17.9.2021 | Svátek má Naděžda


Diskuse k článku

Hamáček nebo Petříček? Valachová!

Za nulového zájmu veřejnosti se v pátek a sobotu odehraje on line sjezd vládní strany, která má preference pod hranicí volitelnosti. Současného předsedu ČSSD jakož i ministra vnitra Jana Hamáček vyzývá ministr zahraničí Tomáš Petříček, jehož hlavní slogan zní „nikdy s ANO“.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 9.4.2021 11:45

Asi uvěřil slibům. Jen je vlastně poslal dál.

A. Renjascu 9.4.2021 11:20

Strašná předvolební kampaň opravdu asi bude, protože celá naše politická scéna má pouze dvě témata (která měla být odbornými a nikoliv politickými tématy) Covid a Dukovany, ale jinak je zcela myšlenkově impotentní, bez vize, chuti i zápachu. Strany, které jsou si podobné jako vejce vejci se budou rvat o omezené množství koryt.

V. Klepetko 9.4.2021 10:57

Nezmizel z dnešního vydání Psa článek o buněčné imunitě, který jsem tu (snad) ráno viděl?

P. Boublíková 9.4.2021 11:00

Článek možná zmizel (nevím), buněčná imunita zůstává :-)

V. Klepetko 9.4.2021 11:16

Pokud vznikne :-). Napsal jsem k tomu glosu, kterou dám k lepšímu, jestli se se ten článek vrátí nebo až o tom bude řeč...

J. Havelka 9.4.2021 10:54

FCB, teď:

Petr Střižík

Včera jsem koupil v lékárně ve Starém Městě čtyři testy ze slin. Provedli jsme první test a byl pozitivní. Další test negativní. Tak tedy za hodinu další test a ten byl opět pozitivní. Ráno jsme použili poslední ze čtyř zakoupených testů a ten byl opět negativní. Teď tedy budeme čekat na výsledky PCR testu, který proběhne zítra v nemocnici.

To si můžete hodit korunou a dozvíte se úplně to samé. Nikoho asi zatím nenapadlo to na jednom člověku takhle zkoušet. Já jsem to udělal. Sdílejte prosím. Není to fake, je to moje osobní zkušenost. Přikládám účtenku z lékárny.

(účet přiložen 720,-Kč)

J. Polesny 9.4.2021 10:57

;-D;-D;-D chodí pešek okolo....

J. Kejkrt 9.4.2021 10:59

Je to blázen. Co asi čekal?

Tyhle testy jsou jenom prostředkem pro vygenerování dalších milionářů ... ;-D

Taky je mám doma, protože budu muset testovat zaměstnance, ale nenapadlo by mě si je dělat a věřit výsledkum .. ;-D

R. John 9.4.2021 11:00

Jedno mně není jasné... proč se chtějí mermomocí testovat ti, co jim nic není... pokud chtějí mít jistotu, že nejsou přenašeči, můžou jít k obvoďákovi a ten je pošle na test zdarma... nebo si to i zacálovat, to je jedno... a v práci jim ho poskytne zaměstnavatel.... mě by nenapadlo, kupovat si nějkej antigen i za tři koruny desset kusů....

J. Polesny 9.4.2021 11:03

Někteří nechtějí a musí...

R. John 9.4.2021 11:30

Platí zaměstnavatel a odpočte so to z daní, jako náklad..... na OSVČ se to nevztahuje a kdyby byli tak zodpovědní, opět, PCR test a odpočet, jako náklad.... v případě, že by se nechtěli táhnout k doktorovi pro doporučení na testa měli to zdarma..........

M. Moravcová 9.4.2021 11:04

Protože v práci musí. Nezaměstnaní a nepracující důchodci se testovat zatím nemusí. Ale i tady utíkají peníze. Ale není všem dnům konec.

P. Boublíková 9.4.2021 11:05

Třeba je ten Střižík OSVČ a nemusí se oni teď taky testovat? Obvoďák plus PCR je na dlouhé lokte.

Antigenní testy jsou zpravidla šunty, ale falešně pozitivní výsledky by dávat neměly, jen falešně negativní.

J. Fridrich 9.4.2021 10:50

Tak je to jasné - rusáci nejen že podali žádost o měsíce později než všechny normální farmaceutické firmy ze Západu, které vyrábí vakcínu proti COVIDU 9, ale do současnosti nedodali ani do EU, ale ani Slovensku které odvážně " a po partyzánsku si objednalo 2 miliony těchto vakcín z rusácka a cca 200 000 jich už mají od 1. března 2021 ve sklade POŽADOVANOU DOKUMENTACI.

Nedivme se, oni si udělali z občanů mnoha zemí testovací králíčky a posílají jim pod názvem Sputnik V mnoho zkušebních neotestovaných vakcín. Že se na ten velmi nebezpečný hazard se zdravím a životy lidí přijde při zcela oprávněném testování těchto pseudovakcín na Slovensku, tak raději žádají jejich vrácení do rusácka.. Tak to tady ještě nebylo, jedná se o mezinárodní průser a podvod-hazard se životy lidí na celém Světě. " Kdo blokuje Sputnik, je zodpovědný za mrtvé, řekl Zeman Arenbergerovi při jmenování. Ministři se odvolávají tehdy, pokud se jim jejich práce NEDAŘÍ. Ministr zdravotnictví vedl svůj rezort ve velmi TĚŽKÉ době reálného ohrožení životů desetitisíců našich občanů a asi i daleko většího počtu občanů s velmi závažnými, trvalými následky po prodělání nemoci COVID 19 VELMI DOBŘE a odvolán byl dnes, kdy jsou vidět reálné a hmatatelné, kladné výsledky jeho opatření na poklesu nakažených a hospitalizovaných pacientů v naší zemi. Odvolán byl na přání Pána z Moskvy přes jeho SLOUHY. rusofila a kolaboranta Zemana.

D. Švik 9.4.2021 10:53

Tak zatím chcípají lidé pouze na vakcínu od švédských soudruhů, tak uvidíme, jak se ten pokus bude vyvíjet...;-D

J. Polesny 9.4.2021 10:58

Na to jste přišel jak?

D. Švik 9.4.2021 11:02

na co?

J. Fridrich 9.4.2021 14:42

Copak jste měl v matematice na základce ze ZLOMKŮ ?

F. De Winter 9.4.2021 10:57

No ale jde jim to dobře to testování, že? Kdyby se někde vyskytly nějaké problémy, buďme si jistí, že by to naše objektivní média pěkně rozmázla. Z tohoto pohledu musím konstatovat, že Sputnik je ta nejdůvěryhodnější vakcína, protože tak bedlivému a kritickému pohledu se žádné jiné nedostává. ;-)

J. Polesny 9.4.2021 10:59

Skutečně? Třeba indické statistiky znáte?

D. Švik 9.4.2021 11:05

Indové nemají statistiky, Indové mají lidí, jak sr.ček. Na nějakém to miliónku nezáleží...:-)

J. Fridrich 9.4.2021 14:39

A pročpak tedy rusáci nedodávají ani evropské lékové komisi, ani jiným zájemcům, dokonce ani kupcům - například Slovensku požadované podklady ? Požadované opakovaně.. Stydí se ?

P.S. Vy nevíte, jak probíhalo testování JEDNÉ Z VARIANT Sputniku V v Rusku ? Vojáci příkazem, státní úředníci pod tlakem...

P. Spáčil 9.4.2021 11:16

Jezuskote, napřed nemohli přijít Blatnému na jméno a lili na něj kýble špíny a najednou z něho začnou pomalu dělat světce.

J. Fridrich 9.4.2021 14:32

Někdo lil, někdo NELIL.. A někdo i chválil.. Jak kdo..

F. De Winter 9.4.2021 10:37

Před pár dny jmenovalo Velitelství zvláštních operací US Army do nové funkce generála Richarda Torres-Estrada. Bude mít na starosti „rozmanitost a inklusi” v amerických zvláštních silách.

Pod těmito „zvláštními sílami” si představme proslavené jednotky, jako Delta Force, nebo SEAL. A právě jim, jak usoudila Bidenova administrativa, je třeba diverzity. Generál Torres-Estrada , na fotce velmi připomínající našeho aktivistu Hromadu, k tomu bude mít, krom svého týmu, i speciální, novoučkou příručku o úloze diverzity v ozbrojených silách. Je radost nahlédnout.... Stačí obrázky. Působí to skutečně pestře, asi jako výroční trh v Mogadišu.

Ovšem zcela mimořádné péči a upřednostňování, se v amerických ozbrojených silách, mimo všemožných menšin etnických a náboženských, mají těšit minority sexuální. Transky se mohou už konečně veřejně přihlásit k pohlaví, se kterým se „vnitřně identifikují” a armáda musí jejich volbu respektovat. A nejen to. Jako bonus získají tito lidé také jakési poukázky na „lékařsky nezbytnou péči související s přechodem”.

Nejde přitom o zrovna levnou záležitost. Operace prsou může stát okolo 9 000 $ a operace genitálií pak více než 25 000 $. K tomu dlouhodobá hormonální terapie, služby psychologa.... Pentagon počítá s tím, že tak zvaný „plný přechod” jedné transky může vyjít amerického daňového poplatníka na pěkných a kulatých 100 000 $. Ale což. Kdo by počítal drobné. Diverzita za to stojí. Navíc, jak známo, před zmalovanou transkou prchá každý nepřítel v hrůze....

D. Švik 9.4.2021 10:42

Vzhledem k tomu, že se americkým soudruhům zachtělo válčit na Ukrajině, si myslím, že jde o dobře promyšlený tah emerických stratégů- Rusáci prostě umřou smíchy;-D

M. 6S6. 9.4.2021 10:42

V pozadí je sjednocení či unifikace bojových latrín..

R. John 9.4.2021 10:46

To neřeš lobotome... ty to neplatíš.... že se tak staráš o cizí prachy, zajímavé.... a co tvoji oblíbění ruobolševici... hoď nám sem do tužky, kolik rusobolševik platí za Sýrii a za ukradené území Ukrajině ... a kolik stojí to přesouvání rusobolševika k hranicím s Ukrajinou... když jseš v těch číslech... něco mně říká, že budeš držet hubu, popřípadě začneš preludovat na jiné téma... viď ty kluku rudá... ?

D. Švik 9.4.2021 10:50

Soudruhu Johne,

to je rajská hudba slyšet to vaše kvičení. Je to trochu schizofrenie, vidět, jak USA dělají ze sebe šašky, co?:-)

R. John 9.4.2021 10:55

Ale kdepak vymaštěná okovaná boto , cype chacharský z rudého chacharova.... pěkně si moji oblíbeni s rusobolvikem vytřeli.... pamatuješ ?... díky tomu jsem třicet let svobodný, tací jako ty jsou mně pro smích... a alou něco dělat, lenochu.... jen přidej do kroku...:-)