Pro přispění do diskuse se prosím přihlaste.
Přihlásit seJ13a16n 17B51e76r84t85l
Onomu duchu národního národního sebevědomí určitě nepomůže, pokud se bude samozvaná elita povyšovat nad ostatní a dělat z nich dezoláty, svině a zabedněnce jenom proto, že volí jinak.
V18l15a92s13t56a 77M83o12k65r61ý
M38a73r34c57e34l73a 72M67o84r45a54v19c53o67v65á
Srovnávat podporu armády s odporem ke sjezdu sudeťáků v Brně a poplivat u toho zase ty, co nemáte rád, to chce opravdu kachní žaludek. Jedovaté sliny. Babiš národní odrodilec? Co to je, nejste vy nácek Astone? Jen zírám.
P37a93v88e16l 87V75y42b94í47h92a96l
Když jsem byl dítě, komunisté mi ve škole vymývali mozek strašením německým revanšismem a válkou, kterou proti nám chce rozpoutat Západ. Dopadlo to přesně opačně. Válku proti nám v roce 1968 rozpoutalo Rusko. Netrvalo dlouho a v naší zemi se vynořilo mnoho kolaborantů s okupanty. Tito bývalí bolševici, z nichž jeden je dokonce premiérem, jen oprášili nenávistné vyvolávání strachu z padesátých let minulého století.
Chtěl bych připomenout, že druhou světovou válku vyvolalo Rusko společně s Německem na základě spojeneckého paktu Ribbentrop-Molotov. Nezapomínejme, že nacisté byli ruští spojenci a Rusové pomáhali Hitlerovi ještě v době války o Británii.
S54t14a66n29i32s75l85a71v 78P33r78o20c78h41á44z82k90a
Slaboduché útoky? Paní Černochová slaboduchá není, ale Řehka? Jeho produkce v kanadách a maskáčích ve sněmovně, jako by si jen odskočil z Ukrajinské protiofenzivy, vyhrožování poslanci rozkopáním xichtu. . To možná imponuje submisivním jedincům a neukojeným dámám, ale myslící lidem snad ne
J48i40ř98í 60P35i47l28n83ý
To, že požadavek na utracení 2% HDP je zase jenom takový socialistický závazek, bez ohledu na to, jestli to naši bezpečnost zvýší nebo ne, to Astonovi ale uniká a je mu to fuk. Hlavně že jeho minulá pětikolka vyhodila miliardy za něco, co možná uvidíme za deset let a naši bezpečnost to nezvýší ani o pět minut.
E93m95a77n84u94e78l 85T63o36c29h67á11č64e22k
Tak tak. Armadu mame pres sto let. Dvakrat jsme ji mohli nasadit k jejimu ucelu, tedy k obrane vlasti. V obou pripadech jsme se okazale vzdali. Jaka by tedy byla, pro zemi naseho typu, primerena castka na zbrojeni?
M78y32r80r87r41y57n 83M20y73r52r92y51n55o17v93i45č
To je ale hysterický výlev převlečený za komentář, kde se čísla používají jen jako rekvizity a logika zůstala někde u vchodu. Autor nejdřív teatrálně odhalí „excelovou iluzi“, aby vzápětí předvedl vlastní cirkusové číslo, v němž bez mrknutí oka smíchá rozpočty, dojmy a osobní averze do jedné jedovaté kaše. Když už argumenty definitivně dojdou, nastupuje slovník „pátých kolon“ a „odrodilců“, tedy přesně ta intelektuální výbava, kterou si člověk spojuje spíš s hospodským křikem než s veřejnou debatou. Postavy jako Andrej Babiš nebo Tomio Okamura jsou tu jen figurky na šachovnici, kde pravidla určuje autor podle momentální jízlivé a zlobné nálady, ne podle reality. A závěrečné moralizování o vlastenectví? To už je jen trapná tečka za textem, který se snaží znít jako varování před šovinismem, ale sám ho celou dobu s gustem produkuje.
I28v66e48t45a 38K78o18u86b83o53v92á

P55a51v22l76a 81B35o35u60b75l79í47k15o69v10á
Na summit pravděpodobně pojede Landovský
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/landovsky-sum...
PePa Boušek z Libně tam nebude potřeba. Spory Černochová - Řehka se nesly ve stylu "blbý a blbější". Ohledně čachrů se sbírkou na drony pro Ukrajinu měla pravdu Černochová, ovšem její nákupy pro armádu, to bylo dílo. Snad se teď na MO dělá nějaký audit.
Kdyby se sudeťáci necpali do Brna, neměl by Okamura co rozfoukávat. Minulost měla údajně uzavřít a usmíření mezi Čechy a Němci zajistit Česko - německá deklarace v roce 1997, a kupodivu se tak nestalo. Sudeťáci už zase prudí a zakládají ohníčky, do kterých lze foukat.
Společně s těmi, co píšou zvací dopisy.
M82a31t34h91i53a33s 77S69t89e10i10n61e29r
Ale stalo, stalo. Rozfoukávají ti, kterým to usmíření vadí, tedy SPD a jejich fámulusové.
E83m98a24n93u13e87l 64T37o68c61h75á20č25e29k
Landsmaschaft je politicke sdruzeni, s politickymi cily. Jejich agendou byl napr. odpor proti prijeti Ceske republiky do EU. Jejich sjezdy se konaly vzdy v Nemecku. Poprve za 80 let maji zasedat v zemi, odkud byli "vyhnani". Kdo je pozval a proc vlastne?
V56l27a65s80t61a 77M44o55k57r82ý
J94a40k29u25b 84N60o21v76ý
Ale my opravdu sudeťáky v Brně nechceme. Ale chtěli bychom mít armádu, která by byla funkční a ne armádu, která staví chrám, ve kterém jednou, za mnoho let, bude bydlet Bůh jménem F35. Nabláskaný, klimatizovaný, ale nepoužitelný
P29a16v51e60l 61V84y43b26í15h71a23l
My především nechceme kolaboranty s Putinem. Veškerá nenávist proti smíření pochází z Moskvy. Sudetští Němci se již dáno vzdali nároků na své majetky na našem území. Vy to dobře víte, ale předstíráte opak, abyste mohli rozeštvávat.
9,6miliónový Izrael má v současné době 48 stíhaček F-35. Je to stát, který čelí neustálé agresi. Pokud by ony stíhačky byly k ničemu, proč by si jich pořizoval takové množství?
T68o57m80á37š 14K31r52á34t29k47ý
Podle p. Neffa je odpor proti akci spolku, který chce revidovat poválečné uspořádání (ano, přesně to má SdL ve svých cílech), šovinismem. Vskutku neotřelá interpretace. V tom případě byl zřejmě i takový atentát na Heydricha aktem odporného šovinismu - vždyť on ten hodný pán chtěl v naší kotlince zavést mír a pořádek, jenže čeští dezoláti to odmítli pochopit...
M83a84t38h51i40a97s 71S67t49e51i18n50e98r
To je pitomců, co vám dali plusíka.
R89i19c77h95a65r79d 46V45a71c71e41k
No jo, ale NATO nesleduje odhodlání, ale procenta. I náš prezident zdůrazňuje důležitost procent a že je zajisté nesplníme.
Právě procenta totiž rozhodují o tom, kolik dostanou zbrojaři. A to sleduje prezidentův přítel po boku.
P87a34v24e12l 25V92y42b36í90h38a44l
Celé své dětství jsem poslouchal komunistické lži, jak vojenskoprůmylový komplex Západu roztáčí kola zbrojení. Přitom česká komunistická vláda vydávala na zbrojení až 6% HDP, což činilo až 20% státního rozpočtu. Putinovi agitátoři, což jste i vy pane Vacku, by si měli zamést před vlastním prahem.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz