Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

J76a84n 25Č12e30r26n64ý

10. 6. 2024 23:46

Hřebejk na sociální síti X vyjádřil k volbě Turka své přesvědčení, že se jedná o důkaz nízkého intelektuálního potenciálu jeho voličů. „Úspěch Turka a Přísahy je samozřejmě úplný úlet a výraz faktické debility těchto voličů. Ale jinak je to vlastně šulnul.

Pro Hřebejka je nicméně Turek spíše karikaturou, „hajlujícím hochštaplerem“, který teď, na základě rozhodnutí voličů, bude inkasovat tučný plat europoslance. „Voliči Přísahy a Motoristů zvolili kandidáta, co nemá a nikdy nebude mít žádný program ani sebemenší vliv na cokoli, nic nikdy neudělal, kromě podvodů, je nastrčenou figurkou nevkusných veksláků, což bylo všechno vidět. Poslali hajlujícího hochštaplera pobírat plat v tričku ČR,“ uvedl Hřebejk.;-D;-D

Slovo umělce.

LN

Šílené pindy! Nemá smysl ty bláboly analyzovat a psát, v čem jsou totálně blbé.

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz