Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Chlapci? Ne. Grázlové!

Dneska se už o gangsterech jako o podnikatelích nepíše, což samozřejmě neznamená, že by se mezi podnikateli nenašli gangsteři.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JP

Maďarsko na nákupu ruského plynu obrovsky prodělává, upozornil tamní list - Novinky

0 0
možnosti
Foto

Jestlipak Lipánek už dorazil v pořádku domů. Měl jsem o chlapce docela strach, aby to nebyla nějaká ruská sabotáž, nebo něco takového!:-/

0 0
možnosti

J25a76n 26Č78e59r49n48ý

4. 3. 2024 11:41

Ještě tam prý na žádost Indů den zůstal. Takového exota ještě neviděli.

0 0
možnosti
PD

„Cílem Rusů uvnitř Ukrajiny je demoralizovat Ukrajince, zasít paniku mezi obyvatelstvo, vrazit klín mezi armádu a civilní obyvatelstvo a postavit všechny proti všem, včetně představitelů politického vedení země a občanské společnosti,“ konstatoval ukrajinský Výbor zpravodajské služby.

Kde se to ti Rusové za poslední desetiletí na příkladech ze světa naučili?

PS ....pokud by se ten výbor konal v naší hospůdce, asi bych se zúčastnil, dodávám ..... ??

0 0
možnosti
Foto

Alena Schillerová ve snaze být viděna nejmladší generací tančí a mohutně exhibuje na TikToku. Mnohým je pro smích. O důležitosti přítomnosti na čínské sociální síti ale svědčí čerstvé rozhodnutí německé vlády otevřít si svůj účet.

Článek

Marketingoví poradci začali tlačit hnutí ANO na TikTok. Na globálně prudce rostoucí čínskou sociální síť vystavěnou na nekonečném proudu krátkých amatérských videí točených teenagery.

Cíl je zřejmý: získat juniorní voliče.

Speciálně Alena Schillerová pojala úkol kreativně. Má už 30 tisíc sledujících. Proč je to kontraproduktivní, si řekneme později.

Ze Seznamu...větší hovězina snad ve vládě nikdy nebyla, když pominu stejně minu stejně afektovanou Kabrhelovou v pravěku..

0 0
možnosti
Foto

Pro vola je každý hovězina!;-D;-D;-D

0 0
možnosti
Foto

K tématu chlapci versus grázlové se vyjadřovat nebudu, jelikož jsem chlapec. Musím nicméně upozornit, že slovo grázl má původ ve jménu Johann Georg Grassel. To byl loupežník a vrah, který půdobil na pomezí jižních Čech, jižní Moravy a Rakouska.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Jan_Ji%C5%99%C3%AD_Grasel

0 0
možnosti
PD

Sami vidíte, když v diskuzi převládají členové elitního klubu "A " ( Sember, Novák, Havelka, Fridrich, Mach, atd.) -......jakou má potom diskuze úroveň !!??

Depáááá, tady nemám co pohledávat ....n-tssss

0 0
možnosti
Foto

Ochranka slovenské prezidentky Zuzany Čaputové zadržela ženu, která v noci na dnešek přeskočila plot a dostala se na pozemek domu, ve kterém bydlí hlava slovenského státu s rodinou. Informovala o tom slovenská televize Markíza s odvoláním na vyjádření mluvčího prezidentky Martina Strižince.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/2487898

Zuzana Čaputová je přitažlivá. Ta žena byla možná lesba. Lesbičky nemají žádné zábrany. :-)

0 0
možnosti
LN

Ty jsi ale ;-O kretén dementní... Rv!!

0 0
možnosti
VK

V44. 17K49u42h30a77j

4. 3. 2024 10:50

To je obyčejný orwellovský newspeak. "Chlapec" bez dalších podrobností znamená osoba s "migračním pozadím (zde pracovně OMP)", jak se říká migrantům nebo jejich potomkům, co už se tady narodili. Spáchal-li čin domorodý Evropan, je to zveřejněno spolu s informací, že jde o zločin z nenávisti, a podporovatele nějaké strany, vydávané za pravicově extremistickou. "Pobodání" je progresivistický novotvar, účelově vytvořený pro případ, že se pokusu o vraždu nožem pokusí OMP nebo v našich podmínkách Rom. Chcete-li číst o vraždě nožem, musíte si počkat až to udělá neOMP nebo nerom. To se dočtete i jak bodal, kam bodal, jak moc oběť trpěla atd.

Pojem "nezletilec" v našich zeměpisných šířkách třeba chápat tak, že činu se dopustil Rom, stane-li se to v zahraničí, pak opět OMP.

0 0
možnosti
Foto

Zesměšovací fy Zrcadla&Drob búú, poradí, zesměšní na počkání, "máme bohaté zkušenosti s vlastním zesměšněním" a kdyby to někomu až tak nepřipadalo, potvrdíme to: "to sem tě zesměšnil, có?

Zn: levně, časy jsou zlé, Kamile... ;)

0 0
možnosti
Foto

Kolikrát jsem dnes ještě tu dezinformaci dáš, bulíčku?🐮;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz