukrajinská města, infrastrukturu, pocházíi z KLDR a představte si briťáci zjistili, že obsahují součástky ze Západu.

0 0
možnosti
JF

Ze Západu kradou ajtý rusáci, číňané, korejci. Zkrátka všechny Říše Zla.

0 0
možnosti

J32a24n 84Č89e61r85n20ý

21. 2. 2024 22:15

Milion chvilek už vybral 100 milionů korun;-D To se to hoduje.

0 0
možnosti
PD

Pokud jste nepřispěl, nezáviďte.

0 0
možnosti
LF

Jak organizovat protest? Na to vám odpoví zítřejší zemědělští traktoristé, pane Astone.

0 0
možnosti
OS

Kdyby přestalo financování grupy BruselskoŠtrasburských byrokratů, nebylo by votrávených dotací, ubylo by zároveň lákavých příležitostí odklánění tučných dotací i do spřátelených partajních kapes, ubylo by nákladů na soudní procesy, vězeňství a ubyla by řada postižených rodin s potřebou lékařské pomoci třeba psychiatrů ap. Jo, jo, jak říkal Jan Werich : "Kde blb, tam nebezpečno." a kolik jich je v centrále Únie, v prosklených "palácích korupce" zkorumpovaných byrokratů, personálu, korporací i vlád států. A nelze očekávat změnu. Kde jsou cíle Únie podle Lisabonské smlouvy, jako podpora míru a růstu blahobytu občanů v míru. Únie má usilovat o udržitelný rozvoj Evropy, vyvážený hospodářský růst a cenovou stabilitu, ve vysoce konkurenceschopném sociálně tržním hospodářství směřující k plné zaměstnanosti a sploečenskému pokroku...atd Cíle a hodnoty zahrabány hodně hluboko a zůstaly votrávený dotace a dluhy.

0 0
možnosti
Foto

Už se v tom ztrácím, kteří ti traktoristé

jsou ti hodní a ti zlí..? Dotacéé, demisiii, PHM, Ať žije Putin!?

0 0
možnosti
SL

Ti hodní jsou ti kteří přijeli a ti zlí jsou ti ostatní. A Rohlík.

0 0
možnosti
JU

J90a84n 37U62r65b25a11n

21. 2. 2024 21:28

Byla to chvíle velké slávy, když ruský ministr obrany Sergej Šojgu předložil svému prezidentu Vladimiru Putinovi informace o zničení posledních ukrajinských jednotek držících už měsíce předmostí na levém břehu řeky Dněpr v Chersonské oblasti. Poměrně záhy se však začali ozývat vojenští pozorovatelé (například z webu DeepState), a samozřejmě i samotné ukrajinské síly s tím, že Rusům se nic takového nepodařilo, mariňáci dál drží Krynky a výkon trojice ruských nešťastníků, kteří dostali za úkol doběhnout na linii a tam se vyfotografovat s vlajkou, na tom nic nemění.

Prolhaný, ale hlavně zasraný ruSSáci.

0 0
možnosti
Foto

Zaslechl jsem ve zprávách, že Šojgu informoval Pútina, že zlomili Ukrajince. Tak uvidíme.

0 0
možnosti
JU

J94a71n 17U58r68b51a25n

21. 2. 2024 21:23

Po středečním jednání vlády oznámil Petr Fiala (ODS), že Česko již dodalo Ukrajině napadené Ruskem na 215 kusů techniky. Za pomoc dostalo Česko kompenzaci ve výši zhruba 19 miliard korun. Česko by navíc mohlo od Německa získat další tanky Leopard 2A4 za pomoc Ukrajině.

0 0
možnosti
Foto

J61o36s18e52f 98B79á14r81t71a

21. 2. 2024 21:25

Nezapomeňte, jeden tank nosí Černochová v kabelce!!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz