Pátek 12. července 2024, svátek má Bořek
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bumeramgový efekt pro Marka Hilšera

Marek Hilšer kandidoval v roce 2018 za hnutí Marek Hilšer do Senátu. Ve volbách na podzim téhož roku měl úspěch, v druhém kole dostal skoro 80% hlasů a v senátu se stal členem klubu STAN. Když vyhrál, vědělo se, že jeho hnutí s počtem členů šest dostat devět set tisíc korun od státu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Noční hudební vložka

Queen - Under Pressure

https://www.youtube.com/watch?v=a01QQZyl-_I

0 0
možnosti
Foto

Mařáku, jsem netušil, že příležitostně vystupujete jako maskot s Judas Priest. Také vás ale mohli nechat aspoň chvíli zahrát na kytaru nebo zazpívat. Jinak nic ve zlém, sranda!

https://www.youtube.com/watch?v=O4ujW3oe_BQ

0 0
možnosti
Foto

"Před časem jsem avizoval koupi této knihy prostřednictvím nakladatelství s, na dnešní dobu docela příznačným, názvem "Zakázané vzdělání" (odkaz na link nakladatelství dám do komentářů).

Tak dnes dočteno! 362 stran vzrušujícího čtení. Kniha je nabitá fakty, vše precizně odzdrojováno.

100 let je to stejné téma - vůbec nic se nezměnilo.

Kdo by chtěl více pochopit to, co se dnes děje na Ukrajině - proč, kdo, s kým a proti komu, vřele doporučuji. Ohromné surovinové bohatství Ruska stále nedává mnohým spát, zejména Rotschildovu Domu Sion. Kniha mi velmi rozšířila mé dosavadní znalosti o příčinách neskutečného rozmachu Německa ve 30.letech, přičemž tehdejší, tzv. Výmarská republika, byla naprosto finančně zdecimována potupnými podmínkami, které jí byly nadiktovány Anglií a Francií ve Versailles po kapitulaci Německa v 1. světové válce. Z čeho tedy pramenil nevídaný finanční a hospodářský vzestup zbídačené republiky s nástupem Hitlera, kdo ho financoval a s jakým záměrem? Vřele doporučuji. Teď jí budu dále, podle receptu dalšího sionisty, Klause Schwaba, sdílet". /J. B./

https://www.facebook.com/photo/?fbid=5973992085944759&set=a.606638132680208

0 0
možnosti
Foto

A36. 49R47e19n87j89a60s60c43u

18. 10. 2022 21:20

Myslím, že se skutečným sionismem ti dva nemají nic společného. Stačí si přečíst knihu Tajná válka proti Židům. Židé jsou velice chytrý národ, ale sami Židé říkají, že když se žid nepovede, tak to stojí za to. Mají pravdu, Marx, Soros, ...

0 0
možnosti
Foto

Že by "turn over"? Zahájila minimálně část globalistů ústup od Banderistánu? Tohle by se Reflex sám od sebe napsat neodvážil. Zejména ta poslední věta je rozhodně zajímavá!

https://www.reflex.cz/clanek/fotogalerie/75489/snimky-ktere-sokovaly-svet-nelidske-zachazeni-se-zidy-pri-pogromech-v-ukrajinskem-lvove.html

0 0
možnosti
Foto

Estonsko označilo Rusko za teroristický stát. Přidalo se k Litvě a Lotyšsku

Estonský parlament v úterý označil Rusko za teroristický stát, který se dopouští teroristických útoků. Pro usnesení se vyslovilo 88 z celkem 101 estonských zákonodárců. Upozornil na to mimo jiné server Politico.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-estonsko-oznacilo-rusko-za-teroristicky-stat-pridalo-se-k-litve-a-lotyssku-40412030

0 0
možnosti
RT

R85o48b45i35n 48T88o23m11a85n

18. 10. 2022 21:15

To je sice pravdivé a správné, ale bohužel je to jenom deklarace. Takový pojem v mezinárodním právu neexistuje jak řekl nějaký právník na ČT24.

0 0
možnosti
PO

Havlem to začalo a Havlem to asi skončí. Tento se ale jmenuje Jiří ....a uvidíte ho 28.10. u Václava.

0 0
možnosti
Foto

Také v květnu padne €, to taky znáte, ne?

0 0
možnosti
PO

Šéf diplomacie EU Josep Borrell ujistil, že EU má dostatek prostředků na financování vojenských dodávek Ukrajině.

Tolik zpráva.

Ten magor asi neví, že EU žádné vlastní peníze nemá, všechno jsou to finanční prostředky nebo narůstající dluhy plátců daní a těch se bohužel nikdo neptal, zda by raději neutratili peníze za něco jiného anebo se nadále nezadlužovali.....kdo mu to vysvětlí?

0 0
možnosti
Foto

Tak to mají zařízené ve všech státech a soustátích na světě, no, tak to prostě funguje. Vy jste to dodnes netušil?

No toto...

0 0
možnosti
Foto

Spojené státy se otřásají v základech. Copak Američané opravdu nechápou, jak lze žít, aniž by někoho okradli? Zcela zapomněli, pokud to vůbec kdy věděli, jak existovat „na vlastní pěst“? Neokrádat i nadále ostatní národy světa pro Američany znamená dramatický pokles jejich životní úrovně se zaručeným rozpadem a občanskou válkou všech proti všem. Ale svět se mění a emancipuje, dochází k obrovským geopolitickým změnám. Saudská Arábie a poslední akce OPEC+ je toho jasným příkladem, včetně příklonu Saúdů k Rusku a jejich zájmu vstoupit do BRICS. Nečeká nás hezká podívaná. Pax Americana se hroutí a kobyla, která chcípá, kope. A Američané to dobře vědí.....

0 0
možnosti
LN

Američani nekradou lednice a záchodové mísy, jako ti tví sponzoři z Ruska, troubo s oslíma ušima... ;-D

0 0
možnosti
PO

ve Francii to vře, lidé jsou v ulicích ....a česká média opět, jak jinak, mlčí .

PS ...ještě, že ten Mařák je vlastně skoro v Německu.

0 0
možnosti
Foto

Jací lidé? Zdivočelí odboráři, Váš svět asi, nebo co...

0 0
možnosti
Foto

Že už by ty zmizíky měli tak vymakané a vyhazovali z příspěvků celé pasáže nevyhovující současným názorovým trendům? Testovací vzorek.

Není regulérní tvrdit, že Západ je nezpochybnitelné dobro. Stačí si uvědomit, že kdyby Hitler nepřepadl Polsko, tak by platilo to, co Francie a Británie domluvila s nacisty v Mnichově. Měli bychom tu zúžené "národní" zbytky Československa po záboru Sudet.

Je třeba znát moderní dějiny a vnímat zájmy velmocí. Viz citace britského představitele z této doby, Winstona Churchilla:

„Dnes přijmu toho úlisného hloupého Beneše, toho žáka a nohsleda Masaryka, který vytvořil balkánskou republiku uvnitř Evropy, která nikdy neměla vzniknout".

0 0
možnosti
PD

To mnohem spíš nevyhovuje rozumu a paměti, než nějakým názorovým trendům.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz