Úterý 16. července 2024, svátek má Luboš
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Dva Piráti chyběli

Protože dva chyběli, jen 331 Pirát ve stranickém referendu rozhodli, že je třeba odvolat ministra spravedlnosti Pavla Blažka. Důvod je prostý.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PD

Tak co myslíte .....bude současná zelená a ekologií nabitá vrchnost souhlasit s negativním výsledkem referenda v obci Josefov o stavbě větrníků ???

Myslím, že budou pokusy, takové referendum neuznat a opakovat s opačným výsledkem ......uvidíme !!!

0 0
možnosti
VZ

V Brništi se fofrníků nemohou dočkat. Prý tam stále fouká, takže do obecní kasy hodně nafouká.

0 0
možnosti
Foto

TO ČERNOCHOVÁ POSLALA NA ŘEHKU, RESP. GENERÁLNÍ ŠTÁB POLICAJTY !!!!!!

Výsledkem jsou tři obviněné IT firmy. Ani jeden voják.

;-O;-O;-O

0 0
možnosti
PD

Komerční televize se bouří proti návrhu zvýšení koncesionářských poplatků pro ČT, který nedávno představil ministr Baxa, který je homosexuál a jenom "na oko" žije s lesbou !! .....no toto.

0 0
možnosti
PH

P76e73t42r 27H93a43n

19. 9. 2023 18:06

Co to má spolu společného? 8-o

0 0
možnosti

J89a86n 50Č37e57r14n44ý

19. 9. 2023 18:00

47 letý profesionální voják 25. protiletadlového raketového pluku ze Strakonic 2 x onanoval na veřejných místech na parkovištích u obchodních center. Dostal pokutu 50 000,- Kč. Jak nás bude chránit před Putinovými, když to na něho zrovna přijde.;-D;-D Ve službě by měl pít výhradně čaj s bromem [>-]

0 0
možnosti
PD

Že nejsou peníze ?? ....ale kdeže ....

Jak jinak by města a obce mohly realizovat tak zbytečné a předražené stavby, jako nová hala v Brně za 6mld.Kč, v Jihlavě Horácký stadion za 4mld. či v Hradci rekonstrukce stadionu Lízátka ...a další ....

0 0
možnosti
Foto

Biden promluvil v OSN, že jediným viníkem války na Ukrajině je Rusko? A projev Lavrova už také v televizi dávali? Ten Amíkům jistě osvěží paměť, co se viníků mnoha agresí týče. I když Bidenovi osobně těžko osvěží paměť, když žádnou nemá. A náš PePa bude mít velký příhovor o půlnoci našeho času a budou to v televizi vysílat přímým přenosem. Už jsem si natáhl budíka, o to rozhodně nemůžu přijít. Copak mu asi rádcové napsali? To nám v televizi mohli přečíst a nemuseli jsme ponocovat. Ten náš PePa je nejvíc uvěřitelný, někteří o tom říkají, že nepozná dno.

0 0
možnosti
PH

P33e70t84r 94H17a45n

19. 9. 2023 18:02

Lavrov bude vyprávět, že v USA bijí černochy?

0 0
možnosti
PD

Zmatený ministr Hladík dospěl do cíle :

Vichni majitelé domů mají dostat zelené dotace (sic). ...neuvěřitelné !!

PS ....a to jen kvůli pěti zimním měsícům ??? ....co by říkali naši předci ??? .....no toto.

0 0
možnosti
PD

Dovolím si parafrázovat výrok Olivera Cromwella :

Když zasedá OSN, nikdo se nemůže být jistý svým hrdlem ani statkem !! .......n-tssss

0 0
možnosti
PS

Naprosto zbytečná organizace.

0 0
možnosti
LN

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech:

L. Kolman , V. Zadák , M. Varadinková , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , J. Krejčová , J. Černý , P. Černý , D. Černý , J. Červený , P. Spáčil , V. Čermák , J. Novak , I. Pávek , Z. Linda , K. Filip , V. Pavelka , F. Pavelka , O. Vorálek , V. Kuhaj , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , K. Nový , J. Drobný , D. Hubáčková , J. Karza , I. Kučerová , R. Sorge , J. Rybník , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Vlček , J. Sedláček , J. Pšenička, P. Brecík , K. Křivan , F. De Winter , Z. Babek , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Krásenský , L. Hančar , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , J. Dvořák , D. Laurencikova , J. Bárta , P. Vychodil , J. Fialová , V. Machálková, T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , A. Mohela , M. Moravcová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , O. Seliger , I. Teren , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , P. Nešvara , L. Svoboda , ...

0 0
možnosti
PS

A LejNovák stále zůstává i se svými seznamy bolševickým kok;-€tem.

Nic se nemění.

0 0
možnosti
Foto

Prý pomalá jízda může být nebezpečná a mnohde se i trestá. Hlavně že v několika státech už někteří aktivisté navrhují v městech snížit maximální rychlost na 30 km/h. Už aby to bylo, dovedu si představit Pražáky, jak jedou svým bourákem s motorem 3,5 litru turbodýzl do práce přes celé město třicítkou. Od trojky nahoru jim kolečka v převodovce zreziví.

0 0
možnosti
Foto

Do městského provozu 3,5 l TD je taky volovina.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz