Diskuse
Fakta a fikce
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Re: Co na to voliči zelených?
Melouni před Putlerem padaj blahem na zadek, ti by mu prominuli i 100% CO2 v pozemské atmosféře. Jen nás budou buzerovat za zlomky promile jejichž původ dodmes není jasný.
Re: Co na to voliči zelených?
To jste si asi trochu popletl. Pokud jsem si všimla, na prdel před ním padají akorát tak Svobodní a Bobo.
Re: Co na to voliči zelených?
britský kreslíř mu na zeď s trofejemi přimaloval boeing, On nahý, jen v maskáčových kalhotách
Re: Co na to voliči zelených?
Klidně mu tam mohl přimalovat i Krym, to byl taky slušný úlovek.
Re: Co na to voliči zelených?
nemocná země, nemocný Putin. Jak to jde pěkně dohromady
P. Han
Re: Nic nového
Předpokládám, že ho znáte zpaměti. Jaký jiný byste mohl mít vzor.
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz