25.6.2024 | Svátek má Ivan


Diskuse k článku

Jak izolovat Zemana

Sobotní odhalení ruské viny na výbuchu v muničním skladu ve Vrběticích šokovalo veřejnost. Toto jsme nikdo nečekali. V roce 2014 došlo k tragickému neštěstí, dva lidé zahynuli a vznikly multimilionové škody na majetku a nevyčíslitelné škody na životním prostředí a psychickém zdraví obyvatel v sousedních obcích. Neštěstí, tak jsme to brali.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. 6S6. 19.4.2021 7:09

Protože ANO:-)

P. Rajman 19.4.2021 7:08

Vážně si myslím, že hlava statu není zcela při smyslech. Jinak by při jmenování ministr Arenbergera při vědomí co bylo zjistěno ve Vrběticích nemohl vést takové proruské tyrády. Je ale jasné, proč se při nich Babiš tak usmíval.

P. Kučera 19.4.2021 7:08

Nemyslím, že pí. Varadinková je tak naivní. Věří tomu co píše, protože jí imponují silní autoritáři, nesnáší slabost demokracie. Takže jen jedno: nekonfrontační soužití s konfrontačním, nepřátelsky se chovajícím partnerem je vyloučeno. Považuje je za slabost a všechny mírumilovné schlamstne.

J. Fridrich 19.4.2021 7:08

" Stojíme za vámi a vždy budeme. Podporu Česku vyjádřili také slovenští politici."

Slovenské politické špičky v neděli vyjádřily podporu České republice. Reagovaly tak na sobotní zprávu o zapojení ruských tajných služeb do výbuchu muničního skladu z roku 2014. „Slovensko podrobně sleduje údajné podvratné činnosti vedené zahraničními aktéry, které vyústily do ztráty životů a obrovských škod ve Vrběticích,“ reagovala na informace české vlády slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Slovenský premiér Eduard Heger vyjádřil Praze plnou podporu za rozhodnutí vyhostit 18 zaměstnanců ruského velvyslanectví v ČR."

President Zeman, president země, která byla takto napadena cizí zemí na svém území se ZTRÁTAMI na životech našich občanů a s miliardovými škodami které se odstraňují dodnes, tedy 7 roků NEMÁ ČAS na své PŘÍMÉ VEŘEJNÉ VYJÁDŘENÍ A ODSOUZENÍ tohoto hanebného zločinu svých KAMARÁDŮ..

Dělají to za něj jiní státníci - hlavy zemí - včera presidentka Slovenska Zuzana Čaputová v naší televizi na ČT 1 v hlavních zprávách. Náš president se milostivě k tomuto napadení naší země vyjádří po 9 dnech, v neděli, 25. dubna 2021.. Budeme se velmi těšit..

M. Varadinková 19.4.2021 7:07

O nekorektním postupu vyšetřovatelů svědčí mimo jiné i to, že vrbětických obyvatel se za celých sedm let nikdo nezeptal, zda neviděli ty dva Rusy, po kterých je dnes okatě vyhlášeno pátrání. Dovedete si to představit? Vyšetřovatelé objeví e-mail, kterým se ohlásila návštěva dvou Rusů v muničním skladu, který vzápětí bouchne, a nikoho vůbec nenapadne zjišťovat, zda tam opravdu byli a s kým? Nikdo se nezeptá, jestli je tam někdo z místních viděl? Začne po nich pátrat náhle až po sedmi letech?

I. Pávek 19.4.2021 7:07

R^

M. Němec 19.4.2021 7:07

DETEKTIVNÍ KANCELÁŘ Varadinková & Boublíková s.r.o.

nabízí své služby :

- vysvětlení světových krizí, dramatických krizí, akcí státního terorismu a výsledků voleb

- odhalování protistátních pučů a převratů, podrobné vysvětlování duševních pochodů všech zúčastněných

- odhalování agentů tajných služeb a výroby falešných papírů

- hodnocení práce tajných služeb všeho druhu a všech zemí

- obhajoby drahého pana prezidenta Zemana na počkání

- prodej semínek zahradních květin

J. Vobr 19.4.2021 7:05

A agenty ukrývala babička na Starém bělidle ;-D;-D;-D

P. Rajman 19.4.2021 7:04

Obětovat dobré vztahy se zemí, která páchá otevřený teror na svrchovaném území země, které mám chránit?

J. Vobr 19.4.2021 7:03

KOJZAR RAJMAN V AKCI !!!

;-O;-O;-D

M. Zikmund 19.4.2021 7:03

Shrnutí z našich médií: ruští agrenti oficielně požádají o návštěvu skladu ve Vrběticí, sklad v zápětí vybuchne. Ti samí agenti se pokusí novičokem otrávit bulharského prodejce braní, ten přežije. Putin jim za to dá vyznamenání. Následně o pár let později se ti samí agenti pokusí otrávit dvojitého agenta Skripala, ten přežuje.

Prostě pohádky babičky Bellingcat.

P. Kučera 19.4.2021 7:02

Aston

už druhý týden zaujímá realisticky kritický tón svých komentářů a tím mně (který se o totéž snažím od svého vstupu na blog) bere vítr z plachet. Od soboty je situace rázem jasnější: Dukovany i Sputnik jsou se stolu, Rusům (znovu) spadla maska, a jejich bohapusté lži už nikoho soudného zajímat nebudou. Je to Putinovo Rusko, kdo útočí na západní civilizaci a jen hrubá síla je udrží v mantinelech, tedy snad. No a Praha pod Zemanem (a, ano, i pod Klausem) plnila poslušně funkci Trojského koně v Evropě.

Kdo je Jelcin? Po ruském Dubčekovi Gorbačovovi (spolužáku Z. Mlynáře), idealistovi, který na chvíli zbořil Železnou oponu a zapříčinil rozpad SSSR, nastoupil alkoholik a chaot Jelcin. Byl dost rychle vystřídán svým opakem, vyučeným špionem, který perfektně pochopil duši ruského mužika coby světového mesiáše, toužícího po silném (rozuměj krutém), chladném carovi, a tak prostředky, kterým se vyučil, se snažil a snaží obnovit SSSR i s jeho sférou vlivu a naplnit tak starou ideu Petra Velikého, Ivana Hrozného a Stalina. A-zbraně a ropa mu dávají moc a vliv, ekonomicky je jinak ve světě až kolem 15. místa, dokonce až za Jižní Koreou.

My, naštěstí, patříme historicky na Západ (za to vděčíme sv. Václavu, který tento směr vzal za svůj a od té doby i pro náš národ za vlastní, Cyrilo-Metodějská tradice u nás patří definitivně do dávné civilizační prehistorie. Můžeme jen litovat státy na civilizačních zlomech, Ukrajinou počínaje, přes Balkán, Arménii až po indicko-pákistánsko-čínské pomezí.

(O velezrádci Zemanovi dnes pomlčím.)

Dobrý den

M. 6S6. 19.4.2021 7:01

Tak zkuste netrpět "velikáne".

J. Vaněček 19.4.2021 7:01

Nekonfrontační vztahy s Ruskem = konfrontační vztahy s USA, UK, Polskem, Ukrajinou, Kanadou, Austrálií, Německem, Japonskem, Pobaltím, Gruzií a vůbec veškerými civilizovanými zeměmi.

J. Vobr 19.4.2021 7:01

VARADINKOVÁ JAKO VŽDY ZA 1* !!!

R^R^R^

M. 6S6. 19.4.2021 7:00

Jen Nemec je v kolektivu stále oblíben. Jsem rád, že jsem mu zalezl pod klobouk a hnedle reaguje. ;-D;-D

M. 6S6. 19.4.2021 6:58

To že to udělali rusáci je asi fakt. to , proč se to vytáhlo až nyní je druhý fakt.

Nedělám si iluze o "humanitární "práci tajných služeb těch států, které to prostě" umí".

Viz Vrbětice, rozstřílenej vědec Iránu či rozřezanej generál Sulejmání.

P. Rajman 19.4.2021 6:58

Emanuel Moravec by to nenapsal lépe.Rv

M. Němec 19.4.2021 6:57

Naštěstí maj Češi 6.Nuerta-Nachciána, kterej to celé zastřešuje , je o dva kroky před národem a vymývat u sebe už nemá co.

https://youtu.be/NxjPKN2wLJE

J. Vobr 19.4.2021 6:57

TAK JSEM TADY ... děkuji za pozvání !!!

Byl jsem pověřen vejborem NP, abych vás dnešní dopoledne edukoval, zvláště ty, kteří jsou zde v inkluzi !!!

Upozorňuji, že jsem přísnej a na kromobyčejné dutohlavy i vostrej !!!

Tož tak a bojte se ;-O;-O;-D

P. Rajman 19.4.2021 6:55

Třetí jsou pak ti, co chápou, že Česko není pupek světa, ale ani kremelská expozitůra. Na ty jste zapoměl.

V. Mokrý 19.4.2021 6:55

Až po tobě

T. Hraj 19.4.2021 6:55

Ne že bych se chtěl Zemana zastávat, ale v Evropě existuje nějaký boj proti islamismu?

V. Mokrý 19.4.2021 6:54

R^R^R^

M. Varadinková 19.4.2021 6:54

Byl to pokus o státní převrat.

Zeman sice nepracuje ve prospěch Kremlu a rozhodně si to o něm nemyslí každý, v tom se Aston mýlí. Zeman jen hájí české zájmy a vidí je mimo jiné i v normálních, nekonfrontačních vztazích s Ruskem. Narozdíl od fanatických paranoidních rusofobû vzor Aston.

Ale jinak má Aston pravdu v tom, že existuje nemalá část lidí, kteří mají za cíl se Zemana zbavit. Potřebují totiž svrhnout Babišovu vládu, což teď sice mohou, jenže tím by další postup předali do rukou Zemana. Proto potřebují nejprve vyvolat impíčment.

A právě za tím účelem přišli čučkaři s tou úmyslně neuvěřitelnou a děravou historkou o tom, že Vrbětice vyhodili do povětří stejní agenti, jako ti z kauzy Skripal. Dali ji nejprve médiím (Respekt, Česká televize), aby se mohla připravit a rozpoutat mediální smršť, jakmile Zeman prohlásí (právem!), že to je čučkařský nesmysl. Současně by se k té protizemanovské smršti připojili opoziční politici, zejména senátoři, a vyvolal by se impíčment.

Pak už by byla volná a cesta k vyslovení nedůvěry Babisově vládě, protože příštího premiéra by jmenoval v zastoupení svrženého prezidenta předseda senátu Vystrčil.

Zeman jim ale do připravené pasti nevlezl a raději obětoval dobré vztahy s Ruskem. Takže puč se nepovedl a je otázka, jak si s tím Zeman poradí dál.

P. Jirkovský 19.4.2021 6:53

Hlavně anonymové musej tou českou malostí trpět neskutečně.

J. Havelka 19.4.2021 6:53

R^;-DR^

V. Zadák 19.4.2021 6:53

V Srbsku bylo toho více co bylo "všechno jinak", paní Šauerová.

Kosovský hrdina Hasim Thaci obdivovaný Západem je souzen v Haagu. Ale dopadne to dobře, bude osvobozen jako chorvatský generál Gotovina. Ovšem na Srby přísnost musí být.

P. Jirkovský 19.4.2021 6:51

A co kdyby ses ty věnoval zahrádce místo vykecávání se na NP? Astonovy noviny, jeho čas, tobě je do toho úplný ... víš co.

M. 6S6. 19.4.2021 6:50

Rozděl a panuj. To se u nás povedlo zařídit Jedna část národa jsou koblihy, zemanovci, druhá část kávárna a sluníčkáři. Jednou "vyhrají " ti, podruhé ti druzí. Že to funguje a vymývá to mozky je vidět z dnešních příspěvků.