28.1.2022 | Svátek má Otýlie


Další apoštol

11.11.2005

Přitom Zgarba měl nohu na brzdě, jakou mohl proces svého odvolání oddalovat: opravdu to byl on, kdo na skandál kolem pozemkové spekulace upozornil. Neudělal ale vše myslitelné i nemyslitelné, aby té špinavosti zabránil. Prostě, nezahýbal nebesy a člověk v jeho postavení má mimořádné pravomoci a mimořádné kontakty a možnosti běžným smrtelníkům nedostupné, aby ve veřejném zájmu mohl vykonat i nemožné.

Premiéru Paroubkovi je spekulační aféra mimořádně nepříjemná a jistě mluvil upřímně, když Zgarbův krok ocenil. Patrně k němu sám přispěl – měl na něho páku, protože ve hře je volební pozice na Vysočině, kde Zgarba soupeří s Paroubkovým vyvolencem Bublanem. Rekordní je i rychlost, s jakou došlo k nominaci Zgarbova nástupce. Je jím Jan Mládek, který dobře zapadne do skupiny Paroubkových apoštolů: jsou to lidé obrazně řečeno s mocně vyvinutými žvýkacími svaly. Energie z nich čiší, jsou to muži rázných slov a když se před nimi řekne „skrupule“, sahají po slovníku cizích slov.Opět jsme to roztočili: Ohlédnutí za Vánočním kolotočem v roce 2021
Opět jsme to roztočili: Ohlédnutí za Vánočním kolotočem v roce 2021

Vánoční kolotoč se stal nedílnou součástí eMimina. Letos si už po třinácté naše uživatelky vzájemně poslaly dárečky, které opět udělaly velkou...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.