Pondělí 15. prosince 2025, svátek má Radana, Radan
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Co je dobře připomenout k Pražskému jaru a Srpnu 68

Jako pamětník bych rád dodal pár postřehů.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Foto

ožralí mužici první ve vesmíru ...

/źádná demokratizace. To se jen dvě party komunistů rvou o moc. Špatně to dopadne a spousta lidí bude velmi nešťastných. Jinak není k r. 68 co dodat.

1 0
možnosti
Foto

první mužik ve vesmíru byl 158 cm "velkej" "kosmonaut" /aby se vešel do té malé létající rakvičky/ a když se vrátil, tak se uchlastal k smrti

0 10
možnosti
LB

No vidíš. 158 cm "velkého kosmonauta" poslali do vesmíru a tebe mohli poslali nanejvýš tak do p*dele. On se uchlastal a ty jsi zblnul.

5 0
možnosti

Neuchlastal se. Zahynul pri letecké havárii při výcviku.

4 0
možnosti
JK

Těreškovová. Ta nedopadla opravdu, ale opravdu dobře.

0 2
možnosti
DM

D97a41n56i64e78l 22M52a13c62h

22. 8. 2024 14:24

No právě. Pilotům nedávají dýchnout a on prý dost chlastal.

1 0
možnosti

No, víte, jen sebevrah vleze do Migu-15UTI pod vlivem. A ano, jednu dobu chlastal, ale v inkriminované době se vracel ke kosmonautickému výcviku. Chtěl znovu do vesmíru. A mimoto v tom éru byl s instruktorem, protože dlouho nelétal.

1 0
možnosti
TK

Kdepak dneska s fakty! To nemá šanci.

2 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz