Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jak organizovat protest

Zjevně nejúspěšněji si vedl spolek Milión chvilek pro demokracii. Třicet let po Listopadu dostal na pražskou Letnou čtvrt miliónu lidí a měl velký podíl na tom, že vnikly dvě koalice, které pak ve volbách porazily Babiše.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OV

"Fiala musí skončit, než roztrhne Česko vejpůl. A z Vondry je odporný estébák | Petr Holec #165"

Kubánský doutníek se žehne dnes ve 21:00 hodin na YouTube kanále Xaver Live.

0 0
možnosti
JU

J20a20n 75U12r88b59a62n

21. 2. 2024 14:07

pokud do tý doby Xaver nepraskne;-D

0 0
možnosti
Foto

Ještě jeden výstřel z Katapultu

Vojín XY hlásí příchod

https://www.youtube.com/watch?v=K2A9Pd4EKas

Katapult jsem až tak moc neposlouchal, ale tahle skladba ně dostal. Poprvé jsem ji slyšel naživo v kolejích VUT v Brně, když jsem tam studoval.

0 0
možnosti
ZL

R^ Kdy přihlásí příchod E. Novotny , nevíte? Je zde neveselo. ;-(

0 0
možnosti
JF

"Putinova pomsta ho dostihla: Ruského pilota, který zběhl, rozstříleli ve Španělsku. Putinův hněv dohnal Maxima Kuzminova, který loni s vrtulníkem Mi-8 přeletěl na Ukrajinu. K riskantnímu kroku ho tehdy přiměla ukrajinská rozvědka. Kuzminova, který nesouhlasil s válkou, nyní našli mrtvého ve španělském městě Villajoyosa. Podle ruských médií měl být zabit pěti ranami." -

Kágébák Putin je vzorný žák největšího vraha v dějinách ruska Stalina. Ten nechal svou NKVD zavraždit cepínem Lva Trockého až v dalekém Mexiku. A Trockij, Lidový komisař vojenství a námořnictva nebyl jen tak ledaskdo... Spolu s Leninem byl jako předseda Petrohradského sovětu hlavním představitelem ruské říjnové revoluce v roce 1917. Ale ani to mu nepomohlo se uchránit před vrahem Stalinem.. Tak, jak tomuto pilotovi...

0 0
možnosti
OV

Protože naše BIC jsou čučkaři, tak Víťa Kožený je na Bahamách v bezpečí.

0 0
možnosti
Foto

ÚNOR , taklenc ... 1948 zvaný, Vítězný!

Teď když máme co jsme chtěli, do rachoty zvesela Ať těm, kteří za nás mřeli, žádný hanbu nedělá.

Vyhrňme si...

V předcházejícím roce byla nejoblíbenější Salačové -Říkej mi to potichoučku, poté už tahle Budovatelská od Halase. Hudba V.Dobiáš. Lid zpíval, Kléma se vráti z Hradu a už to člo do (_!_)..

Dobrej rok..;-€

0 0
možnosti
MP

Dělníci zpívali: Vyhrňme si rukávy, lehněme si do trávy!

0 0
možnosti
Foto

Odpolední hudební vsuvka z Katapultu

Tvůj prní mejdan

https://www.youtube.com/watch?v=B_DvwI6DX2U

Na svůj první mejdan si nepamtuji. Asi to musel být nářez:-)

0 0
možnosti
OV

Já taky ani ne, ale už se těším na ten páteční!

0 0
možnosti
VP

K Saudskému princovi vstoupil do chatrče nejvyššího baráku světa, diplomat, jinné země a vynesli ho zadním vchodem ! Biden se zviženým prstíkem Saudům pohrozil že nepřijde na oběd !Telefonoval něco kočkování musulmanů , média celovětově o to zavadila jak o spláchnutí toalety zlatého hajzlíku !?K Navalnému vzbudili všechny placenné a zastrašené novináře a vyrobili obvyklou mediální vichřici dvojího metru a dvojích demokratických hodnot :-/:-):-P8-o chudáci...

0 0
možnosti
LN

Zemědělské dotace přehledně: Kdo v Česku dostává z EU nejvíc a na co

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/zemedelske-dotace-prehledne-kdo-v-cesku-dostava-z-eu-nejvic/r~b5ee8e00d08911eeb7980cc47ab5f122/

Nejvíc firmy z holdingu Agrofert...

0 0
možnosti
LB

A mají ty firmy z holdingu Agrofert nárok, nebo nemají nárok? Mají. Tak jděte rychlým krokem do pr....

0 0
možnosti
LF

J. Genaur-bazilišek:" Zelená idiocie (Green Deal) je placena RuSSkem".

Zelená dohoda (Green Deal) je snem Ursuly von der Leyenové, která s tím do EP přišla a dohodu o Green Deal podpořilo 15.1. 2020 482 eurposlanců, proti 136.

Babiš mohl dohodu vetovat, nevetoval.

Fiala v říjnu 2020 k Zelené dohodě se vyjádřil kriticky, nicméně v květnu 2021b napsal, že Green Deal je realita. Nemá smysl spekulovat nad tím, jak by mohlo být jinak.

0 0
možnosti
LN

Podstatné je, že při hlasování v EP byli ANOni PRO grýndýl i s Babišem, který to podepsal za ČR, zatímco ODS hlasovala PROTI.!!

0 0
možnosti

Tady jsou informace z druhé strany k tomu včerejšímu videu, Astonku

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Vyborny-prisel-nemel-razitko-nepodal-ruku-Veleba-k-traktorum-v-Praze-Pry-jen-zacatek-751053

Ministrovi Výbornému jste předali dopis s požadavky. Připomeňme, jaké to jsou?

No předali, bylo to spíš amatérské divadlo pana ministra. Zatímco asi třikrát vyběhl před budovu k jistému hloučku, vždy za účasti ČT a za velkého rámusu prý komunikoval se zemědělci, tak naše předání bylo přesně plánováno na jedenáctou hodinu. Protože jsem předpokládal úskok, tak jsme šli mírně před jedenáctou do vestibulu ministerstva a všimli si velké cedule, že podatelna je zavřena. Venku dav tisícovky lidí, s kulisou traktorů na magistrále, před ministerstvem čekal na výsledek, s čím přijdeme. Nakonec pan Výborný vyšel ze své kanceláře, pravil mně, že jsme si nic spolu nedomluvili, ale že si to od nás převezme. Řekl jsem mu, že chceme úřední předání, tedy razítko na kopii o převzetí a podatelna je přitom zavřená. On na to, že ať mu to dám, že si to převezme. To se nestalo, neboť takovému člověku nelze věřit, a tak pan ministr musel zaskočit sekretářku a odskočit si do své kanceláře pro razítko. Vše, co zde stručně popisuji, je podrobně zdokumentováno soukromou televizí, což mohou potvrdit kolegové, kteří šli se mnou – paní Jarmila Dubravská, soukromý zemědělec Jiří Kejř a člen rodinného hospodářství na Šumavě František Svoboda, kterému pan ministr odmítl podat ruku! Takže takto proběhlo předání, takto jedná ministr Výborný se zemědělci. Odborně i společensky dno.

0 0
možnosti

Ještě takový kontrast na ukázku. Ze stejného rozhovoru

„Zemědělci naštvaně odjeli z Prahy. Docela jim rozumím. To nejhorší, co dnešek přinesl, je zase horší obraz zemědělského sektoru v očích veřejnosti. To mě hodně mrzí... Pánové Jandejsek, Dufek a Veleba, chyťte se za nos, škodíte českým farmářům a zemědělcům,“ napsal pak na sociální síti ministr Výborný. Co byste mu vzkázal?

Kolega Zdeněk Jandejsek, jeden z největších odborníků na agrární soustavu, vybudoval špičkový podnik, je dnes žádán k odborným přednáškám po České republice a do médií. S ním se samolibý Výborný nemůže rovnat ani náhodou a udělal by nejlépe, kdyby Jandejskovy texty studoval. Šéf Asociace svobodných odborů ČR pan Dufek, tak ten v podstatě nahrazuje chybějící nebo neobjektivní informace veřejnoprávních sdělovacích prostředků a není divu, že i jeho pan ministr dehonestuje. A pokud se týká mě, tak nařčení od ministra takové úrovně obraz zemědělského sektoru v očích veřejnosti nezhorší, ale naopak zlepší.

0 0
možnosti
FP

Tak toho velkoRussáka, nacionalistu a rasistu prý zabil Putin úderem na srdce.

Sluníčkoví novináři asi včera večer koukali na Kill Bill vol. 2 🤣🤣

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz