27.1.2022 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

Další uvolnění

Vláda oznámila, co všechno se zase smí, jaké restrikce padají. Teď znovu vytknu před závorku, že dle mého hlubokého přesvědčení je covid nebezpečná a záludná nemoc a pekelně nakažlivá a že efekty jednotlivých opatření se projevují statisticky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Rampas 4.5.2021 9:06

S Hamáčkovým Haškem je to také pravda a ticho po pěšině. Oni si ti ortodoxní politici neublíží.

M. Miky 4.5.2021 8:43

Nejhorší je, když se kovid usadí "dočasně" na mozku a u takto postiženého se rozvine tzv. Lockdownův syndrom. Vedlejším příznakem je rovněž anaserpentní spinóza (nadměrná kučeravost vlny) napadající jinak pouze ovce.

M. Polláková 4.5.2021 9:12

R^

M. Valenta 4.5.2021 8:40

A to ještě Aston nevěděl, že svazák Hamáček se chystal v Moskvě "vyměnit" vrbětický teroristický útok za milion neatestovaných sputníčků. Jak tento "obchod" nazvat mě momentálně nenapadá.

L. Beneš 4.5.2021 8:56

Pan Valenta, krom pozorného čtení Novinky a Seznam Zprávy, má svého agenta rozvědčíka nejen na zasedání vlády, ale i v ostříhané hlavě vicepremiéra a ministra vnitra. Proto je tak dobře informován.

L. Beneš 4.5.2021 8:40

Vzpomínám na jeden kdysi otištěný obrázek, tuším od Renčína, kde otec hledící na rozkvetlou zahradu volá: Děti, pojďte se podívat, blbost kvete. A kvete pořád. V tomto státě ano. Prý již bude možné, aby činnost zahájili také překladatelé. To mne zaujalo, protože jsem si tou činností vydělal již pěkných pár pětek. Zavolali mi z podniku X, zda bych jim nepřeložil dokumentaci ke stroji W třeba do francouzštiny nebo do nějakého dalšího jazyka, jehož jsem v míře postačující mocen. Řekl jsem ano a za pár chvil jsem otevřel e-mail a dokumentaci jsem měl na stole. Podobným způsobem jsem hotovou práci odeslal zpět. Pak jsem jen očekával, kdy se honorář objeví na mém účtu. Kolika nebezpečnými viry jsme touto komunikací ohrozili populaci tohoto státu? Tento příklad je dokladem, jak daleko od skutečného života jsou ti páni, kteří všechna ta "opatření" k naší ochraně vymýšlejí. Obzvláště jeden blábolí v televizi hodně a velmi rád. Nu, ať si toho dočsně užije. Lidé si o něm, myslí své.

J. Hejna 4.5.2021 10:07

Škoda, že jste přesněji neurčil toho v televizi; blábolí jich tam hodně.

F. Šimek 4.5.2021 8:36

Havel-ka. Desítka Braník z petek-je co?U nás v JČ pijeme záásadně dvanácku Budvar, nebo Samson!Pan farář pije víno, co mu prej dováží ašš z Vatikánu, ale je to PRAŽSKÝ VÝBĚR!!Frštenz?Za celejch 75 let sem nebyl vožralej. Taková blbost-dostal bych mezi baterky pumelici, že bych to nerozchodil...DEJ MU ZA UŠI!! ;-DEU

L. Beneš 4.5.2021 8:41

Už vám, Jihočechu, někdo někdy řekl, že s Budvarem se v Plzni myjí schody?

F. Šimek 4.5.2021 8:44

Neřekl!V Plzni sem žil 20 let, ale....joo, když Prazdroj koupil rákosník, tak na to určitě přišel....;-DEU;-D!!

L. Beneš 4.5.2021 9:00

Rodinné stříbro, o němž naši čestně pokrokoví vedoucí činitelé tvrdili, že se nikdy neprodá do cizích rukou, koupil rákosník? A kdo mu ho tedy prodal či přeprodal? Pro případ, že byste mě chtěl kvůli tomu Budvaru inzultovat, jsem měl připravenou výmluvu, že jsem měl na mysli přirozeně ty v Americe vařené patoky.

V. Zadák 4.5.2021 8:45

Franto, Bráník se už vaří vaří na Smíchově. Zlatopramen se už nevaří v Krásném Březně, ale na druhém břehu Labe ve Velkém Březně společně s Březňákem.

Říká se tomu globalizace.

R. Rampas 4.5.2021 8:51

Oba pivovary navštěvuji, když mám cestu. Restaurace s těmito moky rovněž, s oblibou. Tohle špičkováni je pro hlupáky a může být jen takovými pronášeno.

Mimochodem, kdybych si měl vybrat z které vody má být plzeňské vařeno, vybral bych si tu z Budějovic.

M. Moravcová 4.5.2021 8:33

Skvělý blog. Laskavý a přesto úderný.

Nenosí roušky. Byl na zakázané demonstraci. Kadeřnice ho navštívila doma. Sousedi vypověděli, že se to děje stále. Odmítl vypovídat, zda si sedal tam, kde to bylo zakázáno. Odmítal se podrobit testu. Vyjadřuje veřejně nespokojenost s opatřeními vlády. Děti doma řádně nepoučil, a nabádá je k nesposlušnosti. Na pracovišti odmítá nosit respirátor údajně proto, že se dusí. Tvrdí, že má právo vykonávat svou práci bez tohoto omezení. Odmítá očkování s primitivním argumentem, že je dobrovolné. Nechce být nositelem covid pasu, a trvá na tom, že musí stačit klasický pas. Proto má už dnes zákaz výjezdu mimo hranice země.Neprojevil jako jediný z provozu zájem o přednášku o prospěšnosti covid testů. Je to nespolehlivý kádr. Doporučuji dát mu okamžitou výpověď. Nedoporučuji mu dát kladné doporučení." Vzpomínáte?

https://blog.aktualne.cz/blogy/jana-hamplova.php?itemid=39793&fbclid

M. Moravcová 4.5.2021 8:34

a jeho závěr: A k tomu nás čekají volby. Zatím jsem žádou z velkých stran neslyšela, co s tímto zdravotním, právním, ekonomickým a etickým marasmem, ve kterém my teď dole denodenně žijeme, hodlají udělat. Přitom je to hlavní téma doby. Tedy i voleb. Měly by tedy říct, co všechno zruší, jak budou postupovat vůči covidu oni, budou-li ve vládě, a jakou vyvodí odpovědnost za to, co se tu nyní děje. A taky, že zveřejní všechny smlouvy, které stát v době nouzového stavu uzavřel, a které jsou zatím utajeny. Občané této země chtějí slyšet, co všechno bude po volbách ve vztahu ke covidu jinak, a kdo nám za to ručí hlavou

L. Beneš 4.5.2021 8:44

Jakkoli nemám rád ty bukanýry (ostatně, ti na tom pro tento momentě netrvají) a ty, co se rádi muchlají spolu, zrušit je třeba tuto vládu, která udělala z 10 milionů hlupáky a své spíše nevolníky nežli poddané.

K. Zelený 4.5.2021 9:04

Připojuji se s pochvalou, vskutku výstižný popis idiocie kverulansis. Pokud jste se poznala, mohlo vám to připadat i laskavé, připouštím.

M. Moravcová 4.5.2021 9:12

Tak když se zelený blbec postaví paní JUDr. Hamplové, tak je jasno.;-D;-D;-D

K. Zelený 4.5.2021 9:31

Nejsou tři smajlíky a jedna urážka na posílení sebevědomí málo, Marie Picyklistovno?

R. Rampas 4.5.2021 8:32

Dobré ráno vinšuju, hezký den se už maluje sám...

V. Zadák 4.5.2021 8:31

Lidová komisařka Věra Jourová burcuje západoevropské státy k silné koordinované reakci proti Rusku. Zatím vyhostilo ruské diplomaty pouze několik východoevropských zemí, dodala Lidová komisařka Jourová.

J. Havelka 4.5.2021 8:28

Nechci tady zasírat diskuzi s Drob- búú, jak jsem předeslal, ale musím pochválit jeho dobrovolný nick -soudruh poručík Troník, ale pozor, chlapci mu vždycky říkají Trondo!

M. 6S6. 4.5.2021 8:31

Nechci? ;-D;-D;-D

J. Havelka 4.5.2021 8:26

Je to stereotyp, povídá Ščuka, takto rómský předák. Já třeba zpívat neumím a v učebnicích se píše, že Rómové zpívají, je třeba to změnit a neházet nás všechny do jednoho pytle! Tak jo, řekli na ministerstvu..

J. Havelka 4.5.2021 8:18

V Rakousku slouží už první očkování jako vstupenka do hospody!

Říkám odjakživa, Rakousko nemělo být uničtoženo, ale nám zachováno a už bych moh do hospody!

I Bohouš ŠI - MEK -MEK, v kanadách, v Křemži. I pan farář a nemuseli by lemtat desítku Bráník z petek!

H. Kotaz 4.5.2021 8:20

Jo, ale to by se museli Rakušáci a jejich Němci chovat jinak.

Né mít ostatní národy v monarchii za slouhy.

J. Drobný 4.5.2021 8:25

To je první i poslední na co Havel-ko dokážeš myslet - hospoda! Už abys tam mohl vyrazit a narvat si teřich pěnivým mokem a cestou domů ochcávat rohy!:-/

F. Šimek 4.5.2021 8:26

ŽÁDNÁ PRVNIČKA, ALE FURT MÁŇA DLAŇŮ ;-DEU;-DR^

J. Vobr 4.5.2021 8:18

PO KÁVĚ JIHLAVANCE VAŘENÉ V PLECHÁČKU NA PRIMUSU NEBO PROPAN-BUTANOVÉM VAŘIČI ZE SEBE NIKDY ŽÁDNÝ DISKUSNÍ PŘÍSPĚVEK NA VYSOKÉM LEVELU NEDOSTANETE !!!

To si pamatujte diskusní plebejci a zasírači diskusí ;-D;-D;-D

M. Němec 4.5.2021 8:25

Na taneční parket přichází humorista Vobr .

Prosím porotu, jmenovitě paní Laťku Vysokou a pana Levela, aby hodnotili přísně, ale spravedlivě.