Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Důchody a Cimrmanův efekt

Zkušenost ukazuje, že migranti z globálního jihu se do práce nehrnou a zajímají se o plody sociálního systému, ale nebuďme detailisty, předpokládejme, že pracovat skutečně budou, jaksi se nám zapojí.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
VK

Když Cimrman - tak do důsledku!

Připrchlíci by se před cestou museli vydatně najíst (vítána těžší jídla jako houby a pod.) a po příchodu do Evropy ÚSILOVNĚ PRACOVAT!!, jinak se zpátky domů nedostanou;-D;-D;-D

pozor - ironie!!!!!!

0 0
možnosti
JP

Ano, ti doktoři a inženýři z blízkého východu pro nás penzisty budou zásobovat penzijní fond.

0 0
možnosti
AN

A87l39b12e79r68t 44N60o63v20ý

25. 4. 2024 23:44

L. Kolman 25.4.2024 21:35

Tak jsem se v neděli po fotbale krapet ožral, no. Také jsem jenom člověk někdy chybující.

********

Už jste vystřízlivěl? Pochybuji. Takové pííííčoviny co sem valíte nelze napsat ve střízlivém stavu.

0 0
možnosti
Foto

Ty nadcházející volby do Evropského parlamentu bychom si jako voliči měli pořádně užít a vychutnat. Je totiž docela dobře možné, že budou poslední. ;-)

0 0
možnosti
PD

Jestli se chystáte zaklepat bačkorami, tak komouše žádná škoda.

0 0
možnosti
Foto

Organizuji zájezd do Moskvy a ještě mám tři místa volná. Kdo máte zájem, přihlaste se do této soboty.

Ruské Ministerstvo obrany oznámilo otevření výstavy zbraní a vojenské techniky, jež byly ukořistěny při SVO na Ukrajině. Výstava se bude konat na hoře Poklonnaja v Moskvě od 1. května, potrvá měsíc. Návštěvníci uvidí více než 30 různých druhů vojenské techniky vyráběné v USA, Británii, Finsku, Česku, Slovensku, Rakousku, Německu, Francii, Turecku, Jižní Africe, Švédsku, Austrálii a Ukrajině.

0 0
možnosti
VP

Rád bych se podíval do země kterou západ označuje za zlo ! Zatím žiju ve společenství násilného kamarádšovtu , Pravdy a Lásky , která díky mediím, vyrábí tuny nenávisti lži a zmatků , a pokud dá ve svých veřejnoprávních mediích nějaký prostor opozici , tak ke kriminalizaci a dehonestaci ! S dopadem my jsme andělé , a vy jaksi samozřejmě zlí a a konec ! Ale každý si obvzvláště ,před volbami může všimnout jakou produkují totální negaci ! Nevšimli si že s čím kdo zachází ,taky schází EUEUEU;-)Rv

0 0
možnosti
JF

Z časopisu ABC - rok 1960:

Až bude tobě, pionýre, čtenáři, třicet, pětatřicet let, vzbudíš se do světa, který už v mnohém nebude podoben dnešku. Budovatelé komunismu v Sovětském svazu i u nás budou mít k dispozici moderní automatizované závody, zvládnou zemědělské práce průmyslovým způsobem, budou pracovat šest hodin denně. V té době proniknou hluboko do tajů vesmíru. To všechno se promítne do každodenního života: 250 milionů tun oceli ročně, hojnost všech prostředků, městská doprava zdarma, bezplatné stravování ve školních a závodních jídelnách, bydlení v prostorných bytech bez nájemného, levné nebo bezplatné turistické základny atd. To není začátek fantastické povídky našeho časopisu, to je reálný dvacetiletý program Komunistické strany Svazu sovětských socialistických republik, o kterém píše, mluví a přemýšlí celý svět. Bledne sláva kapitalistické techniky a výroby. Vždyť za deset let předstihne SSSR Spojené státy americké dvaapůlkrát a v roce 1980 bude jeho náskok sedminásobný. Je krásné žít v takovém světě! V prvé větě naší poznámky jsme vlastně napsali chybu. Přečti si tu větu znovu, milý Vláďo, Květo, Přemku, i vy ostatní. Budeš se do nového světa teprve probouzet?

Jistě znáš odpověď: Všichni se musíme přičinit! Učit se a pracovat. Pusťte se všichni do technické a přírodovědecké činnosti, nebojte se usilovné práce nad funkčními modely, zamilujte si pěstitelskou či chovatelskou práci v pionýrských zemědělských hospodářstvích. Velkolepá budova světa - komunistická společnost - potřebuje všestranně připravené lidi, vládnoucí elektřině, jaderné energii, složitým mechanismům, chemickým látkám, přírodě na Zemi i v kosmickém prostoru.

Komunismus potřebuje lidi odvážné, čestné, muže a ženy, kteří umějí žít v kolektivu a pro kolektiv.

0 0
možnosti
Foto

Během příjezdu Olafa Scholze do Číny se s ním nesetkal nikdo jiný než místostarosta Chongqing. Jen se zamyslete, ani starosta ne!

To vypovídá o mnohém. První věcí je, že Evropa je dalo by se říci pro Čínu sestřelený pilot a dávají to svým pohrdáním otevřeně najevo.

0 0
možnosti
JF

Jsi mimozemšťan z Proxima Centauri, demente,,,

0 0
možnosti
Foto

ČR je opět jedničkou na trhu s elektřinou a plynem. Jak uvedl ve své zprávě Eurostat, ceny elektřiny a plynu se v EU snížily na předválečnou úroveň. Vyjímkou je ovšem ČR kde jsou naopak ceny o 83% vyšší a budou nadále stoupat. Stejně tak tyto vysoké ceny energií ovlivňují ceny potravin (nejvyšší v EU) a likvidují Český průmysl (zdroj Eurostat).

Možná by měl český premiér místo lezení do zadku Bidenovi, von der Leyen, shánění granátů pro Ukrajinu a místo módních přehlídek v zelené válečné mikině - zajistit Čechům důstojný život, ne mnohým jen živoření. Ale to ne, na to rozum nemá, přeučený mimoň.

0 0
možnosti
VZ

Nejdůležitější je, že plyn na naprosto ideologicky čistý!

0 0
možnosti
LN

Hlupáci tady melou nesmysly, zatímco ti nejchytřejší vydělávají 100 tisíc před zdaněním za večer u televize a fotbalu. :-P

https://www.tipsport.cz/tiket?idu=-78458265826&idb=-11&hash=964dd4a7

0 0
možnosti
Foto

A co s těmi penězi děláš, že obrážíš markety, abys ušetřil padesátikorunu? Asi kupuješ Ukrajincům granáty a drony.

0 0
možnosti
LN

Dementní komouši a spol. denně vytrubují na NP ruskou propagandu. Mnoho z nich systematicky téměř každý den, zbytek občas. Jediným kritériem výběru do seznamu je vědomé šíření ruské propagandy a lží:

Putinova prolhaná dezinformační PÁTÁ KOLONA aktivní na NP nejenom v posledních týdnech, Putinovo ostré komando v čele...

L. Kolman , P. Odložil = P. Dachmeister , A. Renjascu , I. Pávek , J. Černý , P. Černý , J. Bárta , V. Zadák , D. Laurencikova , V. Machálková, P. Spáčil , V. Čermák , V. Pavelka , F. Pavelka , J. Novak , K. Filip , K. Nový , V. Kuhaj , J. Vlček , L. Beneš , L. Zídek , P. Brich , J. Drobný , J. Pšenička, D. Hubáčková , K. Křivan , J. Karza , M. Varadinková , M. Moravcová , I. Kučerová , R. Sorge , D. Černý , O. Seliger , A. Mohela , P. Pepax , J. Rejzek , A. Jaroš , Z. Babek , P. Boublíková , P. Boleloucký , J. Sedláček , P. Brecík , I. Teren , F. De Winter , A. Teply , M. Hoblík , J. Kratochvíl , M. Boháček = M. Zasazabanovaný, J. Kostelanský , J. Rybník , O. Vorálek , J. Krásenský , L. Hančar , J. Nevrkla , R. Langer , R. Gramblička , P. Nešvara , F. Navrátil , S. Vozka , V. Šťastný , V. Damec , P. Zeman , R. Lávička , J. Blahová , Z. Linda , J. Dvořák , M. Grundmann , P. Vychodil , J. Fialová , J. Krejčová , L. Píchová , T. Kubín , V. Němec , J. Tulejová , I. Hermanek , F. Pokorný , O. Kaucký , S. San , Z. Grabec , J. Vrška , D. Rakous , V. Mokrý ("Kotaz") , L. David , B. Liborek , S. Ševeček , J. Trubač , J. Hanzal , F. Žůrek , E. Hlinovský , M. Šejna , R. Vacek , V. Podracký , M. Malovec , O. Hávová , K. A. , P. Vavruch , J. Uher , R. Woloszczuk , Š. Hašek , R. Nešpůrek , P. Kozelský , L. Svoboda , J. Matuška , J. Červený , J. Kalina , V. Petr , M. Pesat , L. Frydryšek , R. Pavlik , I. Krahula , P. Marcín , V. Cícha ...

0 0
možnosti
VM

VO RUSKU, TADY

melete furt dokola vy - hvězdy Atýmu

!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz