27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

Gubernátorův nový švindl

David Rath si ve své samolibosti nedá s porušováním zákona pokoj - i kdyby se na ministerstvu vnitra či v Evropské komisi na hlavu postavili.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Volf 3.8.2010 22:20

Chrudošiví byli bororové.

No nazdar.

V. Pavel 30.7.2010 13:28

Re: počkejte si na debatu černík - pavel

Udavači M. Komárku! O tvé nesporné slaboduchosti svědčí mj. i to, že sebe, Kejkrta a Sedláčka, stavíš do stejné roviny s Klausem a Topolánkem.

PS Nekomentuji, že jsem volič ODS a o žádné nenávisti k Topolánkovi, ani Klausovi, natož k blbečkům v jejich jsi zde čele, není na místě u mne hovořit.

H. Lukešová 29.7.2010 11:23

Re: Slanino!

Děkuji. Výborný odkaz.

V. Pavel 29.7.2010 11:02

Re: Slanino!

Pí. Lukešová - co uvádíte o VŠ kvalifikovaných lidech je samozřejmé. Pouze maličkost - Julius Streicher - přední rasový ideolog Hitlerovy IIIt. Říše, myslím VŠ neměl. Pro učitele na základní škole to tehdy nebylo patrně potřeba. K. H. Frank, také myslím neměl VŠ. Generelně ale s Vámi souhlas!

http://translate.google.cz/translate?hl=cs&sl=en&u=http://www.ushmm.org/wlc/en/article.php%3FModuleId%3D10007316&ei=qUJRTLuRMoeBOKSVkPsH&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CBsQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Djulius%2Bstreicher%2Bcv%26hl%3Dcs%26sa%3DG%26prmd%3Dbo 

V. Pavel 29.7.2010 10:55

Pí. Lukešová! Spletl jsem si Vás s tímto:

Re: David Rath a Václav Klaus na mě působí:

Autor: V. Heidlerová Datum: 28.07.2010 09:17

Aniž bych chtěla někoho dehonestovat, myslím si, že ne všichni experti ze zahraničí, tedy i naši rodáci, měli recept na proměnu našeho hospodářství a společnosti. Ani my, kteří jsme zde žili celých 40 let komunistického režimu, jsme si neuvědomovali hloubku a velikost svinčíku a úpadku, který zde po reálném socialismu zbyl. Klausova vise nebyla pokleslá - byla jediná realisovatelná a byla okamžitě po ruce. Hodnotněji argumentovat neumím, protože jsem za komoušů pracovala jako skladová dělnice - vím jen, že hodnota skladu se počítala na milióny, ale zboží v něm už nemělo cenu ani tisíců. A tak tomu bylo nejenom ve skladech. Upřímnost mám ráda - já sama si nejsem jstá, zda bych si taky v těch dobách změn trochu "nepřilepšila". Takové morálce nás učili komouši.

H. Lukešová 29.7.2010 10:53

Re: Pane architekte Černíku!

OK, přijímám.

H. Lukešová 29.7.2010 10:52

Re: Slanino!

OK, přijímám, jen říkám, že nejenom vzděláním živ je člověk. I velmi vzdělaní lidé mohou být velmi velmi zlí. Jak jsem psala v jiné diskusi, vemte si příklad nacistů, Joseph Mengele byl lékař, Joseph Göbel stejně jako krakovský řezník Frank byl právník, Julius Streicher byl novinář, Karl Herman Frank byl karlovarský knihkupec... A nejnebezpečnější muslimští teroristé mají VŠ-vzdělání na západoevropských a amerických univerzitách. Ti plánovači, ne obyčejná lůza, která je spíše obětí nenávistné propagandy.

V. Pavel 29.7.2010 10:49

Re: Pane architekte Černíku!

Pí. Lukešová - omlouvám se tedy ještě podruhé. Zkusím najít, s kým jsem si Vás včera spletl. Zatím!

H. Lukešová 29.7.2010 10:48

Re: Pane architekte Černíku!

Jinak paní Heidlerové si moc vážím. Je to moudrá, inteligentní a vzdělaná dáma. Ráda s ní spolupracuji.

J. Slanina 29.7.2010 10:42

Re: Pane architekte Černíku!

Jak říkám, písmenka ti sice cosi říkají, ale smysl jejich skladby ti zůstává utajen.

BTW: Jenom pro tvoji informaci, i když vím že zbytečnou. Dělnicí ve skladu i přes své vysokoškolské vzdělání, byla pí Heidlerová.

H. Lukešová 29.7.2010 10:40

Re: Pane architekte Černíku!

Pane Pavle, NEJSEM dělnice ve skladu a to jsem o sobě nenapsala, s někým jste si mě spletl. Je mi totiž pod 30, nežila jsem za komunismu.

V. Pavel 29.7.2010 10:39

Re: Slanino!

Pí. Lukešová, již jsem Vám důvody svého názoru na Vaše vzdělání zde dříve vysvětlil a omluvil se Vám. Buďte na oplátku, prosím, tak laskavá a nespojujte mne s paranoidním hanobením druhých pomocí lékařských diagnos, které zde nekvalifikovaně praktikuje pouhý maturant - nesoudností postižený agresivní starobní důchodce J. Slanina. Děkuji. ;-)

H. Lukešová 29.7.2010 10:30

Re: Slanino!

Pane Pavle, nic jsem o sobě nezdělila. Jak píši mám maturitu na gymnáziu a nyní studuji.Jinak milý pane, vyčítáte panu Slaninovi, že vyvozuje psychické diagnózy, ale Vy jste mě nařkl, že mám jen ZŠ, při tom mě neznáte.

H. Lukešová 29.7.2010 10:28

Re: Pane architekte Černíku!

Pane Pavle, jak víte,že mám základní vzdělání? Jinak mám maturitu na gymnáziu a nyní studuji. Takže se prosím o mé vzdělání neotírejte. Jinak co se týká kradení, kradou všichni, zmiňuji příklad Grosse, Krause to jsou jen nejkřiklavější případy a za KDU Čunek. Co se týká Zemana, není typický levičák, zahraniční politiku měl spíše pravicovou, zastal se Izraele proti Arafatovi, čímž vyvolal řev levice, orientuje se na USA, zastal se spravedlivé války v Afgánistánu. Co se týká Paroubka, i Klaus tlačil na Topolánka, aby se s Paroubkem dohodl, nicméně Topolánek to odmítl a čímž vyvolal řev Klause. Vážím si Klause, jako vzdělaného člověka, nicméně s útoky na Topolánka rozhodně nesouhlasím. Válku potopili zrádci z ODS Tlustý, Schipel a Raininec a zelené krávy Zubová a další. To není vina Topolánka.

V. Pavel 29.7.2010 10:17

Slanino!

Slanino! Jako u tebe, s tím, že máš dvě maturity, vycházím z tvého vlastního sdělení, rovněž u pí. Lukešové vycházím z toho, co v jedné své včerejší odpovědi mi o sobě sama sdělila. Lze z toho možná vyvodit, že nejsem k druhým nedůvěřivý, či podezíravý a třeba, že mne lze snadno oklamat, avšak, co z toho vyvozuješ ty, svědčí o tom, že to s tebou není v pořádku ani rozumově, ani charakterově. Zkus si na sebe najít psychiatrickou diagnózu!

J. Slanina 29.7.2010 9:23

Re: Pane architekte Černíku!

Joj, to se zas potkali dva psychopati. Pája a vodák.  A jak si notují.

BTW: Líbí se mi na tobě, jak na první pohled poznáš vzdělání jakéhokoliv oponenta. Kdybys byl totiž tak chytrý a měl takové vzdělání jako slečna Lukešová, tak by ses z toho, slovy dobrého vojáka Švejka, musel na fleku zbláznit.

V. Pavel 29.7.2010 8:59

Pane architekte Černíku!

Pane architekte! Jsem rád, že o sobě dáváte vědět. Dovolte mi, reagovat přátelsky na Váš příspěvek ke "Komárkovcům" a pí. Lukešové. Pokud jde o diskutéra M. Komárka -prokazatelně se zde opakovaně projevuje jako člověk podřadného charakteru - zejména jako nesnášenlivý štváč, pomlouvač, demokratického jednání neschopný lhář a udavač. R. Sedláček, který je evidentně v psychické závislosti na jmenovaném, protože Komárek jej zjevně intelektuálně o něco převyšuje, je psychicky labilní, nevzdělaný, zakomplexovaný, jak správně uvádíte předčasný invalida /nar. 1965/, který si zde primitivním zůsobem řeší své psychické problémy - zejména komplex méněcennosti. Je k tomu podněcován Komárkem, který zde např. včera uvedl, že R. Sedláček a J. Kejkrt patří k "nejzajímavějším přispěvatelům" a že je "škoda jejich vybanování z diskuzí na Lidovkách". Sedláček zde má další kolegy - obdobné zakomplexované primitivy, které zde nehodlám jmenovat. Nesouhlasím však s Vámi, pokud jde o názor na pí. Lukešovou. Včera jsem jmenovanou zde zaznamenal také poprvé a vyměnil jsem s ní několik názorů k daným tématům. Oproti Vám jsem si učinil názor, že jde o ženu toliko se základním vzděláním, avšak oproti M. Komárkovi a R. Sedláčkovi, mravně kvalitní a tedy s vyvinutým smyslem pro spravedlnost, která ve své prostotě shlíží s naivní úctou, jako na "Velikána" na Václava Klause, protože si jako prostá žena dostatečně neuvědomuje, jakou hanebnou úlohu sehrál při vzniku novodobého Česka a stále sehrává /Tunneling, Opoziční smlouva se Zemanem, Spolčení s Paroubkem proti vládě ODS při našem předsednictví EU a pod./. Jsem přesvědčen, že svým silně kritickým náhledem pí. Lukešové křivdíte, protože oproti Komárkovi a skupině jemu oddaných kreatur, se kterou jí nedůvodně spojujete, je charakterní. Přátelsky Vám doporučuji přehodnotit náhled na jmenovanou. Věřím, že záhy zjistíte oprávněnost tohoto mého doporučení. Závěrem Vás přátelsky zdravím z Prahy na jižní Moravu!

J. Kejkrt 29.7.2010 8:34

Re: pane černíku

:-))

J. Blažek 28.7.2010 23:51

Re: Pane Blažku,"bohatsví je zločin"

Ale vždyť takto to vůbec není. Čtěte přesně a nepodsouvejte někomu něco !

H. Lukešová 28.7.2010 23:05

Re: pane černíku

Super. Děkuji.

R. Sedláček 28.7.2010 22:21

Re: pane černíku

To je v pohodě. Je to MAGOR. Jen si teď do seznamu slepicz zařadí i vás. My jsme již všichni zařazení. Jen pro pobavení: http://kmotrdrobek.jex.cz/menu/kobka-11

M. Komárek 28.7.2010 22:11

Re: pane černíku

možná by se mu to (zezadu) podařilo. Ale pak bych mu s tou holí provedl kolonoskopii ...

F. Doušek 28.7.2010 21:59

Re: pane černíku

ovšem pamatuji pane Komárku, jak Vám vyhrožoval, že Vás přetáhne holí.

R. Sedláček 28.7.2010 21:43

Re: Pan Černík je v ráži

V.Pavel tohoto člověka jako jednoho z mála uznává, považuje jej za slušného, chytrého a vtipného. Není co dodávat

H. Lukešová 28.7.2010 21:28

Re: Pan Černík je v ráži

Jenže víte, jak pracují soudy. Dobrý advokát vyseká i vraha ze všeho.

H. Lukešová 28.7.2010 21:27

Re: počkejte si na debatu černík - pavel

Pozor, pan Pavel volí ODS. Dobrý vtip. Pan Pavel má spíš názory KSČM. Teď mě dá i pan Pavel na černou listinu svých nepřátel.

M. Komárek 28.7.2010 21:18

počkejte si na debatu černík - pavel

oba mají naprosto disjunktní názory na cokoli, avšak nenávist k současnému systému a hlavně pak k určitým lidem (Klaus, Kejkrt, Komárek, Sedláček, Topolánek) z nich dělá nerozlučné virtuální přátele :-)

M. Komárek 28.7.2010 21:16

pane černíku

jsem rád, že jste živ, zdráv  a plný energie a optimismu!

M. Komárek 28.7.2010 21:15

já to přehlídl!!!

takový skvost! Už to mám zkopírované v archivu, jednou se budu kochat v nějaké koncentrované podobě. Představte si číst třeba 100 takto oduševnělých a krásných příspěvků po sobě! To musí člověka vyloženě intelektuálně a morálně povznést :-)

R. Sedláček 28.7.2010 21:12

Re: Pan Černík je v ráži

policie to řeší