Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Děti do škol

I notorický reptal musí uznat, že návrat (byť jen některých) dětí do škol (ne všude) je krok k normálu. Nemá smysl zakládat debatu o tom, zda je to dobře nebo jestli se mělo jinak, těch chytrých kteří naprosto přesně vědí, co by se mělo dělat jinak, těch je v našem státě tak asi deset milionů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

to bude zase nářez!!;-D

0 0
možnosti
Foto

Forejt tady pere ty svoje nesmysly, když se ráno probere z narkózy. Nejde mu v podstatě vůbec o nic. Potřebuje jenom tak masturbovat. Ženskou už asi nemá, takže masturbuje přes klávesnici. Neviditelný pes je dost čtený, takže Forejt ví, že si jeho masturbaci dost lidí přečte. A to ho uspokojuje. Je mu úplně jedno, co tady napíše. Důležité je provokovat. Kdejakou hovadinou. Čím větší hovadina, tím víc se z toho lidi poserou.

https://www.youtube.com/watch?v=gdOZje5Gr-Y

:-P

0 0
možnosti
Foto

Kam jsme došli, kdo to ví, kdopak nám to odpoví? Východní blok padl, Západ bral vše. Dostal jedinečnou příležitost dokázat celému světu, co umí. Uplynulo půlstoletí... a významní západní intelektuálové upozorňují na praktiky, které v jejich zemích omezují svobodu názoru a projevu. Jsou zakazovány filmy a seriály, které nesplňují jisté světonázorové předpoklady. Lidé s nepohodlnými názory jsou šikanováni, jsou proti nim vedeny nenávistné kampaně a jsou vyhazováni z práce. Editory vyhazují za publikaci kontroverzních textů, knihy se stahují z pultů kvůli údajné neautenticitě, novináři se nesmějí věnovat některým tématům, profesory vyšetřují za to, že citují určité autory během vyučování... Tož tak dobře se v tom svobodném světě žije!

0 0
možnosti
Foto

Zelená magořina, genderismus a podobné špásoviny to všechno jenom dokreslují... Zkrátka jen samá pozitíva.

0 0
možnosti
Foto

Pokáč bude u nás, jestli se zas něco nepokálí. Též stařík Janda s Olympikem, IMT Smile a další. Snad to vynde, už bych si rád na něco takového vyrazil.

0 0
možnosti
Foto

I24v12o 74S69e92m45r44á50d

3. 5. 2021 21:50

Ty tu Bohdalku přivedeš, že ji přivedeš!?

https://youtu.be/_aSmQLAwY6g?t=2578

Paní Jiřina se vedle Audience i mnoha jiného výrazně zapsala i do českého filmu.

Kromě nejznámějších rolí ve filmech jako Ucho a Fany, byla skvělá i ve Hvězdě zvané Pelyněk, Komedii s klikou, Bílé paní, Odvážné slečně a po skoro dvacetileté nucené pauze (u filmu, ne v TV či jinde) pak v Corpusu delicti, Nesmrtelné tetě a Jedné kočce za druhou. A samozřejmě i v řadě dalších. Nejde si ji nevšimnout už ve Zlatém člověku (1939) a v Madle, co zpívá Evropě (1940).

https://youtu.be/u0fRy_zte1g

0 0
možnosti
Foto

Nějak se u ní nemůžu té pachuti zbavit.

0 0
možnosti
PF

v americkém Kentucky postavili první kruhový objezd ....a nastal zajímavý chaos :

https://youtu.be/bDaQZUzJCNM

0 0
možnosti
PF

pro dnešek končím opakovanou otázkou Augustové :

- znamená to, že vy zprávě BIS o Vrběticích nevěříte ??

0 0
možnosti
PF

chtěl bych se jet podívat do Rakouska....ale ona prej není ještě pořád hotová ta dálnice ?! ...no jo, vždyť je ta demokracie teprve 31let .....a komunisté ji tenkrát nepostavili .....no toto.

PS ....asi stále nevyšla ta studie EJA ?? .......heja.

0 0
možnosti
JV

J12a37n 52V16o83b81r

3. 5. 2021 21:34

Já jezdím do Vídně po dálnici přes Drážďany !!!;-D;-D;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz