Čtvrtek 25. července 2024, svátek má Jakub
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Děti do škol

I notorický reptal musí uznat, že návrat (byť jen některých) dětí do škol (ne všude) je krok k normálu. Nemá smysl zakládat debatu o tom, zda je to dobře nebo jestli se mělo jinak, těch chytrých kteří naprosto přesně vědí, co by se mělo dělat jinak, těch je v našem státě tak asi deset milionů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Tak nám dorazí 3milióny vakcín. Stačí to Babiš přepočítat?;-D

0 0
možnosti
VZ

Špatná zpráva pro opozici, Podlezny. Před volbami Covid již nebude téma.

0 0
možnosti
Foto

Dnes má svátek Alexej. To není moc české jméno. Moc jich neznám. Snad je ministr PTP Čepička byl Alexej. Zajímalo by m, kdy se tohle jméno objevilo v našem kalendáři. Tipoval bych rok 1946.;-)

0 0
možnosti
PH

P33e47t63r 80H48a20n

3. 5. 2021 9:15

Alexej Pludek byl ročník 1923.

0 0
možnosti
MM

M94i83k40y 51M96i87k61y

3. 5. 2021 8:48

Pane Neffe, roušky a placatá Země? Máte to zapotřebí? Býval jste jinačí frajer : (

0 0
možnosti
Foto

Nadsázku používal vždy

0 0
možnosti
VD

Loňské léto nebylo rozmarné, nýbrž zmrzačené zákazy a likvidacemi. Některým hadromilcům se to natolik zalíbilo, že systematicky prosazují nekonečné protahování ve smyslu SciFi o tom, jak s kovidismem budeme žít nejlépe už napořád. V tomto jsou úvodníky přesvědčivé.

0 0
možnosti
DR

Nie je to trochu zbytočné , je 48 dní vyučovanie a v tom je aj odovzdávanie účebníc / už týždeň pred koncom školy , čistenie popísaných lavíc , rozdávanie vysvedčení. Tak že deti sa už toho veľa nenaučia .

0 0
možnosti
JU

Už ať táhnou děti do školy nebo se z nich zvencnu. Jestli se tam něco naučí mi teď připadá nedůležité.

0 0
možnosti
JF

Dobré ráno z oblačné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Děti do škol, dospělí do hospody!

0 0
možnosti
PS

Co Vám brání jít do hospody?

O víkendu jsem byl na chalupě u Olomouce, prodej sice přes okénko, ale venkovní zahrádka otevřená, pokecal jsem se známými, prostě pohoda.

I domácí klobása z udírny. :-)

0 0
možnosti
BM

S těmi učiteli je to následovně: Někteří tu práci mají rádi a těší se na děti - ti zvládnou oba styly výuky najednou -a ti měli výsledky i v předchozím období. Jiní s radostí přijali rok prázdnin a distanční výuku pojali jako nemilou povinnost, která se dá ošulit - ti mít výsledky nebudou nikdy. Otázka je, kterých je většina.... (učil jsem 44 let)

0 0
možnosti
JP

Když tam hraje roli i schopnost zvládat výuku na dálku a PC techniku, což je drobet jiná disciplína...

0 0
možnosti
FN

Mrzí mne jednosměrné Astonovo myšlení. Na jeho úvodnících se projevuje odtržení od normálního života. Hovoří o tom, jak těžkou úlohu mají učitelé při distanční výuce a při týdenní rotaci. Pravda, mají. Ale úplně zapomíná na to, že ještě v mnohem těžší situaci jsou pracující rodiče s dětmi. Jak mají sladit práci, třeba i z domova, s nepravidelnou školní docházkou? Na nich pak leží břemeno práce, výchovy i výuky! Mladé pracující rodiny s dětmi jsou nejpronásledovanější skupinou dneška a když se podíváte do volebních programů politických stran, tak tam pracující rodiny s dětmi nenajdete. A naopak, na nepřizpůsobivé, kteří nepracovali, nepracují a pracovat nebudou se vynakládají desítky miliard korun, stejně jako na činnost parazitických neziskovek, které se zabývají bezvýsledným začleňování.

0 0
možnosti
JP

Aston psal o učitelích a má pravdu. Na rodiče třeba ještě přijde. Ovšem před těmi mají přednost nejen vámi zmiňované skupiny, ale třeba i důchodci, že...

0 0
možnosti
M6

M97. 61698S18656.

3. 5. 2021 8:08

Tak prý minulý týden po Zemanově proslovu k národu byly konečně předány ty nezvratné důkazy. Týden před tím ještě nebyly k mání. Bravo pane Koudelka, to je aspoň na jenerála.;-D

0 0
možnosti
VZ

Hamáček žadoní bratrské státy aby vypovídaly ruské diplomaty. Zatím to není žádná sláva, pravda. A co Ukrajina? Ta se přidá kdy?

0 0
možnosti
Foto

A česky by to bylo jak?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz