Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

Bumeramgový efekt pro Marka Hilšera

Marek Hilšer kandidoval v roce 2018 za hnutí Marek Hilšer do Senátu. Ve volbách na podzim téhož roku měl úspěch, v druhém kole dostal skoro 80% hlasů a v senátu se stal členem klubu STAN. Když vyhrál, vědělo se, že jeho hnutí s počtem členů šest dostat devět set tisíc korun od státu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PB

P87e16t76r 68B27r63e92c80í95k

19. 10. 2022 0:05

Blbost je věčná a obrovská. Ale musí se s ní bojovat - stále: Čověk v tísni !! https://www.clovekvtisni.cz/ukrajinska-krize-v-historickem-kontextu-8589gp ......... Krajně nejisté zůstávají údaje o počtu uprchlíků mířících na východ, tedy do Ruska.!! Zatímco OSN v jeho kolonce udává číslo okolo 2,5 milionu,!! oficiální ruské zdroje, jmenovitě Ministerstvo pro mimořádné situace, hovoří sedm měsíců po začátku "speciální vojenské operace" o více než 4 milionech běženců. Tyto údaje není možné nezávisle ověřit.

0 0
možnosti
LN

A bezmozek Brecík ruským nesmyslům a propagandě věří a šíří ji nadšeně dál. Rv :-P

https://www.segodnia.ru/content/263081

0 0
možnosti
Foto

Objevují se zprávy, že Rusko nabídne všem obyvatelům Chersonu byt v Rusku a evakuuje je komplet.

Pak udělá z celého velkého prázdného města duchů vojenskou základnu. Cherson je strategický bod, bez něj nemůže Ukrajina na Krym ani do Oděské a Nikolajevské oblasti, ani do Podněstří. Rusko ho musí udržet za všech okolností. Ukrajina by ho chtěla dobýt ještě před volbami v USA, aby dokázala, že finanční podpora je k něčemu dobrá.

0 0
možnosti
PD

A kdo by se nechtěl "evakuovat", toho stejně odvlečou, jako už to udělali s dětmi.

"Za všech okolností" chtěl Hitler udržet Stalingrad.

0 0
možnosti
Foto

Ani nechci vědět, jak se unijní potentáti vyjadřují na adresu svého současného velitele Fialy... Dopřejme těm východoevropským satelitním papouškům aspoň na chvíli pocit, že o něčem rozhodují? Asi tak nějak furt stejně, jak kdysi pronesl prý největší evropský státník, jak rádi říkají naši pravičáci.

https://www.facebook.com/photo?fbid=10228902165086811&set=pcb.10228902587817379

0 0
možnosti
LN

17. října (Reuters) - Pentagon zvažuje, že zaplatí za satelitní síť Elona Muska Starlink na válkou zmítané Ukrajině, informovalo v pondělí Politico s odvoláním na dva americké představitele zapojené do diskusí.

Nejpravděpodobnějším zdrojem financování by byla Iniciativa bezpečnostní pomoci pro Ukrajinu ministerstva obrany USA, navržená na podporu země v boji proti Rusku, dodala zpráva .

Musk v pátek řekl, že SpaceX nemůže donekonečna financovat Starlink na Ukrajině, ale o víkendu ustoupil, aby tvrdil, že raketová společnost bude pokračovat ve financování služby v zemi.

https://www.reuters.com/world/pentagon-considers-funding-starlink-ukraine-politico-2022-10-17/

0 0
možnosti
PD

Celkem chápu, že Musk síť poskytl bez byrokracie, když bylo potřeba, i to, že to nechce dělat do nekonečna. Trochu si to posral tím návrhem jednání o míru, je zřejmě mimo jeho uvažování, že jednat se dá buďto s tím, kdo jednat chce, nebo kdo jednat musí a Putin zatím stále není ani jedno, nebo druhé. Musk není holt politolog ani historik.

Sranda je, co z toho nadělali propagátoři ruských agresí a co vše do toho zamotali, Glonas, GPS, ...

0 0
možnosti
PB

P49e69t44r 63B28r33e45c88í25k

18. 10. 2022 22:34

Jistý Novák: cz24.news je na základním seznamu dezinformačních webů.https://www.nelez.cz/

Ideální dnešní exemplář čecha / evropana. nezajímá ho CO, ale KDE. A KDE je to fuj, to nám oznamují naši cenzoři. Výborně - novákové. Jen tak dál. Ještě čtěte rychle Orwela, než do dají na w.nelez.cz ;-D

0 0
možnosti
LN

Jsi Putinův dezinformační debil. Dlouhodobě na NP.

0 0
možnosti
PB

P56e11t45r 73B52r45e16c31í38k

18. 10. 2022 22:20

Na cz24.news je denně správa, jak to na [UA] vypadá. Informace jsou podávány z obou stran. !! Počkáme - uvidíme. PS: cz24.news je spousta informací - ze světa.

0 0
možnosti
Foto

Je absurdní, jak se snaží Německo utéci z krize, kterou v EU samo svou politikou nastartovalo!

"Firmám nezvládneme pomoci jako Němci", varuje derniér Fiala.

Premiér předsedající země EU celoevropsky vyřešil pomoc firmám napříč Evropou. A takhle to má Peťa Signál se vším. Když jde o to Čechům brát, to se dělá celoevropsky, ale když jde o to Čechům dát, to je celoevropská jednota najednou pryč, to musíš milý občane ČR zvládnout sám. ;-(

0 0
možnosti
LN

21:36

Za současných podmínek nemá pro Rusko smysl, aby udržovalo stávající úroveň diplomatické přítomnosti v západních zemích. Podle agentury TASS to dnes uvedl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Konkrétní plány na omezení počtu ruských diplomatů na Západě ale nesdělil.

"Naši lidé pracují (na Západě) v podmínkách, které lze jen stěží nazvat lidskými. Čelí neustálým problémům a hrozbám fyzických útoků. Hlavní je, že tam není práce od té doby, co se Evropa rozhodla uzavřít a zastavit s námi jakoukoli hospodářskou spolupráci," řekl Lavrov na setkání s vysokoškolskými absolventy přijatými do ruských diplomatických služeb. :-P

20:31

Írán slíbil Rusku dodávky střel a dalších bezpilotních letounů, napsala dnes agentura Reuters s odkazem na čtyři anonymní íránské činitele a diplomaty obeznámené s dohodou mezi oběma zeměmi.

Na dodávkách zbraní se podle těchto zdrojů obě země domluvily na začátku října. Teherán i Moskva informace o dodávkách zbraní popírají. Informace agentury Reuters dnes za nepravdivé označilo íránské ministerstvo zahraničí. :-)

0 0
možnosti
Foto

E.Best:

Analytici se nemohou shodnout, zda Fiala vyhodí ministra deindustrializace a zastavení obchodu Jozefa Síkelu v lednu, nebo až po 8. březnu, nebo snad počká na zánik posledního průmyslového podniku někdy v červenci, aby mohl Síkelu propustit a zároveň zrušit celé ministerstvo.

Ministři energetiky EU se budou v pražském Kongresovém centru neformálně scházet kvůli potřebě snížit ceny energií až do konce předsednictví EU, pak se Kongresové centrum kvůli vysokým cenám energií zřejmě uzavře.

0 0
možnosti
Foto

A67. 18R45e84n44j18a92s47c50u

18. 10. 2022 22:01

Tak taková vládní squadra zde ještě nebyla. Snad se jí do konce funkčního období podaří být aspoň jeden čtvrt rok bez nějakého podvodu či korupce

https://www.lidovky.cz/nazory/brnenska-rana-z-tehle-slamastyky-se-vladni-strany-snadno-a-rychle-nevylzou.A221018_183220_ln_nazory_rkj

0 0
možnosti
Foto

I13v70o 19S59e70m53r14á42d

18. 10. 2022 22:04

Pokud do toho opravdu spadne DP, idol paní Boublíkové, tak to bude mazec, pravda. To bych si snad ani nepřál.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz