Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 49  Kč / 1. měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Děti do škol

I notorický reptal musí uznat, že návrat (byť jen některých) dětí do škol (ne všude) je krok k normálu. Nemá smysl zakládat debatu o tom, zda je to dobře nebo jestli se mělo jinak, těch chytrých kteří naprosto přesně vědí, co by se mělo dělat jinak, těch je v našem státě tak asi deset milionů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PK

Vlajky.

Co mě vždycky nadzvedne, tak přítomnost vlajek na protivládních (protirouškových...) demonstrací: nejvíc je tam k vidění těch českých státních, ale i modrých evropských, ba i vlajku Sokola jsem zahlédl. Chybějí snad jen ty ruské, čínské, nacistické... Zatím.

Co asi ty české znamenají? Podporují český stát? A co konkrétně? Ústavu? Vládu? Sněmovnu, nebo i senát? Prezidenta s jeho poradcem Nejedlým? Nebo snad Klause? A koho z těch minulých?: Havla, Topolánka, Paroubka, Sobotku, nebo snad jen Babiše? Nejspíš oba Klause bez respirátorů, s jejich starostmi o naši nezávislost, přesněji (dle jejich činů) ale s věčnou láskou ke Kremlu, který už si napsal naši republiku na svůj seznam nepřátel, kde jsou všechny státy NATO (a některé jiné). Kreml, který tak miluje svoje oponenty, že je posílá rovnou do nebe, a svoje sousedy, že by je samou láskou požral. Schvalujete jeho záběr částí Gruzie a Ukrajiny? Pak tedy schvalujete i Mnichovskou dohodu, ven s tím, je to totéž. Aktuálně pak můžeme srovnat zakázku a-elektrárny pro Rusko s obdobnou zakázkou pro nacistické Německo před válkou.

Já bych s těmi vlajkami fakt šetřil pro významnější situace, než je boj s tím virem. Třeba na demonstraci pro zakázku na atomku bez Ruska.

Dobrý den.

0 0
možnosti
VM

Dá se tomu, co dnes mnohde v těch budovách předvádějí, říkat škola ?

0 0
možnosti
Foto

Určitě,

nám třeba říkali, že tanky v 68 to byla bratrská pomoc a podobně a přežili jsme to.

0 0
možnosti
JP

J93i50r16i 26P47i36l28n92y

3. 5. 2021 5:50

Hlavně že Astonovi nevadí , že děti se testují a přesto musí nosit náhubky. Všem co mají jiný názor, než ten Astonovský, je potřeba hezky po bolševicku zatnout tipec, nebo je alespoň dehonestovat. Jiný názor, než ten správně stranický se nepřipouští.

0 0
možnosti
JV

J72a26n 50V94o64b16r

3. 5. 2021 3:55

NEMŮŽU SPÁT ... ZASE MI DALI K POSTELI ROZVRZANEJ PARAVÁN ;-D;-D;-D

Import z Plzně !!!

https://www.youtube.com/watch?v=_VKEVx-ykyE

0 0
možnosti
JV

J19a87n 65V63o34b36r

3. 5. 2021 3:11

MEK - MEK !!!

Na ky-ky-ry-kýýý je ještě brzo !!!!!!

0 0
možnosti
Foto

Kohoutku,

slunko už vyšlo!

0 0
možnosti
PH

Že o tom mluvíme, ono to je a bude mnohem složitější i pro ty žáky. Při distanční výuce se toho moc nepobralo, a v hlavě toho zbylo ještě míň.

Takže ve škole budou muset učitelé směrem k nim přitvrdit, "naučte se do příště nazpaměť", ty a ty stránky, příště zkoušíme a jedeme dál, ať se to do června všechno stihne..

Na frajeřinky typu "budeme spolu celou hodinu diskutovat ať chápete vazby?. popř. učíme se hrou hledáním pokladu (a podobné blbinky), budou muset asi už zapomenout... ;-D

0 0
možnosti
RL

Pochybuju, že budou něco dohánět. Spíš se bude celý rok opakovat.

0 0
možnosti
SK

Za poznámku stojí, že VŠECHNY děti mohly být zpátky ve škole již dávno. Dnes, kdy epidemie jde rychle zpátky (zjevně bez korelace s „moudrými opatřeními“), kdy 4 týdny testování prokázaly, že ve školách a ostatně ani ve firmách „to v podstatě není“ – přestože „odborníci“ předtím tvrdili, že firmy, školy i školky jsou jaksi zamořené, tak jsme svědky toho, čeho jsme svědky - a ještě bychom se asi měli radovat. Nebudiž zapomenut slogan "návrat dětí do škol je absolutní prioritou" - což bylo zřejmě týmiž odborníky myšleno tak, že "neotevřeme nic, protože děti do škol jenom tak brzy nevrátíme"... S tím koresponduje, jakou prioritu dostalo očkování pedagogů.

Viz též "Pokud budou školám chybět testy, měla by se opět omezit školní docházka. V rozhovoru pro Právo to řekla viroložka a členka expertního týmu MeSES ministerstva zdravotnictví Ruth Tachezy." (29.4.2021)

Tachezy: Bez testů by se měla školní docházka omezit - Novinky.cz

Kdo si (např.) ta paní myslí, že je ? A čím má svoje kategorické výroky podložené ?

0 0
možnosti
PS

Jo, takže když moudrá opatření nemají na epidemii vliv, tak vlastně Andrej za nic nemůže. ;-D

0 0
možnosti
JV

J76a42n 50V57i86n81t73r

3. 5. 2021 0:21

Pan Neff pořád žije v směšné představě, že všechna ta vládní opatření měla a mají nějaký vliv na průběh epidemie. Ve skutečnosti měla asi takový vliv, jako na střídání ročních období. A politici si na to stále hrají a předstírají že jenom jejich zásluhou přišlo po zimě jaro a milostivě nám dovolují odložit zimní oblečení.....

0 0
možnosti
PR

Ještě k ministrini Benešové. Proč by ji Hamáček odvolával, když svymi zemanovsko rusáckými výroky působí v podpalubí ANO, kde jsou dnes všichni kromě Babiše, Faltynka a Jourové, jako dělová koule pod čarou ponoru.

0 0
možnosti
PH

No, ono to logiku má - právě proto že teď jsou Hamáček s Babišem na jedné lodi, přesněji na jednom prkně na moři, a snaží se na něm udržet, pokud to půjde, do podzimních voleb. Nic víc, nic míň

A že po těch volbách půjde Hamáčkova ČSSD ke dnu a že Babišovo ANO (pokud bude v opozici) už bude Babišovi na..nic, to oba vědí.

Kdyby s tímhle nepočítali,.. no ono se dá počítat s tím, že jednou se ta zpráva BIS (byť proškrtaná) zveřejní, takže občané si pak sami spočítají, kolik tam těch vyšetřovacích verzí je, a jaké neochvějné důkazy jsou tam uvedeny....

0 0
možnosti
PR

Nemá smysl to a to..., to zní trochu soudružsky.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz