Diskuse
Donald Trump jako Osobnost roku časopisu TIME
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
J53a55r78o21m81í74r 12F29r69i23d93r98i42c82h
"Proč tak moc? Česko prý kupuje letadla pro armádu dvakrát dráž než Rakousko."-
Ale tímto nákupem Brazilského letounu Embraer C-390 Millennium za 293 milionu USdolarů za jeden kus jsme již za úplné pitomce. Tento stejný letoun koupila Jižní Korea za 180 milionů dolarů, Maďarsko za 142 milionů dolarů, a Rakousko za 133 milionů dolarů. K tomu není co dodávat. Jen to, že takto se té naší generálce Černochové pod vedením "nejlepšího" premiéra Evropy Fialy podaří ty 2 % z našeho rozpočtu snadno rozfofrovat - je to konkrétně 151 miliard korun... Ale hloupě a neúčelně.
Ministerstvo obrany vybíralo ze tří logických variant: evropský Airbus A400M Atlas, americký Herkules C-130J Lockheed Martin a dostupnější, zato méně rozšířený brazilský stroj Embraer C-390.
A koupili ty nejméně používané, a NEJDRÁŽE ZE VŠECH ZEMÍ...
P82e97t57r 51D59o80l51á62k
Zajisté, i takový Marek Dalík v těch cinknutých zbrojních zakázkách nepůsobil sám. A když to prasklo, tak to vše obětavě vzal na sebe. A jak tak sleduji paní Černochovou & spol. řekl bych, že se v tomto směru toho v ODS od dob Dalíka moc nezměnilo.
R92o53m77a55n 19L12a95n44g63e77r
Ale to letadlo jistě doletí dvakrát tak daleko, než ty ostatní!
Vlastně nee, jenom dvakrát dráž. ALE MY NA TO MÁME! Jsme nakonec jeden z nejbohatších států v EU, natož tak na SVĚTĚ! Jen tak dál, EU First!
J69a16r85o24m88í51r 24F48r41i49d48r53i57c90h
Ano. A máme nejpitomější vládu...
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz