Pondělí 22. července 2024, svátek má Magdaléna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bumeramgový efekt pro Marka Hilšera

Marek Hilšer kandidoval v roce 2018 za hnutí Marek Hilšer do Senátu. Ve volbách na podzim téhož roku měl úspěch, v druhém kole dostal skoro 80% hlasů a v senátu se stal členem klubu STAN. Když vyhrál, vědělo se, že jeho hnutí s počtem členů šest dostat devět set tisíc korun od státu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PO

"Dezinformace je v podstatě pravda, kterou jen řeknete dříve, než se to smí", .....soudí kandidát na prezidenta Jaroslav Bašta.

0 0
možnosti
JA

Vida, další budoucí bývalý kandidát na prezidenta.

0 0
možnosti
Foto

I Honza Jouda má tahleta havlovská lidská práva psát tady hámotiny, nebo co. Nejlepší asi bude vytvořit nějakou petici jako s tímhletím Drulákem a jeho kolaborantskými nápady. Třeba to také podepíší Koller, M.Stropnický, Zaorálek a tak.

Jako.

0 0
možnosti
SL

Honza Jouda je neuvěřitelně odolnej organismus, kolikrát mu tu admin rozkope tlamu, tolikrát jí tu zase tý samý botě nastaví. Je to hrdina!:-)

0 0
možnosti
JU

J49a26n 79U27r15b13a21n

18. 10. 2022 19:48

Jooo, Brno...Brno je zlata lod....pro politiky zcela urcite - a to napric politickym spektremR^

0 0
možnosti

Sociolog Hampl řekl, že největším Nebezpečím tohoto Světa je mimo jiné Strach z projevení odlišného, než jediného Správného názoru. Nejde ani tak o obyčejné lidi, kteří stejně nic nerozhodují, ale o ty Mocné a Bohaté, dokonce i Nejmocnější a Nejbohatší. Oni mají Strach, že je odsoudí jejich vlastní Bublina, kde jsou zahnízděni a která je živí. Ta bublina je v podstatě ten Deep State, ta tzv. nová Šlechta a noví Dvořané. Příkladem je strašpytel Musk, který vykoukl, rozhlédl se, dostal Strach a rychle se zanořil. Opakem je otloukaný Trump v USA a Babiš v ČR. Jejich příští úspěch je opravdu, ale opravdu velmi nejistý....Rv

0 0
možnosti
SL

Bože (to si neberte osobně) to jsou žvásty.....

0 0
možnosti
Foto

Otestoval jsem toho automatického censora. Napsal jsem hodně sprostý komentář. Výsledek byl tento:

UPOZORNĚNÍ

VÁŠ PŘÍSPĚVEK NEBYL ULOŽEN.

REDAKCE LIDOVKY.CZ SI NEPŘEJE, ABY SE VÁŠ PŘÍSPĚVEK OBJEVIL V DISKUSI, PROTOŽE JE V ROZPORU S PRAVIDLY PRO DISKUTOVÁNÍ NA TOMTO SERVERU. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO NEPOVOLENÉHO PŘÍSPĚVKU JE: 115124828. PŘEČTĚTE SI PRAVIDLA PRO DISKUTOVÁNÍ.

Nepleťte do toho Ondřeje Neffa.

0 0
možnosti
Foto

To je jen robot a ne moc chytrej, vyhledává slova a zatípne celej text. Jde ho oblbnout.

0 0
možnosti
PO

Snad omylem jsem dnes vyslechl tiskovku demolice k vysokému schodku rozpočtu .....a jedna z těch legračních lží byla : ....věřte, nevěřte = válka na Ukrajině.

0 0
možnosti
PS

Zapomněl jste na úvod, za všechno může Babiš.

0 0
možnosti
Foto

Ano, dělat referendum během války, kdy nelze plně ověřit, zda je vše zcela regulérní, to o p r a v d u není ideální a zcela čisté. Na druhé straně však ani z toho neplyne, že obyvatelé východní Ukrajiny, kde je silná převaha obyvatel ruské národnosti, nechtějí opravdu mít ruské důchody a nikoliv ukrajinské žebračenky. Pochopitelně chtějí. Jenže teď by měly etické elity přiznat po vyřčeném "A" i to "B":

Že Kolektivní Západ nejen hledal neuralgickou linii mezi Ukrajinci a Ruskem tak dlouho, až ji našel. A jsou na to fakta, doklady a videa. A pro větší rozsah a více detailů si probereme vše v dalším článku. Nyní jen stručně, tedy ono "B". Pokud přiznáme, že Rusko nedělá vše čistě, měřme i Západu stejným metrem:

Není regulérní tvrdit, že Západ je nezpochybnitelné dobro. Stačí si uvědomit, že kdyby Hitler nepřepadl Polsko, že by platilo to, co Francie a Británie domluvila s nacisty v Mnichově:

Měli bychom tu zúžené "národní" zbytky Československa po záboru Sudet.

A zde je další věc: Málo a prakticky vůbec se dnes mluví o tom, že po září 1938 byli z pohraničí ČSR Češi vyhnání do vnitrozemí. A to není dávno. Toto se stalo ještě mým rodičům. A milionu dalších Čechů. Takže pokud někdo srovnává dnešní Ukrajinu s událostmi za Hitlera, nebojme se toho srovnání. Byl to Západ, kdo nás zneužil jako nástupní plochu pro nástup zájmu Západu proti Rusku. Cíleně a vědomě. Byla to Británie, která nedodržela ani smlouvu s Polskem ze srpna 1939. Byla to anglická centrální banka pod vedením Montagu Normana, která dala pokyn převedení československého zlata ve Švýcarsku na Hitlerovu Říšskou banku. A tento pan Norman, se stal po válce lordem Normanem, byl za to oceněn...

Je třeba znát moderní dějiny a vnímat zájmy velmocí. Viz citace britského představitele z této doby, Winstona Churchilla:

„Dnes přijmu toho úlisného hloupého Beneše, toho žáka a nohsleda Masaryka, který vytvořil balkánskou republiku uvnitř Evropy, která nikdy neměla vzniknout". /M. R./

0 0
možnosti
JA

Koukám, že pojem "Kolektivní Západ" nebylo vaše nahodilé hnutí mysli, nýbrž nový ustálený pojem.

Co tento nový pojem označuje a čím se liší od prostého původního Západu?

0 0
možnosti
PO

Elon Musk navrhl mírové ukončení války na Ukrajině a jinak už nebude financovat sledovací satelit Starlink.

No, to si ale dovolil moc .... Bílý dům a Pentagon společně "zaklekly" na Muska, který pod tímto tlakem musel souhlasit, že bude nadále sloužit ve válce proti Rusku.

Jenže s "oslepeným" Starlinkem to půjde už těžko.

0 0
možnosti
LN

Debil P. Odložil dalším členem místní ruské dezinformační Putinovy páté kolony...

Gratuluji k přijetí!

https://www.nelez.cz/

0 0
možnosti
Foto

Večerní hudební vložka

Oh My Darling, Clementine

https://www.youtube.com/watch?v=zNHFU5ZjfLU

0 0
možnosti
Foto

Je třeba chytit po krkem Írán.... ale fest, jak říkáme my Staročeši!

0 0
možnosti

Nejlepší by byla nějaká USA Válka...;-D

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz