Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Důchody a Cimrmanův efekt

Zkušenost ukazuje, že migranti z globálního jihu se do práce nehrnou a zajímají se o plody sociálního systému, ale nebuďme detailisty, předpokládejme, že pracovat skutečně budou, jaksi se nám zapojí.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Křetínský poprvé sečetl zisky v energetice. Jeho firmy vydělaly 180 miliard

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-kretinsky-poprve-secetl-zisky-v-energetice-jeho-firmy-vydelaly-180-miliard-250631#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Vydělal. A co má být? Vydělal navzdory energetické krizi, navzdory válce. Voják se stará voják se má. Mimo jiné i svou vlastní vládu.

0 0
možnosti
LN

V energetické krizi (= nedostatek elektřiny na trhu) se vydělávají peníze při prodeji za německé ceny dobře... :-P

0 0
možnosti
LB

Vláda řeší v těchto dnech zapeklitý problém: Kdo nahradí ve funkci šéfa vojenských špionů Berouna, jenž byl odvolán krátce poté, co navštívil spolu s premiérem sídlo CIA v Langley? Jméno osoby nanejvýš kompetentní by se hned nabízelo: generál a ještě se vzděláním v oboru vojenské špionáže. Jenže tahle osoba již zaujala nejvyšší funkci reprezentující stát navenek.

0 0
možnosti
Foto

A30. 53R84e77n39j86a23s93c40u

25. 4. 2024 15:25

Klidně by to mohl dělat. Na Hradě stejně vládne Kolář a tak by aspoň dělal něco užitečného...

0 0
možnosti
LN

Kreml stupňuje represe. Rus v anketě kritizoval válku, dostal pět let nucených prací

Kritické slovo proti prezidentovi Vladimiru Putinovi nebo jeho politice, které někdo utrousí na ulici či v kavárně, nesouhlasný nápis na volebním lístku nebo krátký status na sociální síti může v Rusku vést - a často vede - k tvrdým trestům.

Nejnovějším případem je proces s osmatřicetiletým obyvatelem Moskvy Jurijem Kochovcem. Soud ho v pondělí uznal vinným z pomlouvání ruské armády. Rozsudek zní pět let nucených prací.

Kochovec se v červenci zúčastnil pouliční ankety, když jej jako náhodného chodce oslovil redaktor rozhlasové stanice Rádio Svoboda. Jde o ruské vysílání Rádia Svobodná Evropa, jehož ústředí sídlí v Praze. Rus řekl, že nesouhlasí s válkou, že konflikt začala Moskva a že podle jeho názoru ukrajinské civilisty v Buči zavraždili ruští vojáci bezdůvodně. Loni jej policie zatkla a vyšetřovali ho na svobodě s podmínkou, že neopustí Moskvu.

(pokračování v článku)

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/rusko-vezeni-prisne-tresty/r~937190fa02e011efae9c0cc47ab5f122/

Hovado Putin... Rv

0 0
možnosti
Foto

Tyto nástěnky si máš dělat doma, vzkazuje Jirkovský!:-/

0 0
možnosti
LF

Forum24

Již bezmála rok bojující vojáci ukrajinské 47 ukrajinské brigády, kdy měl nadejít čas rotace, kdy unavené bojovníky nahradí čerstvé sily, tak ty neobsadily obrané pozice ( v článku je to popsáno dresněji), a v těchto rusáci postoupili o více než sedm kilometrů.:-(

Napsal britský Telegraph.

0 0
možnosti
Foto

J52a63n 86V92e34n33c

25. 4. 2024 15:22

Ruská formulace zní - osvobodili jsme ukrajinské území od ukrajinců.

Ruská dialektika.

:-)

0 0
možnosti
Foto

P. Brich 25.4.2024 14:47

Na Lazárka dejte!! Ten všechno zná, všude byl, od všeho má klíče ...:-)

_____________________________

JE TO STANDARTNÍ DISKUTÉR . Zase jsem se posral ;-D;-D;-D

0 0
možnosti
VB

Čas ukáže. Jenom těch mrtvých bude přibývat zcela určitě.

0 0
možnosti
JF

"Rusko vetovalo rezoluci OSN ohledně jaderného zbrojení ve vesmíru. Podle informací agentury AP podpořilo 13 z 15 členů Rady bezpečnosti OSN návrh rezoluce, která vyzývá všechny země, aby nevyvíjely ani nerozmisťovaly jaderné zbraně či jiné zbraně hromadného ničení ve vesmíru, což již zakazuje mezinárodní smlouva z roku 1967, které se účastnily i USA a Rusko. Rusko však rezoluci vetovalo a Čína se hlasování zdržela." -

Tak je to další potvrzení o těch dvou Říších Zla rusku a číně. Netřeba nic dodávat. Snad jen to, že rusáci ani nemají na to ty zbraně do Vesmíru umístit. Snad nějakej rozhrkanej budík....

0 0
možnosti
VB

Když Američanům rakety moc nelétají, tak se vlastně ani nedivím. Nezbývá jim než se rozčilovat a vymýšlet rezoluce.

0 0
možnosti
LB

"Mnoho Poláků je pobouřeno, když vidí mladé ukrajinské muže v hotelech a kavárnách a slyší, jak velké úsilí musíme vynaložit, abychom pomohli Ukrajině", říká polský ministr obrany. "Poskytneme Ukrajině pomoc při návratu Ukrajinců podléhajících mobilizaci do jejich vlasti, aby splnili svou občanskou povinnost". Proč by se měli vyhnout povinnému semletí ve válečném masomlejnku?

0 0
možnosti
LN

Zaleez do hnoje, ruský K;-OKOTE!!!Rv

0 0
možnosti
LK

Vlivové sítě uvnitř Strany zelených zjevně zmanipulovaly rozhodnutí o prodloužení provozní doby německých jaderných elektráren. Odborníci na ministerstvu nebyli téměř vyslyšeni a jejich posudky byly ignorovány nebo zkresleny. To je skandál prvního řádu, a to nejen pro vládu, která vždy tvrdí, že hájí demokracii a transparentnost,“

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-skandal-v-nemecku-ministerstvo-tajilo-obavy-z-odstaveni-jadernych-reaktoru-250612

0 0
možnosti
LN

A co od ZELENÝCH ;-O MAGORŮ čekáte jiného? Viz ti naši - nejsou o nic lepší. Učí se od německých... Rv

0 0
možnosti
LB

Ostravská aglomerace ztratila za uplynulých cca 30 let budování rozvinutého kapitalismu přibližně 80 tisíc obyvatel. Teď bude zlikvidována také huť Liberty (dříve NHKG). Ovšem lidé bez práce se prý budou moct ucházet o místo při výrobě akumulátorů pro elektroauta v Dolní Lutyni. Pokud tedy bude projekt realizován.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz