15.4.2024 | Svátek má Anastázie


Diskuse k článku

Děti do škol

I notorický reptal musí uznat, že návrat (byť jen některých) dětí do škol (ne všude) je krok k normálu. Nemá smysl zakládat debatu o tom, zda je to dobře nebo jestli se mělo jinak, těch chytrých kteří naprosto přesně vědí, co by se mělo dělat jinak, těch je v našem státě tak asi deset milionů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mucha 3.5.2021 6:10

R^

V. Mokrý 3.5.2021 6:08

Dá se tomu, co dnes mnohde v těch budovách předvádějí, říkat škola ?

R. Vacek 3.5.2021 6:06

Děti mohly být ve škole, kdybychom pandemii brali vážně a reagovali obdobně jako v Taiwanu, Vietnamu, Austrálii.

Naši politici se rozhodli pro promořování a proto se regulovalo na to, abychom se vešli do nemocnic. Což vyžadovalo plošná opatření.

A pokud budou na promořování trvat i u dalších mutací, tak se školy zavřou znovu.

J. Pilny 3.5.2021 5:50

Hlavně že Astonovi nevadí , že děti se testují a přesto musí nosit náhubky. Všem co mají jiný názor, než ten Astonovský, je potřeba hezky po bolševicku zatnout tipec, nebo je alespoň dehonestovat. Jiný názor, než ten správně stranický se nepřipouští.

V. Mokrý 3.5.2021 5:49

R^

T. Kohout 3.5.2021 5:36

Ta zpráva se odtajní kdy? Za 50 nebo více let? Co tam sakra může být tak supertajného, že to může vědět jen Bělobrádek a malá parta. Buď ti Rusové to v tom skladu podpálili nebo je to vymyšlené. Co je na tom tak tajného? Intuice říká, že kdyby to ti Rusové skutčně podpálili, tak se to zveřejní. Možná jde o to, kdo jim pomáhal? Prostě špionážní román. A lidi se dělí na "věřící a nevěřící" podle ideologických kritérií.

T. Kohout 3.5.2021 5:31

Ale za to, že jsme "byli (možná i jsme) nejhorší na světě", za to může Andrej v každém případě.

T. Kohout 3.5.2021 5:29

Základní kánon č. 1 je "Andrej může za vše", o tom se nediskutuje.

R. Langer 3.5.2021 5:28

Přesně! ;-€

R. Langer 3.5.2021 5:27

Pochybuju, že budou něco dohánět. Spíš se bude celý rok opakovat.

J. Vobr 3.5.2021 3:55

NEMŮŽU SPÁT ... ZASE MI DALI K POSTELI ROZVRZANEJ PARAVÁN ;-D;-D;-D

Import z Plzně !!!

https://www.youtube.com/watch?v=_VKEVx-ykyE

V. Zadák 3.5.2021 3:37

"ministryně"

Protože to tak píšete po x-té jde neznalost, nikoliv o překlep.

J. Vobr 3.5.2021 3:11

MEK - MEK !!!

Na ky-ky-ry-kýýý je ještě brzo !!!!!!

P. Spáčil 3.5.2021 2:42

Jo, takže když moudrá opatření nemají na epidemii vliv, tak vlastně Andrej za nic nemůže. ;-D

P. Hatina 3.5.2021 2:13

No, ono to logiku má - právě proto že teď jsou Hamáček s Babišem na jedné lodi, přesněji na jednom prkně na moři, a snaží se na něm udržet, pokud to půjde, do podzimních voleb. Nic víc, nic míň

A že po těch volbách půjde Hamáčkova ČSSD ke dnu a že Babišovo ANO (pokud bude v opozici) už bude Babišovi na..nic, to oba vědí.

Kdyby s tímhle nepočítali,.. no ono se dá počítat s tím, že jednou se ta zpráva BIS (byť proškrtaná) zveřejní, takže občané si pak sami spočítají, kolik tam těch vyšetřovacích verzí je, a jaké neochvějné důkazy jsou tam uvedeny....

P. Hatina 3.5.2021 1:58

Že o tom mluvíme, ono to je a bude mnohem složitější i pro ty žáky. Při distanční výuce se toho moc nepobralo, a v hlavě toho zbylo ještě míň.

Takže ve škole budou muset učitelé směrem k nim přitvrdit, "naučte se do příště nazpaměť", ty a ty stránky, příště zkoušíme a jedeme dál, ať se to do června všechno stihne..

Na frajeřinky typu "budeme spolu celou hodinu diskutovat ať chápete vazby?. popř. učíme se hrou hledáním pokladu (a podobné blbinky), budou muset asi už zapomenout... ;-D

S. Kubů 3.5.2021 1:31

Za poznámku stojí, že VŠECHNY děti mohly být zpátky ve škole již dávno. Dnes, kdy epidemie jde rychle zpátky (zjevně bez korelace s „moudrými opatřeními“), kdy 4 týdny testování prokázaly, že ve školách a ostatně ani ve firmách „to v podstatě není“ – přestože „odborníci“ předtím tvrdili, že firmy, školy i školky jsou jaksi zamořené, tak jsme svědky toho, čeho jsme svědky - a ještě bychom se asi měli radovat. Nebudiž zapomenut slogan "návrat dětí do škol je absolutní prioritou" - což bylo zřejmě týmiž odborníky myšleno tak, že "neotevřeme nic, protože děti do škol jenom tak brzy nevrátíme"... S tím koresponduje, jakou prioritu dostalo očkování pedagogů.

Viz též "Pokud budou školám chybět testy, měla by se opět omezit školní docházka. V rozhovoru pro Právo to řekla viroložka a členka expertního týmu MeSES ministerstva zdravotnictví Ruth Tachezy." (29.4.2021)

Tachezy: Bez testů by se měla školní docházka omezit - Novinky.cz

Kdo si (např.) ta paní myslí, že je ? A čím má svoje kategorické výroky podložené ?

J. Vintr 3.5.2021 0:21

Pan Neff pořád žije v směšné představě, že všechna ta vládní opatření měla a mají nějaký vliv na průběh epidemie. Ve skutečnosti měla asi takový vliv, jako na střídání ročních období. A politici si na to stále hrají a předstírají že jenom jejich zásluhou přišlo po zimě jaro a milostivě nám dovolují odložit zimní oblečení.....

P. Rajman 3.5.2021 0:10

Ještě k ministrini Benešové. Proč by ji Hamáček odvolával, když svymi zemanovsko rusáckými výroky působí v podpalubí ANO, kde jsou dnes všichni kromě Babiše, Faltynka a Jourové, jako dělová koule pod čarou ponoru.

P. Rajman 3.5.2021 0:04

Nemá smysl to a to..., to zní trochu soudružsky.