22.6.2021 | Svátek má Pavla


Další zářez do pažby

10.1.2006

Usnesení se však netýká unionistického politika Pavla Němce, který zasáhl do činnosti soudů tak úspěšně, že obviněný katarský princ je nyní ve své vlasti na svobodě. Je reakcí na nedávnou schůzku premiéra Paroubka s nejvyšší státní zástupkyní Veseckou a zmíněným ministrem Němcem. Nesmí jít ani o „mediální náznaky relativizace některých základních principů demokratického státu,“ nabádal Kalousek členy výboru. Má jistě pravdu, přinejmenším v tom, že si udělal další zářez do pažby neohroženého bojovníka proti nepravostem. Důležité je být iniciativní, to Kalousek dobře ví.

Marně by se teď Paroubek bránil okřídleným výrokem anekdotického pana Kohna „ale voptat se snad můžu“ – premiér se na schůzce ptal, proč byla zastavena trestní stíhání Tomáše Pitra. Taky bychom to rádi věděli a taky bychom se ptali, kdyby byla naděje, že nám někdo odpoví. Paroubkovi snad něco odpovědí, ale zásluhu, byť jiného druhu, nemají ani policisté, ani státní zástupci ani soudci, ale opět jen a jenom Miroslav Kalousek.VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Operátor/ka výroby

VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Moravskoslezský kraj
nabízený plat: 27 000 - 32 500 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.