Pátek 14. listopadu 2025, svátek má Sáva
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Dejte aspoň Veseckou

Nedáte-li Kopřivu, dejte aspoň Veseckou, koleduje ministr vnitra Radek John. S vnitrem si očividně neví rady a patrně si rady vědět nemůže - takto složitý a vnitřně provázaný organismus nezvládne bývalý televizní moderátor.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

ZN

Z. Novák

6. 9. 2010 16:03
Pane Pavle!

Jestli si myslejí mně jako komunistu, tak jste střelili vedle.

Byl jsem pronásledován a moje děti nesměly na střední školu.

Jestli tím myslejí mně tak jsou vejtaha a myslejí si, že házejí perly sviním a zatím je pojídají sám.

0 0
možnosti
MK

M. Komárek

6. 9. 2010 16:09
klid

zřejmě jste byl tady naprosto poslední, koho ten fanatik ještě nenapadl. Tak už tu aspoň nebudete jako kůl v plotě :-)

0 0
možnosti
VP

V. Pavel

6. 9. 2010 18:28
Re: klid

Komárku! Udavači a Husákovský mravní degeneráte! Nepsychologizujte tady o mně a raději se seznamte s významem pojmu "fanatik", když ho hodláte vůči někomu používat!

0 0
možnosti
VP

V. Pavel

6. 9. 2010 18:36
Nováku!

Nováku! Vy dobře víte, že já o vás "vím" své! O takových, co v diskuzním fóru deklarují, že s některými zásadně nediskutují, tj., že ani na ně nereagují a vyzývají k tomu i druhé, vy dobře víte, co si já myslím! Byla to jedna z transparentních, tj. neskrývaných aktivit také zdejšího grafomanského Husákovského blbečka M. Komárka. Ovšem ta nejméně zavrženíhodná! Těmi byly jeho nepřátelské aktivity skrývané. Udavačství a supliky redakci o mé vybanování a i některých jinýchúčastníků. Vy Komárka rozhodně mravně převyšujete, protože neudáváte. Přesto to nestačí, abych si vás vážil. Pouze vím, že nejste tolik pokřivený člověk, jako Komárek! Vidíte ale, že komunikujin i s ním. Přes vědomí, že zcela mimo veškerou rozumnou pochybnost, jde o mravní Kreaturu Husákovského typu! I proto jsem přece v diskuzním fóru! Chápete?

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz