Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Co když Babiše (ne) zvolíme

Byla by to druhá prohra v sérii. Parlamentní volby ho odsunuly do pozice opozičního politika, která mu nesedí. Druhá prohra by znamenala zásadní otřes jeho pozicí. V té parlamentní prohře, v té pomohl pětikolce k výhře Pánbůh tím, že si odskočil a nebyl doma.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
LN

Babišova taktika nefunguje, Pavla o Hrad připraví jen fatální chyba, říkají analytici

Byly čtyři a všechny ukázaly totéž. Podle všech průzkumů před druhým kolem prezidentských voleb je favoritem souboje o Hrad generál Petr Pavel. Momentálně ho chce volit o zhruba 15 procentních bodů více lidí než jeho protikandidáta Andreje Babiše. Pavel má takový náskok, že by se podle analytiků muselo stát něco velmi neočekávatelného, aby se nestal příštím českým prezidentem. ...

...

"Babišovy šance jsou malé, spíš jen teoretické"

Jediná cesta, která mohla přivést Babiše na Hrad, se tak uzavírá. Ačkoliv v prvním kole dostal expremiér jen o 23 tisíc hlasů méně než Pavel, jeho výchozí pozice byla výrazně horší. Už totiž neměl moc možností, kde brát další voliče. Jeho snahou tak je pokusit se odradit příznivce ostatních kandidátů, aby k volbám šli. Kromě toho se také pokouší oslovit nevoliče.

Proto po prvním kole začal zdůrazňovat Pavlovo členství v předlistopadové KSČ, přestože sám byl ve straně dvakrát delší dobu a navíc je evidován jako agent Státní bezpečnosti. Nebo na svých billboardech tvrdil, že nezavleče Česko do války. A to navzdory tomu, že prezident žádné takové pravomoci nemá. ...

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/milionovy-naskok/r~40076a8a9b3411ed93abac1f6b220ee8/

0 0
možnosti

J44a53n 80Č27e53r52n46ý

23. 1. 2023 20:42

To by byla škoda, kdyby to zelené vemeno se nedostalo na Hrad.

0 0
možnosti
Foto

Pane Bože

to je ufňukanec

0 0
možnosti

J82a54n 70Č22e58r50n34ý

23. 1. 2023 20:14

Šinágl:

Šance kandidátů jsou vyrovnané. Pavlova podpora mainstreamem připomíná totalitu. Pro nezávislé diváky vyhrál včerejší debatu na ČT Babiš, věcností i způsobem projevu. Čelil viditelnému, podprahovému aktivismu moderátora Řezníčka a častému vstupování gen. Pavla do Babišovi argumentace. To je projev slabosti a reakce v ohrožení. Moderátor se v USA o nezávislosti a férovosti mnoho nenaučil, resp. je v ČT nemohl použít. 30 vteřin na poslední slovo je ubohost – i Rada ČT uděluje 3 minuty, pravda jen zástupcům občanů, aby toho neřekli příliš...

0 0
možnosti
DM

D53a88n63i22e17l 86M63a81c76h

23. 1. 2023 20:16

Šance jsou vyrovnané. Pro Pavla 58%, pro Babiša 42%. To je skoro plichta! ;-D

0 0
možnosti
JU

J95a39n 80U47r38b61a98n

23. 1. 2023 20:13

Nj. Dneska hokynarska zabijacka v Brne. Ze to tomu cobolakovi stoji za to, delat takovyhle divadlo. Jako by to snad mel zapotrebi. Cau lidi!

0 0
možnosti
LN

Taxíky pod kontrolou FSB i zákaz slova "válka". Jak Kreml kvůli invazi utahuje šrouby

Doživotní trest za sabotáž nebo patnáct let v trestanecké kolonii za šíření "vědomě nepravdivých" zpráv o armádě. Kreml po invazi na Ukrajinu utahuje šrouby. Státní duma loni přijala rekordní počet zákonů, některé z nich výrazně utužují pozici režimu Vladimira Putina. ...

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/jak-kreml-kvuli-invazi-na-ukrajinu-utahuje-srouby/r~2981462490e311eda25a0cc47ab5f122/

Stejné tresty jako zavádí ruská totalitní vláda bych zavedl selektivně jen pro Putinovy vytrubovače lží v Česku. Žádná svoboda slova pro všechny! Pro rusácké vytrubovače stejné tresty, jako v Rusku!!! Hned by byl klid. ;-)

0 0
možnosti
PO

Generál Pavel ....a zase vedle ( a o dost) :

Do NATO jsme vstoupili, aby byl zachován mír ....

Nebudu sem dávat výčet všech invazí a agresí NATO ve Světě .....takže mír, jó ????

0 0
možnosti
DM

D76a55n90i50e39l 79M53a98c25h

23. 1. 2023 20:14

K.Kotku, kde vás táta odložil?

0 0
možnosti
Foto

Už zase blekotá, sajrajt.

0 0
možnosti
Foto

Těmto lidem se postupně podařilo zmanipulovat syna Andreje Babiše proti vlastnímu otci. 헡헲헯혂헱혂 헷헲 헷헺헲헻헼혃헮혁. Opovrhuji jimi. Nestojí mi za jméno. Pojmenuji věc jako obecný princip. Protože na této kauze můžeme dobře pochopit, jak vlastně funguje česká politická a mediální scéna.

Jak ukázalo dění během soudního přelíčení a odborným posudkem bylo doloženo, faktem je, že Andrej Babiš ml. má, bohužel pro něj, zdravotní, psychické problémy.

V obou zprávách se hovoří o zapojení externí novinářky a aktivistky, která získala kontakt na Andreje Babiše ml. Tato žena jej přesvědčila, že jeho psychická diagnóza je vymyšlená. Novinářka, poté, co si získala důvěru Andreje Babiše ml., pak pokračovala v manipulaci, na jejímž konci bylo, že Andrej Babiš ml. uvěřil, že za jeho obtíže může výhradně jeho otec.

Paní přesvědčila syna, že Babiš, vlastní otec, jej manipuluje a ovládá. Přes farmaka, ošetřovatele, psychology. Pro lidi, kteří jsou obecně ve složitější osobní psychické situaci, může být takové vysvětlení vodítkem. Není neobvyklé, že lidé, kteří se ocitnou v různých potížích, hledají vysvětlení svých potíží a stavu jinde než v realistickém hodnocení situace.

Andrej Babiš ml. paní uvěřil.

0 0
možnosti
DM

D39a17n14i49e27l 95M79a85c92h

23. 1. 2023 20:10

Proč Andrej starší slibuje, že nebude posílat děti na Ukrajinu, když tam svého syna už dávno poslal? Máte pro to nějaké vysvětlení, nácku?

0 0
možnosti
MP

The economy is down, but AI is hot. Where do we go from here? Ekonomika klesá, ale umělá inteligence je žhavá. Kam máme odsud namířeno?

Já vám to dnes prozradím. A to, co řeknu, platí dnes nejen pro obor umělé inteligence (AI), jehož vývoj dlouhodobě sleduji. To, co se dnes děje, platí pro všechny obory. Nejsou totiž peníze ekonomice firem a států. Takže co?

- Tlak na aplikace, které rychle vydělávají peníze. Už žádné dlouhodobé projekty základního výzkumu. Se všemi negativními dlouhodobými důsledky, které to přinese.

- Propouštění zaměstnanců. Je jim někdy neumožněn vstup na jejich původní pracoviště, dokonce bez předchozího upozornění o jejich vyhazovu z práce. Hej Gusto, je husto!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz