Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Co když Babiše (ne) zvolíme

Byla by to druhá prohra v sérii. Parlamentní volby ho odsunuly do pozice opozičního politika, která mu nesedí. Druhá prohra by znamenala zásadní otřes jeho pozicí. V té parlamentní prohře, v té pomohl pětikolce k výhře Pánbůh tím, že si odskočil a nebyl doma.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Ještě pro Bolelouckého. Tady v NB mám k dispozici hned dva obchody Albert. Jeden je supermarket u stanice metra Hůrka, druhý hypermarket v OC Galerie Butovice. Pokud tam přijdu brzy dopoledne, tak tam žádné fronty nejsou. Na řadu u pokladny přijdu téměř okamžitě. Odpoledne, když se vracejí lidi z práce, se v těch obchodech pohybuje více lidí, což dá rozum. Ale že by se tam od rána tvořily dlouhatánské fronty lidí, to je naprostý nesmysl.

0 0
možnosti
PB

Byl to fór mudrlante.

0 0
možnosti
Foto

Nasazení bojůvek do schůzí a na mítinky politických soupeřů s cílem účastníky vyděsit, zmlátit a rozehnat je tradiční, mnohokrát osvědčenou metodou předvolební kampaně, zejména když se zdá, že by mohli ve volbách uspět. Copak jsme zapomněli na historii? Na bojůvky SAmanů, kteří ve jménu nacionálního socialismu a Adolfa Hitlera zastrašovali odpůrce, s nevídanou brutalitou rozháněli shromáždění politických oponentů a fyzicky napadali lidi nesdílející Hitlerovy postoje? Ano, to jsou fašistické metody a není pro ně jiný název. Vždyť lidé ze štábu Andreje Babiše mluví o nejméně dvou třetinách lidí v davu, kteří jsou na každém mítinku stejní a jezdí narušovat shromáždění Babišových příznivců od města k městu. Konečně, jeden takový pán to sám v tisku přiznal a vlastně se s tím chlubil. Nacisté použili všech dostupných prostředků propagandy. NSDAP šla do voleb s heslem: ,,S Hitlerem proti šílenství zbraní!“ a získala podporu od mnoha známých osobností. Celé to začalo tzv. Slibem nejvěrnější věrnosti od 88 spisovatelů z Německé akademie poezie 26. října 1933, kteří podpořili vystoupení ze SN. Následně 11. listopadu požádal o souhlas i prezident Hindenburg v rádiovém vysílání. Podpory se nacisté dočkali od světoznámého chirurga Ferdinanda Sauerbrucha, filozofa Martina Heideggera či nositele Nobelovy ceny za literaturu Gerharta Hauptmanna. Špičky průmyslu a obchodu stejně jako církev se taktéž postavily za Hitlera. Ačkoliv volby byly tajné, tak o volbách demokratických nemohla být řeč. Ve volebních místnostech byly vlajky se svastikou a Hitlerovými portréty. Jednotky SA byly přítomny při hlasování a kontrolovaly volební seznamy....!

0 0
možnosti
PB
VZ

Člověk by se ze současných cen possral, ale když vidím cenu toaleťáku tak jsem na to ztratil odvahu.

0 0
možnosti
PB

Asi dojde na noviny. Ty ale také stojí 25 kaček.

0 0
možnosti
LF

Pradox? Spíše sviňárna je to, že vyznavači a zastánci pana Václava Havla, který většinu svého života zasvětil boji proti totalitě, neprávu, zločinu, což bylo mottem zločinecké organizace KSČ, která Václava Havla za toto stíhala, věznila, právě takového volili v přímé volbě v prvním kole ( 1 975 056 hlasy)a budou takového volit i v kole druhém.

Přitom byla možnost volit nekomunisty, ale ne vzali si za vzor kariérního komunistu, dokonce předsedu ZO KSČ.

Spojit se ti co chtěli ukončit okupování prezidentského úřadu komunistou, přesněji toho s komunistickou minulostí, mohl být nekomunistický prezident zvolen 3 128 783 hlasy (56, 07 procenty) v prvním kole a bylo vymalováno.

0 0
možnosti
LN

Vydrž to blábolení do pátku, pak už můžeš přestat. ;-D

0 0
možnosti
PO

Kam kráčíš české zemědělství ???

Letos budeme stejně jako loni, závislí na dovozu potravin. Loňské záporné saldo agrárního zahraničního obchodu bylo rekordní a bude se podle odhadu bude blížit 45 miliardám Kč. Novinářům to dnes řekl předseda Zemědělského svazu ČR Martin Pýcha. Kvůli vyšším cenám produkce z dovozu mohou podle něj růst ceny potravin, protože čeští zemědělci mají u některých komodit i o více než deset procent nižší výkupní ceny než například v Německu nebo dalších zemích EU.

Z České republiky se vyváží suroviny a dováží se komodity s vyšší přidanou hodnotou a zároveň vyšší cenou. „Čeští zemědělci stále prodávají svojí produkci pod evropskými cenami,“ řekl Pýcha. Například mléko podle něj prodávají na zhruba 89 procent průměrné ceny v EU. Ceny pšenice v ČR byly loni zhruba na 87 procentech ceny obchodované na pařížské burze.

Dále bude mít Česká republika že ČR nejnižší přímou platbu na hektar z celé EU!!

Premier Fiala na otázky neodpověděl a odkázal nás na mministra Nekulu ....ten ale o tom nic neví ?? .....no toto ....

0 0
možnosti
PB

To je bohužel realita ! Ale koho to zajímá. Jsme ve válce !

0 0
možnosti
OM

Konečně se ukázalo, jak byl včera Řezníček proradný. Jak mohl Babiš tušit, že Polsko je v NATO?

0 0
možnosti
PO

ČT už si na nestrannost ani nehraje ...přesto, že to má napsané v tzv. Kodexu ČT ....neuvěřitelné !!

0 0
možnosti
Foto

První prezidentská debata: neschopná ČT, prázdný generál, který neví, která bije. Volit Pavla? CIA, Aspen, NATO, válku? Praha proti venkovu?

0 0
možnosti
RT

Běžte z toho balkónu, ofoukne vás.

0 0
možnosti
Foto

Kartéél, kampááň, loutka..... loutka, kampááň, kartéél....kartéél....

0 0
možnosti

J32a46n 23Č51e29r55n89ý

23. 1. 2023 19:11

Pavel řekl, že Babiš jako předseda vlády nám dal cukrátka. To Pavel nám dá rovnou pytle pro mrtvoly.

0 0
možnosti
RT

Vždyť už jste veletrapnej.

0 0
možnosti
Foto

Včerejší zážitek. Všude tma, žena řídí a já jí říkám, zastav mi u bankomatu. Před bankou tma a zaparkováno asi deset vozidel. Vyskočím. vyřídím bankomat a letím naproti k autu, otevřu dveře skočím dovnitř a ozve se od volantu ječivý řev. "Pomóc! Co tu chcetéé?: .... vycouvám. " Ježíši pardon? " Já si spletl auto. :-):-):-)

0 0
možnosti
RS

:-) ... dobrý, to se mi ještě nestalo ...

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz