22.9.2021 | Svátek má Darina


Horká kaše k vylízání

23.8.2021

BIS odposlouchává Zemana a to je naprosto v pořádku, pokud bereme vážně jeho slova z avizovaného rozhovoru pro deník Blesk. Absolutně zpochybnil smysl NATO, jehož jsme součástí, je to podle něho servisní organizace USA, moloch, do kterého lijeme peníze kvůli profitu cizích zbrojovek. 

Navrhuje, abychom přestali do NATO finančně přispívat a aby NATO znovu definovalo svého nepřítele. Jím není Rusko, nýbrž terorismus.

To je v absolutním rozporu s politickým kurzem země stejně jako v rozporu s platnými smlouvami. „BIS odposlouchává i prezidenta republiky,“ řekl Zeman doslova. Podle serveru Neovlivní BIS sleduje Zemanova poradce Nejedlého. Podle Jaroslava Spurného tohoto muže za největší riziko pro průnik ruských vlivů považují britské a americké tajné služby (zde) Jeho kontakty jsou středem zájmu BIS kvůli bezpečnostním zájmům státu, cituje server nejmenovaný zdroj. Tento muž je jedna z nejtemnějších postav Zemanova okolí. Oficiálně žádnou funkci nemá, úřaduje na Hradě ve třech kancelářích a údajně Zemanovi radí. Z dob úřednických vlád má diplomatický pas. Nicméně, toto všechno je známo už dlouho a je s podivem, že Zeman svoji proruskou rétoriku eskaluje právě teď.

Jistě toho v předvolebním zápase využijí obě protirežimní extremistické partaje, KSČM a Okamurova SPD. Nějak reagovat ale bude muset i Andrej Babiš, muž bez názoru. Ze sporu o Koudelku se vylhal ve stylu chytré horákyně. Naši spojenci se teď budou ptát, na jaké straně v krizi po pádu Kábulu stojíme. Pokud se Babiš od Zemana jasně nedistancuje, bude to kolaborace s vlastizrádnými aktivitami hlavy státu.

Z toho, co Zeman navařil, se Babiš hned tak nevylíže.  Že nepřímo obvinil prezidenta ze lži nestačí. Tady je na místě empeachment, zbavení funkce, v termínu co nejbližším.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.