Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Chlapci? Ne. Grázlové!

Dneska se už o gangsterech jako o podnikatelích nepíše, což samozřejmě neznamená, že by se mezi podnikateli nenašli gangsteři.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
OV
PB

P43e82t10e 47B15r40i23c59h

4. 3. 2024 13:12

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-rusko-je-svobodna-zeme-odstehovala-jsem-se-natrvalo-rekla-rakouska-exministryne-40462812

A chciválkové to nechají jen tak?8-o Aha, válejí se po obědě na gauči a až jim slehne, tak poženou russáky za Ural!!R^[UA]:-)

0 0
možnosti
Foto

ty jako chcirussák na gauči děláš co? vymysli si už něco jiného, tohle sem kydáš už 2 roky

0 0
možnosti
JF

"Itálie stahuje ze Slovenska systém protivzdušné obrany. Fico: „Kdo nás ochrání?“ -

Kdo by měl Fico o Slovensko ochraňovat ? Vždyť Fico je celéj v Putinově řiti, tak kdo by ho napadl ?

0 0
možnosti
JF

"Ministři za rady platí 145 milionů. Dvořák ze státních peněz financuje i správu svého webu. Ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN) zaměstnává grafika, který mu za plat ze státních peněz spravuje soukromé webové stránky. Vyplývá to z dat zveřejněných Úřadem vlády a zjištění webu iDnes Premium. Celkem ministerstva včetně Úřadu vlády za druhou polovinu loňského roku za externí poradce a právní služby utratila asi 145 milionů korun." -

Není to přes čáru, vážení ? Každý ministr má přece velký ansámbl zaměstnanců na svém ministerstvu, včetně právníků a dalších potřebných profesí potřebných pro chod každého ministerstva. Aha - já jsem zapomněl, že každý ministr má své kamarádíčky, a těm musí dát vydělat, že ?

0 0
možnosti
FD

Kurňa Fridrich, kolik pávů už vyfotili?

0 0
možnosti
MP

Později jsem se zeptal na několika univerzitách v ČR studentů ve třídě: "Kdo z vás by chtěl být 1. Zaměstnancem (samozřejmě dobře placeným), 2. Managerem v podniku někoho jiného, 3. Podnikatelem ve vlastním podniku. Zvedněte prosím ruku, zajímá mne jen statistika."

Studenti zvedli roku. Na statistický počet vždy zvítězili zaměstnanci. Nicméně při té příležitosti jsem si všiml, že podnikatelé (existující či potenciální), VŽDY zvedli ruku v poslední či předposlední řadě.

Jen jednou zvedl ruku student-exitující podnikatel v první řadě. Zeptal jsem se ho: "Nezmýlil jste se dnes zasednutím do první řady?" Odpověděl mi: "Já jsem cizinec-podnikatel. Abych lépe rozuměl češtině učitele, sedl jsem si záměrně do první řady."

0 0
možnosti
OV

"Rakušanova lež, zoufalství SPOLU a jak si vláda vyrábí voliče | Karolina Stonjeková #137"

Po týdenní pauze paní Karol opět okomentuje události minulého týdne na naší politické scéně. Jako obvykle ve 21:00 hodin na YouTube kanále Xaver Live.

0 0
možnosti
Foto

ty už nevíš, jak účinněji agitovat - to sis nevšim vožralo, že na tvý blekotání každej normální člověk kálí?;-D

0 0
možnosti
JF

"Lidé mají často pocit, že žijí v harmonickém vztahu a vše funguje, jak má. O to víc jsou pak překvapeni, když to jejich protějšek vidí jinak a podá žádost o rozvod. Při rozpadu manželství totiž nemusí jít jen o nevěru či věčné hádky, ale i o drobnosti, které dotyční neřeší." -

Ta mladá slečna Sokolová, která tu studií na Novinkách dnes napsala, a uvedla důvody dnešních rozvodů neví, že ten hlavní důvod je jiný, a zcela prozaický - dnešní manželé a partneři se rozchází po prvních neschodách ve společném soužití, a nedokáží být TOLERANTNÍ k různým odlišnostem v chování a zvycích svého partnera.... A to je vše. Tak je to snadné.....

0 0
možnosti
OV

Bývalá kolegyně z OSPODu: "Když slyším od rodičú těch dětí, které řeším, důvody k rozvodu, tak mám pocit, že už jsem měly být tak šestkrát rozvedená"

0 0
možnosti
MP

Pokud jde o podnikatelství, tam je to už zajímavější. Něco o tom vím z české historie.

Stalo se to v Ústí nad Labem v 90. letech, když po školní výuce podnikatelství ke mně přistoupila jedna dáma podnikatelka. Sdělila mi: "Já vím úplně vše, co ke svému podnikání potřebuji. Já navštěvuji tuto školu jen proto, abych nemusela rozdávat svou vizitku s mým prostým jménem, bez jakéhokoliv titulu. Potřebuji na vizitce mít před svým jménem alespoň Bc."

0 0
možnosti
Foto

Také důvod. Proč ne. Každý důvod je dobrý.

0 0
možnosti
MP

Stará rada staršího novináře mladšímu novináři: "Nepište, že občan XYZ spáchal sebevraždu, když můžete napsat, že emigrant spáchal sebevraždu."

0 0
možnosti
Foto

Emigrant není občan?

0 0
možnosti
PD

Do naší listárny časopisu Sally došel dotaz paní Lazárkové :

Manžel mě stále láká na swingers párty. Co mám dělat?

PS. milá paní, běžte klidně a sama. Uvidíte, že se budete bavit mnohem lépe .....vaše Sally.

0 0
možnosti
Foto

Moby Flower - Bring Sally up (vysoká kvalita)

https://www.youtube.com/watch?v=zI_alc57XGU

And down. ;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz