4.12.2020 | Svátek má Barbora


Do týdne

30.6.2007

Kdyby si mysleli, že "se to nemá", asi by se snímat nenechali. Záznam vypadá, jako kdyby pan vrchní v restauraci vítal významného hosta, a chybělo jen, aby policista poctěný páně Košťálovou pravicí vytáhl památníček a poprosil velikána o autogram. Paris Hiltonová šla kvůli automobilové nekázni sedět do basy, připomeňme jinou událost s podobnou tématikou z této doby. Jenže to se stalo v právním státě.

Ministr vnitra Ivan Langer "chce mít jasno" do konce příštího týdne a zatím se mu kauza "zdá podivná". Je asi jediný v této zemi, komu se zdá podivná, snad s výhradou té televizní prezentace. "Normální" bafuňář vyvázne úplatkem, slavnému bafuňáři potřesou pravicí, to není podivné, tak to chodí. Košťál se vymlouvá, naštěstí ne na francovku, to tu už bylo. A proč chce ministr jasno až do týdne? Protože do týdne se na aféru obvykle zapomene.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.