Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Jak na diktátory

Jsou na světě političtí vůdci, kteří v takových kritických obdobích jdou stále stejným směrem a obtíží se nezaleknou. Jiní politici s nasliněným prstem zkoumají, kterým směrem zafouká vítr veřejného mínění. K nim patří Silvio Berlusconi.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

jura-p

2. 11. 2005 1:07
Halladine,
já za to nemůžu, že lékaři volí jako ústupek a nemyslí na to, že viceprezident zastupuje prezidenta. Nezlobte se, ale to by napadlo i zahrádkáře. Z lékařů nikoho. Oni, ti státní, dělali ústupky těm soukromníkům.
0 0
možnosti

Quetzal

2. 11. 2005 0:46
Šumaváku, chápu.
Ale s tím servismanem to musela být scéna jak z Laurela Hardyho. MMCH: Není taky dobré řešení vyndavat komp večer ze zásufky? (Já vim s křížkem po funuse, ale to přece musí stačit, ne?)
0 0
možnosti

Halladin

2. 11. 2005 0:43
Kanuku :-)
Z domácícho zvířectva :-) vlastním jen psa a kocoura. Manželku ne :-)
0 0
možnosti

Halladin

2. 11. 2005 0:41
Šumaváku, nebylo proč odvolávat. Nic neřídila, občas se objevila na schůzi představensta..
Rath ji k ničemu nepustil.To je asi vše.
0 0
možnosti

Halladin

2. 11. 2005 0:39
Juro-p,
byla zvolena jako projev dobré vůle skupině privátních specialistů. Toť vše. Nikdo si tehdy nemyslel,že by měla řídit celou komoru.
0 0
možnosti

jura-p

2. 11. 2005 0:38
Kouknu ještě na nové články.
Dobrou noc.
0 0
možnosti

Kanuk

2. 11. 2005 0:36
Pánové
jak tak koukám, v zápalu diskuse se zapomínáte koukat na hodiny. To nemáte manželky, které vás zaženou do postele? Já tu mám krásné odpoledne, na horách první sníh, a protože jste přehodili veksl na předmět, o kterém nemám páru, přeji vám dobrou noc a jdu udělat něco užitečného.
0 0
možnosti

jura-p

2. 11. 2005 0:35
Halladine, já tu paní doktorku neznám.
Já jsem ji nevolil, já žasnu nad tím, koho jsou schopni si lékaři zvolit. Volili ji ti samí, co zvolili Ratha, to taky není nejlepším znamením. Vy zubaři jste asi rozumnější. Patnáct let jsem byl jako psycholog na psychiatrii v nemocnici. Souhlasím s PeSem, že lékaři nejsou vedeni ke koncepčním řešením. Jsou zvyklí řešit věci teď a tady, co bude za nějakou dobu, na to mají čas myslet jen velmi okrajově. Ale ta pravidla jsou daná. Já ani netvrdím, že ten zákon je dobrý a že ty stanovy jsou praktické. Ale jsou a jiné nejsou. Vy jste je změnili zákonným způsobem a zjevně jste na tom lépe, než ostatní lékaři.
0 0
možnosti

Šumavák

2. 11. 2005 0:34
a paní Vice na sjezdu neodvolávali?
No asi má důvěru, větší než Rath.
0 0
možnosti

Halladin

2. 11. 2005 0:30
Šumaváku :-)
Ratha odvolávaj na každém sněmu- malá skupinka delegátů.¨ Zatím vždy dostal důvěru.
0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz